Мій звєрь

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Markell, 4 кві 2008.

  1. Pavhom

    Pavhom Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.8 GU
    Клубна карта:
    000079
    Дуже гарний Гольф (Rabbit) :) сильно хочу такого можна сказати що мрію.
    Інтересно як він їде тобто до 100 скільки сек (хотів би попробувати цю батарейку як їде) одним словом власник молодець++++++++
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Апну ка я свою темку) 100 років тут не був.
    На даний час в автомобілі наступні зміни:
    -підвіска занижена шляхом установки прогресивних пружин, спереду всі гумки (сайленти, втулки стаба) замінені на поліуретан
    -Газові передні стойки TA-Technicks,задні Білштайн газмяс.
    -двигун 2,0: блок 9А, гбц КР, вприск КЕ-Джетронік PL з розходоміром і бензонасосом від 9А. По факту - на верхах КР, з низами 9а, те шо я завжди хотів.
    -КПП AUG, поїздив з 2Y - вона мені закоротка. AUG по числах та сама 2Y, але 4 ы 5 передачі довші. Для інфи - 4000 на 5й - 140 км/год.
    -з 0 зроблено новий повністю прямоточний вихлоп на 55 трубі дуже правильно і красіво, і при цьому він тихий (як для повного прямотока).
    З мінусів: віддер гтішну передню губу, поблазила фарба на верхніх частинах бамперів (під перекрас), 2 тижні назад якийсь г%№дон на бусі в*їхав мені в пасажирські двері і свалив. Двері я викинув, поставив інші, тепер треба малювати+шумити.
    Досі не поставив обшивки стелі, обшивка сидінь вимагає перетяжки. Хто має контакти хороших і недорогих майстрів по перетяжці салону/керма - буду вдячний за контакти.
     
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Автоінтер'єр
    Дмитро 067 67 22 774
    Шивр/ремонтував я сідухи та руль
     
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Оба! Раді бачити, маємо за честь! З поверненням!
     
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Привіт AUG рулить, мені також колись сподобалася!
    Старше фото Джетки з AUG[​IMG]
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Марк, як тепер здоров'я в звіра?
     
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Нечасто тут буваю, бо з початком мотосезону більшість часу віддаю іншому звіру)
    В гольфі перешив салон, руль, викинув спортивну ходовку і поставив ГТІ сток стойки/пружини, поліуретан лишив. Так і не розібрався з дефектами по кузову (фарбування битих дверей і облізлих бамперів), але з часом зроблю. Сильно треба обшивку стелі на 3-дверку з люком.
    А так - звєрь прекрасно себе почуває, час від часу показує всяким расерам хто є хто)) Пару разів думав його продавати, і так і незміг себе переконати. Все інше, на чому я пробував їздити - або не їде, або їде не так, або не ті відчуття зв*язку з дорогою.
     
  8. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Ітак, в зв*язку з необхідністю покупки буса для траспортування мота до кросовї траси і неможливістю утримувати мот і 2 машини, вивчаю попит на свій автомобіль.

