Нова Пошта відгуки.

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 19 чер 2012.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    ІМХО Нова Пошта зараз - це найкраще рішення для перевезень. Часто доводиться пересилати та отримувати різного роду деталі, запчастини, шмурдяк, але вже як два роки не використовував інших перевізників. Буду вдячний за відгуки про інших, можливо вартує змінити компанію з перевезень, у мене щомісяця на доставку йде немала сума. Хто підкаже, чи всі однакові чи таки різні?
     
  2. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Я з Новою Поштою також майже від початку, зручно і швидко. Якось пробував через автолюкс - там було дорожче і якось почувався як не у своїй тарілці(може привик до НП). У НП найбільше відділень і досить зручний графік роботи складів. Десь за 30 пересилок - всього один раз була проблема, а саме: їхав товар з Рівного в Стрий і працівник НП в Рівному переплутав місцями накладні(на палет приклеїв не ту що треба). Мені прийшла смс що товар вже доставлено, але по номеру накладної - такого взагалі не існує. 15 дзвінків до диспетчера нічого не дали. Попросив у відправника щоб відсканував накладну. Пішов на склад з роздрукованою накладною відправника і показав їм. Ті спочатку сказали що по інструкції потрібно писати заяву про втрату товару і тд і тп. Але попросив щоб глянули чи дійсно в них є мій товар. Його знайшли на складі, а на ньому не та накладна що має бути. Подзвонили у Рівне, розпитали, там підтвердили що дійсно все гуд і потім я забрав передачку. Тому роботу компанії оцінюю на 4+. Доречі, чув що НП має якусь програму лояльності(знижки до 80:wacko:, але в подробиці так і не вникав.
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Користуюся такими службами не часто, і в основному їх не вибираю бо вантаж лише отримую. В принципі жодного разу не мав з ними ніяких проблем. Хоча недавно Нова Пошта отримала у мене жирний плюс, у них відкрилось представництво практично у мене через дорогу :)

    Але завжди, коли треба щось відправити, я користувався Ін-таймом. Мені колись їх порадили через хороші тарифи, так і користуюся. Перший раз років 6 тому відправляв по Україні двигун. Роки два тому відправляв ще більший двигун. А буквально вчора відправляв комплект коліс на дисках в Дніпропетровськ. При вазі в районі 60 кіло обійшлося в троха більше 100 гривень. На черзі коробка передач і бампер :)
     
  4. YuraRut

    YuraRut Active Member

    Авто:
    VW Golf II був :( Шкода Октавія А5
    Якщо надсилати габаритні запчастини то краще через Інтайм, в них виходить в рази дешевше чим в НП. Але ставлення працівників Інтайму (склад на вул.Городоцькій) до клієнтів просто жахливе, половина випивших, на оформленні шось бубнять собі під ніс, коли перепитуєшся то починають хамити. Розвантажуєш товар, поки когось непокличеш, то не догадаються підійти помогти, навіть не допомогти а виконати свою роботу. На НП все навпаки, їхньою роботою я задоволений. Міняти перевізника не рекомендую.
     
  5. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Користуюсь послугами "Нічного Експреса" приблизно 9 років. За цей період ніразу не було проблем з відправкою чи отриманням товару. Один єдиний раз років 5 тому, віддали мій товар іншому клієнту(однакове прізвище було), але я якраз був поряд і впізнав свій товар. На даний момент все гуд.
    Якщо товар добре запакований(не жалію коштів на скотч та плівку), то проблем не виникає.
    Один з "мінусів" можливо те, що товар видають після 11-00, але за умови що машина вже розвантажена. Інколи трапляються моменти, що машина затримується, і тоді виникають черги(але якщо забирати товар після обіду, то проблем ніяких).
    Тарифи здається практично як і у всіх, все залежить від відстані пересилки.
    Оформлення коштує - 10,50грн.
    Далі ціна за товар по вазі, або по об'єму.
    Існує доставка товару та приїзд за товаром - 25грн.

    Працівники бувають теж "підвипивші", але конкретного хамства я не бачив.
    За пару "гривасиків"(на пиво), розвантажать та допоможуть завжди.
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На роботі постійно кристуємся Новою Поштою, але мені дуже не подобається в них оце складно, ходи туди-сюди. Постійно великі черги. Та й ціни не дуже так. А ше буває по цілому місту катаєшся бо вони товар не на той склад відправили))
    А я особисто користуюся завжди Нічним експресом. Там кращий підхід до клієнтів, менше черг, ціни лояльніші.
     
    Останнє редагування: 19 чер 2012
  7. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    IMHO, в Житомирі Нова Пошта = гірше нема куди, скільки я не отримував товар, у них постійно якісь проблеми, черги = для них постійна норма...передостанній раз я двічі чекав по 2 години, щоб отримати свій товар, бо вони його " знайти не можуть".
    Користувався "Нічним Експресом" = таких проблем ніколи не було, у них тихо і спокійно.
     
