не працює вентилятор

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем Васьок або ZiK, 21 лют 2019.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    не працює вентилятор але тільки 1-2 режим 3 і 4 працює, заїхав до дядька на Алекс він подивився , протестував , коротче найшов поломку [​IMG] вся проблема , в оті я навіть не знаю як то нормальною мовою назвати , коротче в ті деталі , 2 контакти робочі, 2 не робочі воно все запаяне , і залізти в середину не можливо , тому може хто має на розборку 4-й гольф , то ота коробочка знаходитсья під бардачком , то мені її треба , зрозумійте правильно 3-тя швидкість тепла це круто , але дуже сильно гуде , 2 режим оптимальний , ну і з того шо я зрозумів кондюк працює тільки на 1 і 2 швидкості , а отже він не буде робити , якщо не працює вентилятор
     

    Вкладення:

  2. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Це резистор вентилятора
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    напевно ;) я її назвав непонятна зелена хрінь яка поламалася ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    добре , де той резистор найти всі шроти обїздив нема , новий за 1000 гривень купляти ну його нафіг
     
  5. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Спаяй такий собі з чотирьох окремих по 10 грн.
     
  6. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    паяльника на господарці не маю , якщо у Вас є поняття як то робити , то скільки хочете за готову ту штуку ?
     
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    То не лише паяльник потрібен. Потрібен час, щоб заскочити на радіоринок, купити 4 резистори і спаяти їх докупи.
    Мій час коштує бульше ніж новий вентилятор з радіатором купити і поставити :)
    А от дешеву ідею, я бесплатно озвучив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    впринципі можна було самому догадатися сьогодні говорив з колєгою який продав ауди 2.5 дищель , каже , що та машина хоче більше , ніж дружина і коханка разом взяті ;)
     
  9. vologymyr

    vologymyr Новачок

    Авто:
    vw vento 1.9 tgi afn
    Всім привіт! Допоможіть вирішити проблему. Мені потрібна схема підключення свічок нагріву охолоджуючої рідини
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)