    Почну з мінусів: автомобіль потребує ремонту кузову по днищу (скрізних дір немає, але тре варити і частково міняти підлогу), по геометрії кузова питань немає. Так само потребує часткового фарбування (2 бампери, 2 дверки). Ці речі я усувати небуду, продається з вказаними дефектами.
    Потребує заміни подушки мотора і встановлення обшивки стелі, якшо до продажу не зроблю сам - скину ціну.
    Двигун, КПП, ходова жодних вкладень не потребують.
    Двигун: блок 9а 2.0, 0 ремонт в прекрасному стані, голова КР на момент встановлення поміняні сальники клапанів, гідріки, направляючі клапанів і поверхні в прекрасному стані, клапана притерті. Також на момент встановлення поміняний ремінь\роліки ГРМ, масло синтетика, двигун проїхав після свапу близько 15 тис, на даний час почуває себе прекрасно, масла на 8 тис (заміна) бере до 0,5 л, компресія по 13 у всіх баняках. КПП AUG, синтетика кастрол ТАФ ікс, по роботі питань не викликає.
    Вприск КЕ-Джетронік в нормальному робочому стані, глюків немає, насос поміняний, все відрегульовано і працює як має працювати. Єдиний нюанс, підтікають 2 форсунки на заглушеній машині, через що може погано заводитись якшо постоїть пару годин, але я це усуну на днях, знаю в чому причина. Зранку на холодну в любий мороз заводиться з півтика.
    На даний час по ходовій: вся морда поліуретан, стойки 5тис назад поставлені нові KYB XLG, пружини ГТІ Сток, передні пружини з опорами нового типу (Г3\Б4), ззаду поміняні сайленти і перебрані супорта, все чудово працює, в т.ч. і ручнік.
    Вихлоп грамотно зроблений прямоток на 50 трубі, ненапряжний басок, який переходить в злобний рик після 4000)
    Салон рекаровські ковші спереду, ззаду сток, восени якісно перешито субовською тканиною, руль спортивний, шкіра.
    Машина обезшумлена, продається з якісною проводкою на музику, подіумами в дверях і одним підсилювачем та магнітолою, решта музики я знімаю.
    Електропідйомники вікон оригінал, електронасос гальм, АБС (непрацює бо мені не треба, якшо новому хазяїну треба - зроблю шоб працювало, гальма прекрасні і питань не викликають).
    Зараз машина на зимовій 14 (легкоспл. диски, рівні але косметично ніякі), комплект нової зимової гуми Falken Espia 185\65. Акум свіжий.
    До автомобіля додається:
    -комплект р15 білих красівих дисків з літньою гумою 195\55 перед, 205\55 зад.
    -комплект спортивної підвіски стойки+пружини -60\40 в робочому стані і готовому до установки на літо.
    -оригінальний блок з поршнями і всьою начинкою 1.8 PL в бачившому жизнь, але робочому стані, так само його ж рідна ГБЦ в зборі, аналогічно робоча але бачивша жизнь.
    -2 штуки КПП 2Y для ярих любителів цієї КПП, в одній уставший диференціал, в другій кінчилась 3 передача, з двох збирається одна робоча + ЗП, до них же майже нове щеплення під цю КПП.
    -запасний впускний колектор на 16v двигун з ДЗ, росходоміром, дозатором, трамблером, бабіною, комутатором, РХХ, мозгами і бензонасосом. Все робоче, на запас))
    -робочий генератор на 16v двигун, на запас)
    -оригінальна задня розпорка на стакани (зняв, нах вона зі стоквовю ходовою)
    -піввісі, шруси і всяке по мєлочам.
    За все разом, враховуючи плюси, мінуси і комлектацію, хочу 4500 у.е. Можу продати без того, шо додається, скинувши 600 баксів на все, але мені простіше продати все разом, і майбутньому власнику це стане у пригоді. Знайти запи на ГТІ16в непросто, я це збирав роками іі нікому не продавав) По окремо можна продати дорожче, але це все час.
    Машину в продаж поки ніде не виставляв, маю надію шо знайдеться хтось, хто буде мати час та натхнення довести до ідеалу авто, і я на ньому час від часу катнусь (нехай і за отдєльну плату)))
    Нагадаю, це оригінальна ГТІшка 16в, яка незважаючи на її роки перебуває в чудовому стані (крім кузова), ярко їде і харизматично виглядає (оригінальний обвіс, тюн. оптика по кругу, рекаро салон).
    Надійність машини не викликає питань, вона в мене 9 років, непідводила ніколи, на шнурку їхала 1 раз за все життя коли здох бензонасос. Був я своїм гольфом 3 рази на морі, крайній раз цієї осені в Болгарії, в румунії на автобані дрюкав мєсних рейсерів))) За 2 тижневу поїздку в 3,5ккм капот невідкривав.
    Ааа..забув-якшо зацікавить когось, хто небачив мою машину - нароблю фоток і скину, а краще всього вживу дивитись-кататись.
     
    Останнє редагування: 18 лют 2014
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    [​IMG]
    [​IMG]
    от нарив 2 фотки з Болгарії
     
    Останнє редагування: 18 лют 2014
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Шкода, що продаєш, але вирішив то вирішив. Від себе додам, що це один з найправильніших гольфів Львова, він не знав кривих рук а їде так як повинен. Це велика рідкість на нинішній час, і це саме та вживана машина, яку вартує розглядати як альтернативу до нової. Коротше новому власнику повезе.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)