Моє чорне БеМеВе

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Exoto, 24 сер 2018.

  1. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Шукав я машину десь місяців 6 - 7. Першим ділом дивився власне е34/е39/е38.
    Якось ще з дитинства після журналу "автоцентр" і статті про м5е34 загорівся. Потім вже внесли свій вклад фільми "Ронін", "Бумер" короткометражка з Мадонною, "Джеймс Бонд", "Перевізник" і інші.
    Ну одним словом, дивився я просто кучу машин. в основному то виглядало так. Кузов битий, в шпаклі - мотор норм. Кузов більш-менш - мотору гайки. Бувало і все на купу.
    вирішив переключитись. Шоб було ок, то дорого. Почалось інше, акорд, авенсіси два. Одного чуть не купив, але мав серйозні трабли з мотором, власник не хотів торгуватись, був певен шо все в машині ок. Добре шо не купив.
    До Акорда не виділив часу поїхати, плюс натякнули, що там вринципі скоріш за все немає на шо дивитись. Також збився.
    Весь той час в продажі висіла чорна е39, ціна дуже не підходила. Там шось район 8 був, торг малий.
    В один день, дивлюсь ціну спустили. Домовився про огляди. Не витрачав часу, поїхав одразу до товариша на сервіс, людина також схиблена на бмв.
    Враховуючи кількість розвалюх, ілюзій особливих не мав. Приїхала, ну чорна бмв, 0 емоцій.
    Обдивились все. Підключили комп, помилка одна - низький рівень фреону.
    Передні сайлентблоки якихось ричагів, не працює додатковий вентилятор. Всі свічки - чистесенькі. Масло заливали оригінал бмв, потім вже собі глянув, шось 330 грн /літра. Зі слів власника, після покупки лив інші, підбирала масло шось 400 грам, точно не пригадую, заливає оригінальне, не їсть взагалі. По кузову, не бита, жодний елемент не знімався. Має косметичні підкраси, де не де маленбкі царапини. має рижика на кришці багажника і на низі якихось дверей. Всі заводські наклейки на місці.
    Потім в свого товариша питаю, "ну як машина, жива?"
    каже: "Та навіть дуже, сам вшоці"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Ну думаю всьо. Моє.
    Беру час до завтра подумати і розїжджаємось.
    Паралельно починаю шукати вентилятор і взнавати за кондиціонер.
    Нагадаю, в машині стоїть рядник, перегрів вбиває мотор.
    і з вентилятором починаються найбільші проблеми. Вентилятор той, то болячка тих машин. Ціна нового - космос, бу - лотерея. І я вже починаю стрьомитись.
    дзвоню власнику, домовляюсь про ше одні оглядини. Їду вже сам, на годиннику біля 12 ночі.
    проїхався ще раз, переговорили. І кажу, стрьомить вентилятор. Не хочу головняка і бла бла.
    Каже мені, окей, не проблема. Якшо береш машину в тебе в багажнику лежить новий.
    Мабуть знав вже про проблему, купив, але не ставив.
    Наступний день в мрео, і вона моя.
    Отже, що я отримав. е39, 528, 98 рік. мотор м52б28ту, модернізований з двома ваносами.
    З машиною в нагрузку отримав новий вентилятор нрф, нові колодки ате, всі фільтра, два комплекти практично нових коліс.
    Фоток як таких немає, просто нема часу зробити, але є оголошення з ріа. Одразу кажу, ціна суттєво менша ніж в оголошенні
    http://auto.lvivport.com/auto_bmw_528_17344809.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Сьогодні перший сервіс. Так як маю вихідних ще два дні, і скоро мінятиму додатковий вентилятор вирішив перевірити клімат, можливо потрібно міняти радіатор чи осушувач, чи взагалі лізти тули і щоб не робити двічі одну роботу.
    Все в мене в системі гуд, тиск тримає, сказали просто мало фреону. Продіагностували все, заправили. Сказали доки вентилятор не поміняю кліматом не користуватись. Тай на тому все. За все 450 грн. Робив на луганській.
    Замітив ще нюанси, нагло бреше показник палива в баці.
    Як тільки купив, виїжджаю з гаражу, 15 літрів показує, буквально метрів 5 - глохну і вже 0)
    буду розбиратись з цим пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Мав ще неприємність. Поїхав на море пассатом, так як бмв зявилось буквально за тиждень до поїздки і вирішив не ризикувати їхати на новій машині.
    Залишив машину дома, в гаражі. Батько відїжджав, вдарив передній бампер. Не сильно, але очі муляє.
    Ну зате буде привід заодно забрати інші нюанси)
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Як на мене машинка файна, і бачу, попередній власник адекват попався. Так що склалося, молодець - мрії потрібно здіснювати.
     
