Моя Пассі. Passat b5 variant

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Exoto, 6 лют 2015.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Отже, зробили мені заднє крило.
    Завіз в понеділок, забрав в четвер. Швидко, оперативно, якісно. Робив, здається 6 скнилівський провулок. Якщо комусь треба, знайду телефон. Фото потім викладу, до і після.
    Прийшла пора задуматись над заміною передніх амортів.
    Наскільки я поняв, bilstein оптимальний варіант. Але от, які вибрати?
    масло, газ масло?
    І ще, може хтось робив вирівнювання маленьких вмятин без покраски? де це можна зробити і які приблизні ціни тепер?
     
  2. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    останнє таки актуальне
     
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    З'явився час написати про авто.
    Ітак, машинка на повному ходу. Придбав оригінальний металевий захист двигуна, нові стійки Bilstein і так по-дрібницях, замінив один ричаг підвіски. Все це чекає встановлення.
    Недавно зганяв в Бакоту, Кам'янець-Подільський, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хотин, Чернівці, на водоспад в селі Нирків. Всього вийшло близько 900 км.
    Тепер по-порядку.
    Виїжджали зранку в середу і на Тернопіль - Чортків - Кам'янець. Дорога впринципі хороша, заїхали швидко. Далі на Бакоту, треба таки важати, дорога ідеально гладка і раптом місце з мегаглибокими ямиськами, на крутих поворотах, асфальту взагалі нема. На саму Бакоту, заїздів є багато. Я собі взяв орієнтиром дитячий табір, так як підкупили фото з інтернету - це була помилка...
    Пряма дорога до табору, жах повний. Вкінці дороги лежав поламаний захист двигуна, шкода, що не сфотографував, наглядно б демонстрував весь жах того відрізку. Сам табір, нагадує якесь місце проживання циган, чи міні звалище. Всюди купи сміття, туалети в прямому сенсі засрані, навіть стіни. На рахунок води, вона чиста, але смердить. На березі самого табору, щей жахливо брудна.
    Але, вже вечоріло, слава богу ми мали намети. Ціна, щоб пожити з наметом 30 грн з людини, за авто 20 грн. Єдиний плюс, що в вартість входять ржаві корита, які колись звались "катамаранами".
    Переночувавши, ми побачили красоту, яка впринципі затьмарила всі недоліки. Місце справді просто неймовірне!
    Познайомились з людьми і дізнались, що впринципі є ще один заїзд туди (власник табору кричав, що нема) набагато простіший, прогулялись і знайшли море місць для наметів прямо біля пляжу і не потрібно платити невідомо за що.
    Якщо їхати суто з наметами, то зручно заїжджати з села Грушка, дорога польова і вся в "хвильку".
    Якщо ж їхати на один день, то думаю простіше заїхати з сторони села Стара Ушиця, точної дороги не знаю, але машини прямо на саму гору підїжджали.
    На мою думку, 2 дні цілком достатньо виділити.
    Далі був Кам'янець, Хотин, Чернівці. Останні запамятались не надто дружелюбними і хамовитими людьми. По самому місту не гуляли, але в університет зайшли. Дуже гарно там, рекомендую заїхати.
    На наступний день нас чекав водоспад біля села Нирків. Краєвиди на підїзді до нього просто чудові, тай сам водоспад залишив лише позитивні враження. До речі, в ньому цілком можна скупатись, задоволення море.
    Ну і на кінець, трішки фото)
    п.с. машина брудна, якраз в вівторок помив, а в середу впав дощ..
    2015828194058.jpg IMG_9085.JPG IMG_9222.JPG IMG_9228.JPG IMG_9342.JPG IMG_9347.JPG IMG_9813.JPG
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Вчора заморочився чисткою масляного піддона. Зняти його то цілий треш фільм з кучою матів)).
    зараз є проблема. Потрібно в тому піддоні наточити різьбу щоб пробка нормально закручувалась, бо до того була намотана пакля, чи як її правильно називають, волосня така для сантехніки і масло сочилось.
    Хто може підказати, де у Львові можуть наварити аргоном алюмінієву шайбу і по-новій виточити різьбу?
    Нині був на автобазі на пасічній, вони там не зроблять бо куска алюмнію нема.
    Біля кривчиць, здається вулиця польова, теж.
    можливо хтось може підказати контакти?
     
    Останнє редагування: 1 жов 2015
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Хто може підказати.
    замінив 2 зовнішніх шруса. Сьогодні замітив, що при вивернутому рулі наліво, з'явився хруст справа. При тому, повертаючи праворуч, хруста нема.
    що то ше може хрустіти?
     
