Мій VW Golf V Variant (2008)

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Чортопхай, 21 лис 2011.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Таааакс! Я вже всьо знаю!
    Поміняти жарівку ближнього світла набагато простіше, ніж задні повороти чи стопи!

    Але!!!
    Як справжній ВАГ-овод, я купила собі в Німеції класний набір всіх можливих жарівок в одній упаківці... Але, як в істинної блондинки, в моєму наборі, чисто випадково, замість жарівок Н7 опинилися дві чудових Н4.

    Хелп, чи що?

    Де нині, при свєті, можна знайти Н7? Хтось знає? І сіки то коштує?
     
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Н7 дорожчі і то серйозно. Свої купував на Замарстинівській...
     
  3. Pazzi_tiff

    Pazzi_tiff Active Member

    Авто:
    VW Golf II GL 1.6 1986
    наприклад: Епіцентер і МЕТРО! ціна залежить від виробника десь в районі 80 грн за шт
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Нічо не вдієш! Н4 не втисну! )))

    Дуже дякую за пораду! Вже їду!
     
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Мій хлопець з бойовими прапорами і в нових шкарпетках ;)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Продаю........
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Щооо? Вже обидва продаєш? Що якась там тойота приглянулась??? А як же клюб?:diablo:
     
  8. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Не ший мені криміналу! Те, що я прощаюся зі своїми хлопцями, ще не означає, що покидаю Клюб.
    А вони повинні мене зрозуміти. Маю таку надію...
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Вартість мем скажіть, вартість...
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Усі ньюанси - в приваті для того, щоби виключити порожній триндіж.
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Сиджу в салоні VW-Audi "Ровінський-Вайдемайєр" у Варшавці, де у 2009 р. заплатила поганим мужикам, щоби відпустили мого хлопця до мене жити )))
    Робимо сервісний огляд, бо вирішила таки показати його фахівцям (все-таки ми вже пробігли разом 65 тисяч).
    І дуже добре зробила, бо сказали, що виробник оголосив якусь акцію по оновленню комп"ютерних налаштувань. Заодно відкрили коробку передач і змащують її елементи, бо почав тугіше ходити ричаг передач. Подивилися всі решта рухомі елементи і позмащували-попідтягали те, що було треба.
    Якось раніше я дуже скептично була налаштована до офіційних ділерів із їхніми сервісами. Але, можливо, нині зміню думку про них.
    Маю надію, що ми з моїм хлопцем виїдемо звідси як із салону біологічного відновлення, і нам знов буде добре вдвох на широких дорогах.
     
  12. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    і як воно ?
     
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ну що Тобі сказати? Колись один ж... жгучій блондін допомагав моїм друзям купувати авта у США. Після того як купив, кожному з них писав (він не знав, що вони між собою знаються):
    - Перегонял ваше авто - получил удовольствие...
    Це він так хотів похвалити, що класні авта їм покупляв.

    Так і я нині. Виїхала з Варшавки і цілу дорогу додому получала удовольствіє. Хлопець бігає, як молодий, ручка передач ходить, як треба, комп"ютер весь оновлений, куліщатка всі крутяться... Що тут ще сказати. ВПЕРШЕ, але заслужено!, хвалю сервіс офіційного дилера. Заслужили! А я дістала спокій душі.
     
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Так. Прийшла криска на Матиска... Тобто, скільки б не співали, а кінчати час... Нє, то шось не в той бік...
    Одним словом, прийшлося і мені задуматися над ремонтними роботами.
    Шо сі стало... Не відчиняються двері пасажира з лівого боку (за водієм). Була на "Алексі", сказали - замок (бо то, ніби, болячка всіх Гольфів і Джет). Сказали купити новий замок (1772 грн.) і приїхати до них, а вони будуть "жостко вскривати". Вже саме словосполучення кидає мене в жар. А як уявлю собі, як би це могло виглядати, - то спати не можу!
    Звідси питання: двері не відчиняються! ніяк! Але я позазирала зі всіх боків і думаю собі: а якби повідкручувати завіси??? тобто, трохи попустити щільний стик... чи можливо, щоби двері якимось чином відкрилися? без того "жосткого вскривання"?
    Підкажіть, хто собі уявляє, про що я. Бо вже стою з ключем-зірочкою і готова сама пробувати - тільки щоб ті погані дядьки зі своїм "жостким вскриванням" не пхалися до мого хлопця.
     
  15. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    м-да ненаю
     
  16. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    дякую, що хоч один поділився своїми роздумами )))
     
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    видно нівкого жодних ідей. але такі процедури як ти задумала хіба можу порадити не робити самій. треба помічників щоб в момент відкручування підстархували двері
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    ок! помічника знайду - не проблема (поки що!)
    питання в іншому - чи нема якихось застережень щодо такої спроби відчинити двері. ну, наприклад, пов"язаних там з якимись електричними дротами, сигналізацією, подушками безпеки чи хтозна якою ще фігнею...
     
  19. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    ну дроти полюбому ідуть в дверку до електроприладів які в ній знаходяться
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Та я бачила ту чорну гармошку і зрозуміла, що там може бути електрика. Але, думаю, там якийсь мінімальний (півсантиметровий) люфтик у тих дротах є? Та й небагато, думаю, треба двері відхилити, щоби витягнути язичок з замка? А потім уже відчиняться нормально. Нє? Курче! Чуюся, як їжачок в тумані - ніц не знаю, фсьо навпомацки. Але ж колись мусить бути той перший раз!

    Rules, дякую за підтримку!
    Починає мучити інше питання: це ж як я відчиню ті двері і вийму той зіпсутий замок, я ж не прив"яжу двері на шнУрок! То ж все-одно треба буде замок міняти! А як не треба буде? :hang1:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)