  6. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Даю відповіді)
    машина в мене близько місяця. Витрати, ну 450 грн клімат. На наступний тиждень поміняти вентилятор 800 грн, розібратись з сайлентами (або взагалі поки забю, то тільки я відчуваю, всі кажуть шо придираюсь) і з показником палива в баці.
    надіюсь мені пощастило. За машиною реально слідкували і грошей не жаліли. Обслуговували на бмв сервісі на вулиці навроцького. Попередній власник і попередня власниця. Є оригінальна сервіска, яка співпадає з словами власника. Схильний вірити, що пробіг реальний, або дуже мало змотаний.
    Саме так - пружини. Пневма в основному на універсалах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    так.
    треба було бачити його реакцію, як я в мрео настояв на експертизі і експерт взявся змивати фарбу.
    я було вже подумав, шо там є якісь приколи, а в людини був шок, як фарбу змивати, нашо і бла бла.
    Ясна річ таки змили, але реакція)
     
  8. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    В планах, окрім техніки.
    Зробити юзб чи аукс в штатній магнітолі.
    Замінити пердні гальмівні колодки, бо ті трв, гавно рідкісне. Перед продажею поставили і диски і колодки від них. Піщать зараза так шо ппц.
    Вже дуже в майбтньому - купити ще один комплект дисків, бо ті штатні мене прихарюють.
    тай впринципі все.
     
  9. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Зачот! Вливайся в наші ряди, ось моя колишня BMW 5 series by Prizrak на DRIVE2.RU і ось моя теперішня BMW 7 series 730d by Prizrak на DRIVE2.RU
    Є компдіагностика з різними прогами і кабелями, читаю, кодую, привязую любе... Є купа запчастин саме до 39ї
    Одним словом якщо цікаво дзвони поспілкуємось.
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну чо, виглядає вроді живенькою. Сподіваюсь що буде їздити і радувати!
     
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Чоловіче, ти здається адекватний, але як б тобі то м"ягше сказати... ммм... ну якби ж то твоя БМВ на цьому форумі якось неформат... :)
    Відносно корита - йому вже 20 років, тому казати, що класна не буду.. Ти не хотів собі краще взяти новішу Е46ту з нормальним 3.0 двиглом, яке вважається найнадійнішим в тих часах. Там єдине - це ванос, де прокладка спеціальна твердіє, але й то робиться...
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    хоча стара чи не стара - все визначає її стан.. мені он cabario e30 подобається.. а ще краще м3 е30
     
  13. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Цікавить)
    Наприклад як вирішити питання з аукс чи юзб без заміни магнітоли?
    Чейнджера нема. Магнітола Бізнес СД

    ну, тут є рено, були і інші. Плюс тут якось вже звиклось)
    Хоча як ображає почуття парафіян, можу не писати)
    стосовно старості, так, старіння металу бла бла бла.
    Але їх щороку живих все менше і менше, хочеться гірше ніж болить і бла бла. Якби хотів шось нове і не ломуче, купив б лачетті, але в петролхеда такі машини викликають рвотні позиви:)
    Стосовно 46-того кузова. Кльова машина, але не моя. Замало місця, замало комфорту. Мені ідеально взагалі е38, але 3.0д живий з живим автоматом велика рідкість, а як попадеться то ціна завелика. В8 пропонували, реально диву, з заміненими ланцюгами, з нормальним автоматом. Але ту машину потім і продати треба, та і в8 треба трошки дорости, аби не намотати себе на найближчий стовб.

    е30 феноменальна машина. З рядною шісткою емоції дарує огого.
    Але їх просто вже немає. Биті, варені переварені і тд.
    Тут хіба брати вже повністю відновлену, або шукати роками.
    Але відновлена стане в ціну 39-того кузова, але на кожен день всерівно не підійде. Хочеться вже норм колімату, круїзу та і елементарного комфорту.
    з 34 кузовом легше в тому плані, але живих одиниці.
    дивився одну у львові, дісно жива, але роботи по кузові хватає, крім того треба ланцюг вже міняти, кінцева ціна стає в ціну е39.
     
  14. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    два дні катався.
    вчора ввечері без заторів, в спокійному темпі.
    Так так, пікселі треба робити:)
    в нормальному темпі, затори і тд, розхід в районі 14.
    Як тільки купив, то інтенсивно катався, був в районі 15.2.
     

    Вкладення:

  15. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    і зміст тоді!? 14 розхід - це ж ппц... зробить тебе бідним.. Я тому і брав турбовану машину, щоб якщо не валити і не користуватись турбіною, то щоб розхід мінімальним був.. тепер маю 7,0-7,5 на 100 пришвидкості 120.. і це 200PS.. Карл!!
     
  16. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Розхід великий дійсно...
     
  17. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    а ше можна було купити дизельну фієсту з розходом 5 літрів в місті:)
    Аууу, люди це атмосферник, 6-циліндрів!
    2.8 ауді скільки їсть?
    Мерседес 3.2?
    А в мене по трасі львів-перемишляни при 100-140 - 7.5-8 літрів. Хто знає ту трасу, знають шо там постійно тримати швидкість не виходить. І також 200 сил.
    Знав, на що йду, знаю за що оплачую, все мені підходить. Тим більше ГБО буде ітак ітак)
    Ну і, бензиновий пассат б4 їсть 10 - 12 літрів
    Бензиновий б5 1.8Т їсть 10 - 12 літрів
    Все відносно
     
  18. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Не сварись, головне щоб був задоволений, все решта фігня...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Та не сварюсь)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    щоб ви розуміли дизельний 2.5 олроуд на акпп хаває в мене 14л в місті. решта думаю можна не обговорювати)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)