  6. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Нарешті доліз до компютера.
    на рахунок хрускоту і стукоту. Оскільки вся ходова нова, стійки Bilstein - нові, рульові наконечники нові, шруси нові, а стукіт запарив, поїхав я на діагностику. Точніше навіть дві діагностики, до 2 різних людей. На одному сервісі сказали, що це сайлентблоки переднього підрамника. Стукіт зявляється лише справа, при повороті на ліво. Вся фішка в тому, щоб їх замінити потрібно повністю зняти цілу балку, відповідно вартість робіт огого. Інший майстер сказав, що взагалі все ок, шоб я не парився.
    Чи реально ті сайленти якось перевірити самому, не хотілось б попасти на дорогий ремонт і не отримати жодного результату?
    п.с. Шукаю толкового електрика. Перестало горіти дальнє світло, права фара)
     
  7. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Перегоріла лямпочка або запобіжник
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Шо легко самому перевірити - поміняти лямпочки місцями з одного боку на інший, і будеш знати чи перегоріла...
     
  9. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Пробачте. Забув уточнити, лампочка нова, першим ділом купив лампочку нову, потім переставляв місцями.
    Запобіжник, завтикав. На днях гляну, дякую
     
  10. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Хто може підказати спеціаліста, потрібно замінити 2 прокладки тнвд (робота виконується без самого демонтажу насоса).
    Юра kym порекомендував звернутись на сервіс в Бартатові, але там приймають лише зняті насоси.
    Знаю є на навроцького, дзвонив туди, проте шукаю ще варіанти)
    Дякую
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    що то за прокладки, де вони розміщені? може, є варіант самому замінити?
    Якщо ні, то тільки Бартатів, всі решта "сервіси" возять туди.

    Хоча, є варіант звернутися до чувачка на вул.Городоцькій. Робить сам в себе в гаражі. До нього номера не маю, але знаю як знайти його чи його номер.
     
  12. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Та там нема дуже роботи. Проблема в тому, що потрібно виставити потім кут вприску. Відповідно треба людину, хто таке вміє робити і має ваг ком. Бартатів найкраще, але мені знімати тнвд напряжно і влом, враховуючи те, що для заміни тих прокладок його знімати не потрібно. А шоб його зняти треба всю морду скидувати.
    Мені Микола з бартатова так і сказав, що не знає чи є сенс, бо вони не практикують на машині.
    В інтернеті люди то роблять самі, але я до тнвд лізти боюсь, плюс треба пару специфічних ключів.
    Юра, kym, казав, що там ще щакиснути любить і тд.
     
  13. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ось тут є така людина, але чи має ВАГком - не знаю, но кут виставляє. Був у нього, але, потім подивився як він робить і свого Г2 сам кут виставляю.
    там на фото на гаражі, є його номер телефону. Фотки, то ПРІНТСКРІН з ГуглМапс.
    То є бічна Городоцької, перед мостом де залізниця, якщо їхати від Привокзальної. Карти дають вул.Фабрична. Саме в тому гаражі (20 метрів від повороту з Городоцької) він тим і займається. Ціни, реально адекват.
    Безымянный.jpg Безымянный1.jpg Безымянны2.jpg
     
  14. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    оо, так, чистив в нього форсунки. Ціни дуже навіть хороші, і спеціаліст непоганий. Чомусь про нього одразу не подумав..сумнівно, що в нього є ваг ком, але завтра зателефоную і дізнаюсь.
    Замена прокладок на ТНВД 1,9 тди
    вся потрібна робота.
    Як на мене, для спеціаліста нічого складного немає.
     
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    сорі, що влізаю в тему про файне Пассі )

    кажете в того Олега на вул. Фабричній можна якісно промити форсунки?
     
  16. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Так. Якраз щойно телефонував до нього.
    Він моіми тнвд не займається, направив на вулицю богдана хмельницького. Поки туди не можу дозвонитись.
    Заодно запитав за чистку форсунок -на мій тді, з зняттям і встановленням - 400 грн.
     
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    дякую дуже за інфо!
     
  18. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Будь ласка.
    Питання, по майстрах ще відкрите, якщо хтось ще має контакти, буду дуже вдячний.
     
  19. ivanpassat

    ivanpassat Початківець

    Авто:
    vw passat b4
    Продаєш?
     
  20. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Колись висіла на авторіа, але особливо бажання продавати нема.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)