Наше VW Polo

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем оксана 1322, 10 січ 2013.

  1. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Всім привіт;)
    давно не писала
    пробіг 29 000, нічого не ламалось, вчора черговий раз замінила повітряний фільтр:D
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    29 це якраз перехід від дитинства до юності :) Вітаю!
     
  3. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Пробіг 29400
    Сталась маленька неприємність. Перестала бризгати вода, думала замерзла, але ні, 4 дні теплу воду лила, толку 0. зняли підкрилку, подивитись на насос, оскільки звуку його роботи не було чути. вода в бачку не замерзла, насос підключали до акумулятора - жужить. запобіжник теж перевірили. Значить з проводкою шось, інших варіантів ніби нема. На днях займемось
     
  4. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Дивно, чому б це в новій машині і проблема з проводкою (звісно якщо не заводський брак), може то механічна полмка самої кнопки?
     
  5. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Ось жіноча думка чи логіка, "якщо буду лити теплу воду в бачок то вода, навіть при -10 не замерзне". :i-m_so_happy::shok::shok::shok::shok::shok::shok:
     
  6. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Ну якщо при натисканні кнопки немає звуку від моторчика, то явно є десь поломка. Якщо є звук, значить все працює і десь в трубці є замерзлий лід, який попри глобальне потепління на планеті всерівно не розтанув. А саме краще на зиму заливати в бачок омивача морозо-стійку рідину:)
     
  7. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    не розумію Вашого "розумного" допису. я говорила шо воду наливаю шоб не замерзло???? тут взагалі то про зовсім інше було, почитайте уважно. вода лилася для того щоб розморозити, так як перед тим були морози, зимова омивайка не була залита, відповідно думали що замерзло
    А Вам аби написати???
     
  8. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    насос сьогодні зняли і перевірили до акумулятора, він жужить. а на свому звичному місці глухо. запобіжник перевірений методом заміни місцями з запобіжником внутрішнього освітлення. Відповідно лишився тільки варіант проводки. Мені теж дуже дивно що машині неповних 2 роки і проблеми з проводкою. Але тим не менше все буває
     
  9. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    якщо поломка самої кнопки, то чому щітки включаються після натискання? тільки вода не йде. тому не думаю. задня щітка те саме
     
  10. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Ну там же замикаються різні контакти на щітки і на омивач, відповідно причина може бути від самого контакту і аж до моторчика. А ще ж реле напевно по дорозі є. Спершу, я думаю, потрібно перевірити чи приходить + і - до фішки моторчика, а тоді вже шукати той, що відсутній.
     
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    На пиво міняєш ? )
     
  12. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    те шо йде до моторчика, десь там є проблема. на днях будем "бавитись", шукати. поломка мєлочна, а неприємна:diablo:

    і дивно, я водою дуже рідко користуюсь, фактично тільки коли розмерзає все, тоді ляпається лобове скло дуже. тобто все практично нове
     
  13. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    В знайомого є знайомі, які працюють в Стрию там де проводку роблять для Опеля і вроді також ФВ. То кажуть не купувати тиж опелів в жодному разі, бо там не проводка а ... повна халтура. Для ФВ ше трохи за якістю слідкують. Але то не факт що на Вашій машині проводка зі Стрия, хоча не виключено... ))
     
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Баба бабі сказала це називається.. Ті хто на Леоні працють - прості люди села. Як вони можуть визначити якість тієї проводки яку вони роблять?? В них є на то відповідні навики?? Чи вони тести якісь робили?? + Є стандарти, якщо гавно зробили - то там залишаються на позаробочий час і переробляють, поки не відповідатиме стандарту. Тому не сій брєд в полі..
     
  15. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    http://www.stryi.com.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=387&Itemid=2
    Думаю це виробництво далеке від євростандартів...
    Та, зрештою, не про це мова. Я веду до того, що навіть на новій машині можуть бути глюки, не залежно від марки і моделі. Одна з причин - походження комплектуючих, будь то Україна, Китай чи Туреччина...
     
  16. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Можливо на леоні і не сама якісна проводка в світі, але там є відповідний строгий контроль. І при виявленні найменшої помилки завернуть цілу партію, відповідно працівники без премії і получать по шапці керівники ланок.
     
  17. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    [OFF]добре, перепрошую за флуд про "Леоні"...[/OFF]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Пробіг 29700
    Замінила свічки
    Проблема з проводкою наразі не вирішена
     
  19. romaviper

    romaviper Початківець

    Авто:
    golf 2 1.8 GU pierburg 2e2 5 ст.
    мені доводилось працювати на ЦВГ проводка до шкоди.. там був дуже строгий контроль всюди в нас зразу тестери були проводку перевіряли, но бувало й таке що проскакувала халтура то з чехії вертали з червоними карточками і в суботу лишався на переробку)) в ліпшому випадку в гіршому знімали гроші)
     
  20. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    якщо на форумі є електрики, будь ласка дайтеся чути в ПП;)
    проблема далі не вирішена
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)