Моя Пассі. Passat b5 variant

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Exoto, 6 лют 2015.

  1. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Могла просто перетертись алюмінієва трубка під повітряним фільтром і весь фреон пішов гайту...
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Знаю ту біду. Болячка б5 пасатів. Літом до речі її якраз паяв.
    Буду з тим бавитись трішки потім. Нарешті знайшов робоче дзеркало, і епопея завершилась. Не думав, що то така проблема його знайти. Особливо порадували ціни на деяких шротах в 35 - 50 дол. Жестяк
     
  3. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Космос... різниця в ціні з польськими шротами - 300-500%
     
  4. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ну там і ціна цілого авто в такомуж співвідношені.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    не знаю, не бував там. В нас реально знайти запчастини в якогось приватника, який розбирає машину. Ціни кращі, але коли шось терміново треба то по закону підлості фіг знайдеш
    Це так. Але рано чи пізно такого не буде
     
  6. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    де в Біблії написано святити машину ? віра в Бога і посвята авто часом не протилежні речі ?))
    п.с. може то унітаз посвятити , бо шось при натисканні на спуск підклинює , а то бісить !)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Не наважувався такого написати, щоб не починати дурного діалогу...
    +10000000... Буде святити якесь дрантя, яке працює в церкві, краде бабки з пожертв, говорить щоб постили в піст, а в самого репа тріскає... Правильно класик якись сказав - релігія це опіум для народу... Той хто вірить в Бога - ця віра повинна бути в ньому (я так думаю), а не в якогось бородача церковного, і якась H2O з крану над якою він МОЖЛИВО прочитав молитву не поможе, та ще й гроші за це отримає... Класний бізнес)))) Кому треба посвятити машину - підїжайте, я навіть молитву вивчу image (1).jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Не треба засмічувати тему, та і форум в цілому, про автомобілі релігійними штучками. Я сам не надто віруючий.
    Це справа особистого кожного.
    Але погодитись варто, цілий тиждень, 3 несправні дзеркала, 1 несправна колонка, несправна електрика, при покупці 4 дзеркал і 2 колонок)).В мене відверто кажучи такого в житті ще не траплялось. Тотал невезіння.
    Головне, що зараз все ок, настрій з'явився і загрузився я кришкою акамуляторного відсіка. Покуривши інтернет, і трошки шротів, чесно кажучи знову прифігів від наглості/тупості наших авторозборщиків. Дехто мені за ту кришку співав по 50 дол).
    Штука доволі дефіцитна, але знову ж таки вартість нової, оригінал - 800 грн. Поки ще в роздумах
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Трішки підніму бортовик.
    Дякуючи Юрі "кум" з вівторка до вчора міняли ми мені кермову рейку і тормозну рідину. Думаю навіть він відчув шо в мого синька є душа.
    Заміна рейки почалась в вівторок ввечері, а в середе, я довольний приїхав забирати своє щастя). Але, в той самий момент, як я виїхав з гаражу, прорвало тормозний шланг, а в бачку ГУР, бурлило життя)
    кляті продавани, продали мені не таку рідину. машина залишилась ще на день. На наступний день, прорвало другий тормозний шланг, загорівся трансформатор, а друга тормозна трубка виявилась бракована))
    З горем пополам зібрали машину, виїхав, красота повна. Все працює чікі пукі, але то не та машина, де може бути все гладко.
    Колись давно, почався в мене дивний стукіт. першим ділом, ми приговорили аморти. Поїхав, купив нові більштайн. Поставив, стук не припинився, думаю окей, значить рульова. Вона була напівмертва, ще як купляв машину, тому впринципі очікував що їй буде кабздець.
    Поміняли рульову, люфту нема, рідина не втікає, працює просто чудово, а клятий стук залишився.
    4 аморти нові, ходова теж без нарікань. Кермова рейка замінена.
    Квест по пошуку загадкового стуку продовжується, перенісся на понеділок)
    Ну, ВАГ не для слабаків))
    Дякую Юрі, за виконану роботу і за терпіння з моїми дебільними питаннями.
    далі буде
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Сильно))) Я свій ВАГ приводив до пуття 3 роки))))
    До речі і більштайни в мене є і рульова є - чо не питав?
     
  11. Longerman

    Longerman Початківець

    Авто:
    VW Passat B4 2.0 (2E)
    Клубна карта:
    000103
    Ти коли від кума виїжджав то гідрак мало качав і руль був тугий. Як зараз? Прокачалася рейка?
     
  12. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Більштайни я купив давно давним. Буквально пару місяців після покупки авто
    а за рульову, щось втикнув(
     
  13. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Так, прокачалась.
    якраз доки доїхав додому все стало ок)
     
  14. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Доречі, фа-фа тобі в Пт біля краківського від червоної А6 ауді...
     
  15. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    пересів на а6?;)
    я не почув(
     
  16. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Взяв в експлуатацію тимчасово...
     
  17. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    і як вона порівняно з б5?
    це був с5 кузов?
     
  18. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Так, С5. Пассат проти С5 - табуретка. Мягка, плавна, комфортна. Салон цікавіший. В мене колись вже була С5 в універсалі, 2,5 ТДІ. Зараз в пошуках такої ж... Сьогодні був в Франківську на базарі. Люди пздц здуріли. 2000 рік ставлять по 10-11, це тоді коли вже за 10 можна взяти Б6 з 2005 року. Короче я в пошуку.
    Зобр014.jpg
     
    Останнє редагування: 10 кві 2016
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    та да, ціни зараз веселі.
    Вона то мягкіша, але і по обслузі вона теж "веселіша".
    Катався на такій свого часу. 2.5 тді, 150 коняк. Крута річ, тільки вони мене пруть лише в універсалі.
    ну так і б6, буде порівняно з б5 табуреткою)
     
  20. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    В обслузі там все те саме що в б5. Ходова ідентична. Мотори також ідентичні.
    Так і я в пошуках універсалу. Седан також розглядається але напевно тільки в чорному кольорі.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)