Не показує стрілка на панелі приладів 90 градусів

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Василь125, 19 лип 2012.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Висновок: датчик що йде на панель приладів бреше, або сама панель приладів прибліхує при справному датчику.
     
  2. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    а якось калібрується панель приладів????
     
  3. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    ні не можна
     
  4. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    і що тоді???
    приборка під заміну???
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Калібрується... Треба змінний опір підключити замість ДТОЖ і крутячи опором дивитись що показує панель. Величину опору треба шукати в ЕЛЬЗі на кожну конкретну панель... Колись калібрував так панель Ауді і там величина була від 30 ом до 2 ком... наскільки памятаю
     
  6. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    і що воно дасть??? буду змінювати опір, відповідно буде і рухатися стрілка. а як виставити так, щоб показувало нормальну температуру??
    підключав я резистор на 100 Ом. показало рівно на 70 градусів
     
  7. bodia

    bodia Active Member

    Авто:
    VW passat 1.8мi(ABS) 1993
    якщо зняти фішку з ДТОЖ і заміряти напругу при включеному запаленні то на 1-3 контакт-5Вольт(в мете теж двигун ABS і в мене так); 2-4контакт-10Вольт. 2-4 то ті шо на приборку йдуть якшо там напруга не така то напевно справа в приборці..
     
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    треба мати таблицю (з ЕЛЬЗИ) відповідності певного опору певній температурі на приборці.... якщо опори і покази температури на приборці співпадають значить приборка добра
     
  9. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    питалось про калібрування а не перевірку, тобто чи можливо підкрутити саму панель приладів, щоб показувала правильно.
    якщо проблема в приборці, то в випадку топікастера я бачу 3 вирішення проблеми:
    1) заміна панель приладів (найдорожче зато найшвидше і найпростіше)
    2) розібрати панель приладів і пропаяти фігові контакти і можливо замінити стабілізатори напруги(найдовше по часу якщо невміти того зробити самому)
    3) крутячи опором скласти графік залежності показів стрілки від опору і опору датчика від температури. і співставивши дані додати в схему додаткові опори . самий геморний, зато самий творчий варіант

    а взагалі перевір змінним опором свою панель приладів
     
  10. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    сьогодні пробував міняти панельки! перепробував 5 штук. на двох панельках, як тільки включив запалювання, стілка як вкопана стала на 90 і нерухалася.... тобто весь час 90. а вот саме цікаве... три інші показали так само як і на моїй приборці!!!

    ДЕ КОПАТИ???? ПРОБЛЕМА В ПРОВОДЦІ???
     
  11. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Двигун гараячий був??? Теоретично можна поміняти купу панельок за пів години коли двигун остигає з 92, скажімо, до 82...

    Умене 89 на приборці завжди, хоча знаю що вентилятор спрацьовує при 96 (включення) і при 91(виключення) по Ваг-Кому. Тобто, можна припустити, що у мене аналогічна проблема - боюся якщо двигло буде перегріватися, то панель приладів цього не покаже :sad:
     
  12. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    звичайно що гарячий....і підключаючи іншу панельку, пробував заводити.... доводив навіть до включення вентилятора!
     
  13. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    і ще.... якось сьогодні замітив, що нижній патрубок троха холодніший за верхній... і вентилятор включився! може він заскоро включається???

     
  14. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    народ...... хелп!!!!!
     
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Друже, нажаль дистанційно як бачиш важко допомогти бо тут усе суперечить одне одному. Потрібно власними очима бачити і ковиряти. Мабуть їдь десь на СТО
     
  16. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    їздив!))) ніц толку з того нема! ще в п"ятницю маю заїхати до одного електрика. а якщо він нічого незробить, то мабуть заскочу хлопаки до вас!)))
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Давай приїжджай :)
     
  18. AndriyKo

    AndriyKo Active Member

    Авто:
    Golf 2 1.3
    Golf 3 1,8 ABS продано
    був я в електрика.... короч толку з того мало!!! сказав поміняти сам датчик. поміняв я той клятий датчик....... тепер стрілка на 80 і вентилятор крутиться. причому крутиться довго!!!! і воно мені неподобається!!
     
  19. hobyt15

    hobyt15 Початківець

    Авто:
    Seat Altea, 1,6 MPI
    Може трошки не в тій темі, але може підкажете! Гольф 2 стрілка температури де повинна знаходитись в нормі? Двигун 1,3, панель з годинником)))У мене вона приблизно біля наступної поділки за серединою.... Але мене тримають сумніви...
     
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    по цетру шкали ідеальне значення. це десь 90град за цельсієм
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)