Нова машина

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем roma_lviv, 31 лип 2007.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Нова машина

    зараз люди не їздять по 20 років на тих автах, тому Хюндай підходить на років шість.
    Але німець то німець, я я натурлішін...
     
  2. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Нова машина


    Октава рулить, то ж майже Фольц. Геть всякі вагони! :-D
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Нова машина

    Імхо октава універсал. Причому 1,9тді. Для фірми це ідеал. За років десять поміняєте. Може.

    1.8 20в любить одного власника. Якщо його дати водіям на екзикуцію, прослужить недовго. Кажу так, опираючись на випадки. 1,6 заслабо аж до небезпечно заслабо. Від того ще довшають поїздки, а для фірми це мабуть важливо. Тому 1,9 ТДІ то те, що треба. Службовий хюндай то гіршк консерви. Він оправдовується як сімейна машина на вихідні. Так навіть каже мій колега-хундовод. Лацетті теж ацтой. Завеликий і заважкий кузов на ту ходову і двигун.
     
  4. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Нова машина

    Ось приїхав я з Криму у Львів, мене не було 3 тижні і вже на фірму взяли машину, не шкоду, яку я дуже хотів а лачетті 1796 см3. трохи я збентежений вибором, хоча на зборах до моєї відпустки вже вирішили брати Октавію, Лачетті мені не дуже подобалась, пластмаса в салоні якась гримуча, подібна до ланоса, салон не дуже комфортний, порівняно з октавією вона ніяка. Але взяли, значить буду їздити на ній. В принципі мені все рівно на якій я буду їздити, лиш би мій пасат був ціліший, бо по нашим дорогам трохи потовк свою машину. Завтра їду ставити машину на облік.
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Нова машина

    тим не менше вітаємо!
     
  6. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Відповідь: Нова машина

    Всім дописувачам дякую за поради щодо вибору робочого авто і ось хочу поділитись враженнями від свого нового робочого лачетті.
    Ходова не гримить, ямки на які навмисно наїжджав ковтає майже невідчутно, мотор робить тихо, корбка трохи гудить але в салоні майже не відчутно, салон зручний але трохи скромно "нафарширований", з салону йдуть не тоновані і без магнітоли, це все доробляв. А взагалі машинка нічого, поки нові всі вони нічого ну а далі подивимось як вона себе зарекомендує. Але в порівнянні з моїм Пассатом, мій 12-ти річний Пассат нічим не гірший, Салон просторіший, багажник більший, сидіння зручніші і мотор з коробкою хоч їм вже 12 років працюють як нове лачетті. Так що я своїм Пассатом більше тішуся ніж Лачетті і буду його тримати як кажуть "до свята" як білу сорочку.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)