Миколая 2015

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем diesel757, 29 лис 2015.

  1. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    З і нтернату до водососпаду дітей треба взяти з собою! Тому треба і пусті авто!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Авжеж, треба місця в машинах.
    Ше було б добре шоб вони сказали шо їм треба крім тарілок і ложок. До речі, може хімію до нашої посудомийки взяли би? Якшо вона там ше працює
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Знаю, що посуд є в Азов-Галичині, перехрестя Кульпарківська-Накова. Є ще гуртівня біля приміського вокзалу, навпроти відділку міліції.
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    То на 8 штук хапаєм посуд і шашлик ?
    Може перекличку зробимо, хто б поїхав своїм болідом?
    Я+
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    жирно )))

    Я не думаю шо посуд і шашлик обійдуться більше 3000 грн. Ще можна закупити якихось цукорків шоб не вручати дітям ті тарілки і ложки, адже то все таки подарунок умовно кажучи для директора :)

    Ну і на решту купити тому пацану лісапед.
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    +200грн. щойно закинув.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Звіт за сьогодні:
    - 200,00 від Олег М
    -270,00 від RaZoR (Олег Васильович)

    4100 + 200 + 270 = 4570,00 грн.

     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    у мене лишилось 4400
    штуку перерахував на телефон дівчинці з сиротинця
     
  9. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Думаю нормально буде) але після посуду варто лісапєд, шоб на нього потім не забракло.. потім цюці і далі шішь кебаб )

    А хто б їхав тазіком?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    народ, я трохи підчищу тему від флуду
    зараз після розсилки прийде багато людей, шоб їм не довелося читати три сторінки ніачьом
     
  11. 4umarik

    4umarik Новачок

    Авто:
    Golf 4
    На жаль цього року не зможу приєднатися до пікніку. +500 на картку diesel757.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    +500,00 від 4umarik
    +100,00 від Білецький Ю.М. (Рясне2), по ніку не знаю, тому, напишіть в ПП, щоби потім загальним списком подякувати.
    + ще 50,00 від Наталії Юрівної (знайома нашого адміна Мартіні)

    В сумі = 5220,00
     
  13. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Є гуртівня посуду на Залізничній 20 (район Привокзальної), заходив до них сьогодні - кажуть, що є залишки посуду (ціна від 18 до 33) за тарілки... можна там глянути як варіант.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 14 гру 2015
    • Подобається Подобається x 1
  14. Олег Кузя

    Олег Кузя Початківець

    Авто:
    Пасат в5 Кльовий :)
    Попробую вставити своїх пару коп.
    На мою думку треба щось корисне купити, щоб діти мали чим займатись і вас згадувати будуть (приємними враженнями)!!!!!
    Купити можна (тенісний стіл, декілька футбольний м'ячів, волейбольний м'яч, купити 2-а велосипеди)

    Пробував до вас приєднатись минулого або позаминулого року, але тоді вибрали подарунок (посудомийну машину), яку я не підтримував і до Вас не долучився!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Сьогодні після роботи заїхав на гуртовню посуду на Зеленій біля Арсену, з тарілок глибоких (якщо то такі, і я правильно зрозумів) тільки одна пропозиція за 18,48 грн., а по ложках можна вибрати. По кількості є в наявності.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. сьогодні були ще поступлення і не одне, звіт завтра вранці, коли прийду на роботу.
    2. хто кидає ч/з банкомат, давайте сі знати в ПП.
    Ну і 3-тє, це моя думка, сприймайте, як хочете...... коли я був дитиною малою (бо зараз дитина велика), то я б не хотів, щоби мені Миколай посуд приніс, я хотів іграшку, забавку, чи ще якусь цікаву хрєнь.
    П/С/ якщо в дит.будинку не має посуду, діти їдять почергово, то тоді той директор не достойний працювати згідно займаної посади, та й взагалі, може й не тільки директор, а над ним вищестоящі. В нас є ЗМІ, в нас є депутати, в нас є метценати і т.п. Чесно, мене, вхарює те що, посуду нема, а зарплата є???
    Дитині треба подарунок. Поставте себе на місце дитини.
    Я, лише висловлюю думку, а те, що буде закуповуватись і кому даруватись, я доручаю іншим в тому брати участь.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Дуже хороші ціни на забавки на Мазепи (біля Зайця), недавно купували для Мальиійської служби допомоги - пузлі, машинки на пульті, ляльки - все за дуже доступними цінами (50 - 250 грн) можна туда скокнути... до суботи все менше часу...
     
  18. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    Якщо вже і надумаємо ті тарілки купувати (то не така велика сума вийде), то це має бути не основний подарунок (якось їхати з тарілками то трохи тупо) треба ще щось купити. Не знаю як там із забезпеченням подарунками-іграшками, якщо туди дійсно рідко навідуються люди які хочуть допомогти, то напевне варто накупити іграшок, спортивний інвентар, книги, може якісь теплі речі (рукавиці, шапки, шарфи) і тд.
     
  19. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    А взагалі тільки-що прийшла ідея, не знаю наскільки вона реальна)), А що якщо взяти тих дітей, разом з вихователями в КінгКрос на суботу, там є каток, боулінг, дитяча зона, кіно -розваги, ці діти напевне точно такого не бачили і за межі Сколе рідко виїжають, це було б справжнє незабутнє свято для них
     
  20. exalto

    exalto Місцевий

    Авто:
    VW Passat B5 99" 1.8 20V (ARG), 5МКПП
    Клубна карта:
    000085
    додав ще +100 грн. в касу
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)