Моя ластівка

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Vova$, 8 кві 2009.

  1. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    правда чут-чут грязнуля
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Aknod

    Aknod Місцевий

    Авто:
    Opel Vivaro 1.9CDTI 2004
    красотка твоя ласточка,я влюбився:blush:
     
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    спасіба як то кажеться потойвот ;)
     
  4. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    скоро причеплю клубний ідентифікатор, результат викладну звісно тута :)
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Супер мафинка!!! Помий, постав в якесь гарне місце сфоткай і сюда виставляй! Суперова тачка! Молодець!
     
  6. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Ітак, почалися роботи по відновленню функціоналу моєї машинки. Знайдено і сьогодні замінено погружний бензонасос разом з амортизатором. Правда під час заміни обірвав проводок на датчику рівня бензину. Прийшлось паяти. Так як почав гудіти підвісний насос - його також куплено, хай катається в багажнику пока не вмре рідний. В суботу приїхав скляний ел.люк від Гольфа 3, сьодня зайнявся розборкою салону. Дякуючи фотозвіту Пола та Мартіні салон майже розібрано, залишилось тіки обшивку даху зняти та й власне сам люк. Цим буду займатись завтра, так як часу катастрофічно не хватає. Паралельно в мене виникло 2 питання:
    1. Чим змастити механізм ел.люку?
    2. Так як частину обшивки знято - хочу поклеїти антискрип. Що порекомендуєте?

    Далі буде ....
     
  7. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    в тебе скрипить стеля?
     
  8. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Пластикові панелі по бокам, на стойках та ззаді.
     
  9. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Кульний корок! :)
     
  10. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    Красава !!!
     
  11. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    що саме хочеш мазати????
    в продукції марки LIQUI-MOLY є силіконова смазка, для направляючих люків, сидінь, дверних петель і штанг....в тюбіку 100грам. Артикул 3312 (в силці остання пропозиція.)
    http://camion.com.ua/catalog/show/cat_id=CAM000072


    кста, диски агресивні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    смазки там должно быть минимум!!! Можно сказать практически ничего! Связано это с тем, что смазка тянет на себя пыль, превращая в грязь и т.д.
     
  13. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Прикупив обновочку
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Гламурний малюнок!:yahoo:
     
  15. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Красота,малюнокпротектора оффффігєнний))))))))

    Кіко коштує????? Я влюбився)))))))):man_in_love:
     
    Останнє редагування модератором: 30 чер 2009
  16. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    146 ойро за пару і любися скільки хочеш:P:yahoo:. Правда проблема зараз з ними, заказував 4 шт., а в наявності було тільки 3 шт, прочекав 3 тижні четверте колесо так і не приїхало. Прийшлось брати пару. Коли ще буде завіз невідомо.
     
  17. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Вчора забрав машину з покраски. Красилось наступне: передній бампер, капот, крила передні з переходом плюс поліровка всього кузова. Роботою задоволений. Куплено решітку радіатора без значка VW з рєснічкою:yahoo:. Чисто випадково трапив на неї в Тисмениці на шроті. Зараз знаходиться також в покрасці. Сьогодні поміняв нижній підшипник рульової колонки, бо стукіт на ямах задовбав вже.
    Куплено правий поворотний кулак, з понеділка буду міняти. Також куплено водовідштовхуючий ущільнювач правої дверки, заміна також з понеділка.
    Ще б ручку водійську з замком і обмежувач відкривання лівої дверки поміняти.
     
  18. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    ти що десь вперся???

    машинка класна. Будеш продавати - даси знати. заберу.
    на рахунок протискрипних ущільнювачів - я для експерименту поклеїв в себе в багажнику з однієї сторони поролонову лєнту, що вікна заклеюються, а з другої - гумовий ущільнювач, ним також вікна, двері клеять. не там, не там не піщить, не стукотить, але цікаво наскільки часу вистачить поралону. Краще бери гуму, перед поклейкою гарно обезжир і щоб клей на тії резинці не старий був. Пробуй

    пі.сі. Давай фотки!!!!!!!!!! І то бігом!!!!!!!))))))))))ги-ги.
     
  19. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Нєа, дякувати Богу нікуди я не впирався. Просто на капоті було багато сколів фарби від камінців, в двох місцях почалась корозія, тому вирішив перемалювати всю морду і наполіруати щоб колір освіжити.

    Ти не зрозумів, я мав на увазі ущільнювач, котрий прижимає скло з зовні і не дає воді котра стікає по склу попадати в дверку. Називається він водовідштовхуючий ущільнювач, принаймі Екзіст так його обізвав. В мене він з правого боку весь покручений і в дощ вся вода попадає в дверку.

    фоти будуть на наступному тижні коли решітку радіатора поставлю.
     
  20. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Змазував тою смазкою свій люк, тепер працює ідеально а до того туго їздив і шось там клацало. Смазка СУПЕР! :yes:

    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)