Наше VW Polo

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем оксана 1322, 10 січ 2013.

  1. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    з проводкою проблему вирішила сама, був розрив

    крім того, на 30 тис поміняла свічки. нічого не турбувало, поміняла бо дуже люблю свою машину, а свічки куплені давно за недорого
     
  2. Adler

    Adler Початківець

    Авто:
    VW Bora BFQ
    Для чого міняти свічки на 30 тис., коли їхній термін служби 60 тис. по книжці, а реально ще більший??? Мова йде звісно про оригінальні свічки. Реально викидаєте гроші на вітер.
     
  3. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    для себе:pardon: мені свічки НЖК обійшлись в 150 грн, купила давним-давно, бо так з ціною повезло. і 15 хв часу заміна в гаражі, мені не складно. тому не бачу нічого поганого в частішій заміні

    п.с. в оригіналі були бош, вони ше дешевші
     
  4. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    часта заміна свічок - великий плюс до живучості катушки запалювання. свічка може працювати, але давати велике навантаження на систему запалювання
     
  5. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    В зв"язку з різким подорожчанням бензину тиждень тому було встановлено ГБО, хоч і небагато їзджу. Оскільки були свята то накатала вже 450 км на газі. Про розхід рано шось казати, так як маршрути були не повсякленні. Але... при їзді десь дві третіх по трасі, решта місто і погані дороги біля міста, розхід 8 л вийшов.
     
  6. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Будь ласка детальніше, на скільки більше виходить від бензину, як на рахунок потужності, чи відчувається якась втрата, де ставили і вартість установки та оформлення документів? Так розумію, що то 4 покоління.

    Отправлено с моего Inspire 4G через Tapatalk
     
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    давай я тобі відповім по газу раз і назавжди )
    в мене мотор RP 1.8
    витрата в середньому на 15% більша ніж бензи, але все залежить від розміру тапка взагалі то.
    потужність - на 2му поколінні буде чуть слабше ніж на бензі, то по відчуттям. по %% - то треба на стенд і міряти, точно ніхто не скаже.
    на комбінацію твого двигла і вприску - тільки 2е покоління
    по баблу - робота і апаратура - приблизно 300Є (там вже сертифікат точно дадуть) + МРЕО десь +- 600грн

    вигідно ставити у випадку, якщо наїжджаєш хоча би 30к км, але не короткими пробігами

    думаю, дав тобі відповідь :drinks:
     
  8. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Не зовсім з Вами згідна. По порядку:
    1.Вартість 420 євро з форсунками Валтек (з Хана на 50 євро більше) 4-те покоління. За 300 євро це 2-ге покоління.
    2.Розхід на 15-20% більший ніж бензину. Тобто економія десь 40% буде. В моєму випадку окупиться за 15 тис. км. приблизно.
    3.На рахунок коротких поїздок. Поки не поставила була категорично впевнена шо тільки довгі вигідно. Тепер трошки думку поміняла, на газ переходить при 35 градусах, в моєму випадку це 500-600 метрів, тобто бензину дуже мало йде. Якшо вона стояла 2-3 год то фактично зразу переходить бо ше не остигло повністю.
    4. По потужності. Трошки є втрата. Хочете ганяти - їздіть на бензині. Газ це все ж для спокійної їзди.
    Ставила на ВестГаз
     
    Останнє редагування: 24 кві 2014
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    я з вами також згідний, я описав за 2-е покоління, так як Wanted не підійде 4е. по 4-му Ви все вірно написали
     
  10. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Ну приблизно так я собі все і уявляв, про 2 і 4 покоління зрозуміло, там є суттєва різниця. Але якщо я їжджу до 10к в рік, то що воно мені не вигідно буде? Я рахував, то максимум рік і воно себе окупить.

    Отправлено с моего Inspire 4G через Tapatalk
     
  11. Kyzja86

    Kyzja86 Новачок

    Авто:
    Polo
    Привіт усім! У мене VW Polo 2012 року. Останнім часом датчик склоочисника показує, що пустий, але сам бачок повний. Що це таке? І як вирішити цю проблему? Дякую на майбутнє за хороші поради;-)
     
  12. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    А може би спочатку сам датчик перевірити?

    Отправлено с моего Inspire 4G через Tapatalk
     
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    [OFF]
    Розкажу тобі історію, ти все зрозуміш одразу :)
    є у мене хороший друг дитинства. Життя зробило так, що я катаюсь на джигулику і кручу його сам, а він катається на мерседес віто. Приїжжає це друг до мене в гості, поки я щось своє роблю і питає "слухай, запарила мене лампочка на приборці. мол, вічно каже, що нема рідини в бачку омивача, але я заливаю по самі вінця. вийми ту лампочку, хай не парить мене". мовчки відкриваю капот і дивлюсь на бачок - в бачку датчик типу поплавка. вставлений верх-ногами :) паревертаю на 180 градусів і вуаля - лампочка гасне. Друг сказав, шо я шайтанамана :mocking:[/OFF]
     
  14. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Проїздила я свою першу 1000 км на газі. Розхід: на 30 л - 350 км+-. На бензині було 7,5 л+-
     
  15. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Піднімаю темку
    Пробіг 41 000, все гуд, міняється лише масло і фільтри. Пробіг на ГБО доходить 10 000.
     
  16. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Пробіг 44000, згоріла ліва лампочка ближнього світла:D
     
  17. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Не в обіду власникам цієї машини, є у власному гаражі така( Polo седан-2013р)....
    В двух словах-це німецький жигуль......
     
  18. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Не в обіду vitalik gr, тоді виходить у вас німецька "десятка" !!


    Доречі седан і хетчбек ( поло цих модельних років)це дві різні машини (відмінність не тільки кузовом)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. vitalik gr

    vitalik gr Початківець

    Авто:
    Volkswagen B-6
    Не в обідуvitalik gr, тоді виходить у вас німецька "десятка" !! -- Причом німецька десятка,просто маю з чим порівнювати....Сідаю за руль поло один пі...ц,а не їзда...

    Доречі седан і хетчбек ( поло цих модельних років)це дві різні машини (відмінність не тільки кузовом) - Яка відміннісь не зрозумів?
     
  20. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)