Мій звєрь

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Markell, 4 кві 2008.

  1. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Мій звєрь

    Звонив і туда і туда, нема ні на гольфа ні на талєду...
     
  2. Хат

    Хат Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60
    Відповідь: Мій звєрь

    то я ж не сказав дзвони зараз, а час від часу.
    Зараз немає:cool:
    як щось буде, я куплю та можу відправити Автолюксом чи Гюнселом
     
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Мій звєрь

    треба називати речі своїми іменами.. ти натянув ЕХG60 який якляється простим атмосферним 1,8.. я такий пасат і на свому 1,6 задрипаному натягую...
    думаю коректно було би найти машину з справним мотором PG а тоді вже казати шо ти такі рвеш..
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Мій звєрь

    Та ти шо? Ти в нас тепер спєц по г60, який заочно оцінює їх стан? Обгрунтуй свої глибокотехнічні висновки.
    Ті два, з якими я їхав, були з компресорами (які шось таки дули, нехай не повний тиск), і твій 1.6 не стояв там і близько.
    От атмосферний зараз в Тополя, запитай в нього яка різниця зараз порівняно з тим, шо було, коли стояв і працював компресор. Ну і в Мартіні далеко не атмосферний, проїдься з ним і поймеш, а я і з ним їхав.
    Знайду- проїдусь з задоволенням. А якшо конкретно, то я казав шо рву машини ті, з якими реально їхав і порвав, непотрібно тут нічого узагальнювати (я не казав "такі машини", а казав про 2 конкретні коради Г60 які я натянув, в чому моя некоректність?).
    ну і хто в нас тут називає речі не своїми іменами?
     
  5. Хат

    Хат Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60
    Відповідь: Мій звєрь

    Москальською мовою це буде так: "Гарячие финские парни":-D:-D:-D
    Вся справа в тому що корада важча все ж таки набагато від гольфика...але.....

    Зараз у мене стоїть компресор від Мерседеса Итон-64. Там ролик зроблений на наддув до 0,6, але є в запасі ще ролик під наддув 1,3:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    Їде дуже добре, але не довго, як самі розумієте. Та ось. Я думаю при наддуві 1,3 все ж не потрібно ставати зі мною на старт.

    Ось якби це був КРабо 9А-можна було б пробувати.
    Я так думаю:cool::cool::cool:
     
  6. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Мій звєрь

    Стокова корада жо-60 програє в стокового PL за рахунок ваги. Інфа з корадо су.
    Друге діло максималка. Як не крути але гольф з його аеродинамікою цегли не вижме думаю більше 200... Марк, ти скіко чесав максимум? Які взагалі паспортні характеристики ПЛ? До сотні, максималка, вага?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Мій звєрь

    207-210 по спідометру, рівна дорога...фсьо, дальше не хоче. Але я думаю шо це проблема Гольфовської ніякої аеродинаміки. Вага машини (Г2 ГТІ 16в - 1060кг), карада важча, але вона аеродинамічна, гладенька і зализана, не то шо квадратний корч. Паспортні-х/з, для ПЛя небачив.

    А мій ПЛ буде КРом, це питання тижня-двох, голова готова, лежить в багажнику, з валом КРовським впускним, колекторами і ше деякими бонусами. До речі, в ПЛ 129 к/с проти 139 к/с КРських, зато крутящого в ПЛя 168!!! при 5800об/хв проти 163 при 6300 в КРа.
    З живою Г60 корадою полюбому цікаво стати, незалежно від того хто буде перший!
    пи.си.А стоковий моск жо60 роздупляється правильно лити бєнзу під 1.3 бара?
     
  8. Хат

    Хат Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60
    Відповідь: Мій звєрь

    правильно роздупляється до 1 бара....
    я ж кажу....їде дуже бистро, але недовго))))
    Горять поршні через недостачу бензину.
     
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Мій звєрь

    Шо думаєш про Январь? Я от давно про нього задумався, по маленьку назріваю і збираю гроші...але хто б це все настроїв потім, поставити я думаю сам зможу.
    В мене також проблема з нехваткою бєнзи на верхах під нагрузкою, доводиться трохи пізніше запалювання ставити і не дає можливості поставити більшу Д/З. І нічо з тим жоптроніком не зробиш...
     
  10. Хат

    Хат Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60
    Відповідь: Мій звєрь

    Январь....нічого не скажу)))

    Якби в мене були лишніх трохи копійок та потрібна була машинка вихідного дня, я б поставив собі 9а на горбатих валах, розжав би випуск і на впуск поставив 2 вебери. Дуже гарно їде, але ж десь біля 25-30л бензину бере....
    а ще короткохідну кулісу.

    або ж...
    Знаю в Києві Г-2 ..... ПГ (Ж-60) на 220 к.с.))))))))
    До речі, все підкапотне з нього зараз продається.
    А ВООООТТТТ...........)))
     
  11. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Мій звєрь

    такі висновки зробив після читання форумів..
    доречі я неврахував ваги кори, за шо + Тополю ;-)
    скільки такий мотор приблизно видає коників???
     
  12. Хат

    Хат Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60
    Відповідь: Мій звєрь

    від 150
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Ітак проведено тотал реінкарнейшн мого гольфа.
    По причині того, що я його робив-робив, а потім зрозумів шоне всьо так, і МК2 має бути трохи інакшим. Поштовхом стало несильне ДТП за участю моєї жони.
    Попередні фотки не буду видаляти і нову тему не буду створювати, шоб був приклад НЕ зовсім правильного гольфа і гольфа правильного))
    Машина збирається вже 2й рік, по тій причині шо розібрана була повністю, все шо можна/треба перебиралось/повний перекрас + повна шумка/музика/проводка, а часу катастрофічно не вистачає. На сервісі по окремих видах робіт не залишаю принципово, даби ісключіть крівиє рукі.
    На даний момент машина готова на 90%, ще не все зібрано, хоча їздить вона постійно і вже напевно багато хто її бачив. В ході рестайлінгу назріли нові ідеї, тому дещо буде перероблятись.
    Чесно признаюсь, я вже сам трохи втомився від цього проекту, сім*я цю машину практично ненавидить)) окрема подяка мому брату за непосильну підтримку як фізичну так і моральну, в ході процесу він декілька разів стримував мене від продажу машини на вагу/спалювання. Але тим не менше, коли помита машинка блищить на сонці а стрілка тахометра переходить 5500, позитивні емоції переважають весь негатив)
    Може з часом заставлю себе на повний звіт з фотками (є пару фоток процесу), а для початку пару фоток на 80% готового апарату, моя версія МК2, замануха:

    [​IMG]

    [​IMG]


     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  14. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    А мож на з'їзд 06.08.10?
    Від себе - бачив машинку - просто немає слів. Все чітко, акуратно і зі смаком.
    Марку - ріспект і +100000 за пророблену роботу і терпіння.
     
    Останнє редагування: 3 сер 2010
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Жоні машину більше не давати :)
     
  16. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Який розмір коліс ?)))))))) Бомбово дивиться))))))))))
     
  17. Wheelmann

    Wheelmann Active Member

    Авто:
    G3 ABF
    Клубна карта:
    000036
    Стояв зліва від тебе на перехресті стрийскька наукова вчора, думав помаячити але багато машин було, машинка сподобалась :bomb:
     
  18. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    М'ясиста машинка, добре збита. Приїзжай на зїзд, там Олега скірока перша думаю не проти прокататись на 402м.
     
  19. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    о то ти недалеко від мене паркуєшся)))
    а брата скіроко біле не будете реставрувати?
     
  20. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Скірокко вже в роботі
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)