  8. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Користуюсь новою поштою.Ціна на габаритний вантаж дещо більша ніж у інших.Гюнсел також нормальна фірма перевізник,деколи нею користуюсь.Зручно коли перевізник знаходиться десь поруч,бо катати по Львову машину теж не дешево.
     
  9. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Знайомий теж висловив позитивні відгуки про Гюнсел, але не знаю їхніх тарифів.
     
  10. Prizrak

    Prizrak Місцевий

    Авто:
    BMW 730d E38 / VW Vento GL 1.8
    Клубна карта:
    000049
    Недавно отримував вантаж на фірмі ДЕЛІВЕРІ, ціна приемно здивувала.
    За коробку такого розміру як прийшла оплатив 20 грн.,
    на НП втричі такий вантаж дороще обійшовся би.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    Тільки що зайшов на делівері. Розрахував вартість посилки (зранку цю посилку відправляв на НП вартість 24грн), а тут вийшло - 9грн. Якщо інфа на сайті відповідає дійсності, то делівері дешевше майже у 3рази.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Такої кількості відділень як у НП немає в жодного іншого перевізника ! А це - величезний ПЛЮС !
    Причому мудро зробили - всі малі відділення це ФОП що працює з НП по угоді. І НП заробляє, і дають роботу великій к-сті людей. А це тішить.
    Сервіс на НП постійно покращується. Принаймі Золочівським відділенням НП я задоволений на 101 % !
    Надзвичайно приємні і відповідальні люди там працюють.
    Оскільки дуже багато відправляю по НП, то можу сказати, що відсоток незадоволених діяльністю "Нової Пошти" в Україні не більше 5%.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Оресте, користувався нічним експресом та НП. для себе зробив висновок - НП надійніше, зрічніше, приємніше; нічний експрес - просто як двері, незручний і склад (для мене особисто) далеко.


    великий позитив відчув, коли з певних причин не міг забрати передачу одразу. то наступного дня зранку мені подзвонила дівчинка, потурбувалась, чи прийшла смс, чи в мене все нормально. розповіла як доїхати, режим роботи та скільки днів посилка зможе лежати на складі безкоштовно.

    Так, НП - це дорожче, але я всерівно обераю її.
    п.с. два таврійських бублика на зимовій гумі, з києва у львів - 30 грн. задній ліхтар львів - чернігів - 15 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Нова Пошта загалом подобається але зокрема в Червонограді черги великі, також все занадто прискіпливо стосовно документів і гроші треба давати без здачі(хоч наперед суми не вказують).
    Мені ще подобається Євро-Експрес - там з недоліків лише те що знаходиться він аж за містом( я про Червоноград )
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Andr0n

    Andr0n Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1.6D 86'
    нова пошта:
    три роки тому категорично відмовлявся з ними працювати.
    безвідповідальність така була що капець. при відправленні писали тільки прізвище, видавали без паспорта. внаслідок цього траплялися невеселі історії (не в мене, але тим не менше..).
    зараз користуюсь тільки новою поштою. за останній рік у нас стало замість 2 відділень 7 чи 8. вартість послуг зовсім трохи зросла, але для мене це абсолютно не критично.

    нічний експрес:
    за 6 років як було одне відділення, так і залишилось.
    абсолютно не бачу ніякого руху. на відділенні постійно вільне віконце (яке там всього одне) - це про щось говорить. четверо людей курять бамбук...
    коротше нічого цікавого.

    автолюкс:
    дороговато. один плюс (який недавно нова пошта перекрила) - теплі склади у приміщенні. наприклад зимою електроніка чи техніка не лежатиме при -15 на складі.

    інтайм:
    вродь недорого, але безвідповідальність ще та...
    грузчики сидять на посилках як на стільцях та багато іншого.
    всього одне відділення.

    всіма іншими перевізниками не заморочувався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Заходиш на сайт нової пошти,вибираєш відстежити товар,вводиш номер декларації і все побачиш(правда деколи сайт тупить і інформація не завжди відповідає дійсності).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Користувався лише двома службами (забирав) - Нічним експресом і Новою поштою.
    З Нової поштою все-якось цивілізованіше і легше виглядало, хоча одного разу перепутали склади, але мені не горіло і я почекав ще один день щоб доставили в той склад що біля мого дому.
     
  18. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Користуюся багатьма перевізниками. Стараюся останнім часом посилати і приймати Інтаймом, тому що тарифи низькі.

    Вже хотів кидати Нову пошту назавжди, тому що весь час користувався послугами відділення на Луганській (Зеленій). Останні місяці вони почали так якось міряти вагу чи габарити посилок, що в мене всі витрати зросли в 2-2,5 рази. Посилав однаковий пакунок багато разів, і цілий рік міряли як 5 кг обємної ваги, місяць тому прихожу - вже 15 кг. А це обємна вага, реальна там до 500 грам. Сварився з ними, питав як можливо, що вчора це важило 5, а сьогодні 15 - морозяться. Кажуть, що раніше неправильно міряли. Хоча інші відділеня і Інтайм міряли так само 5. І тут я поїхав у інше відділення - і неймовірно, але там і міряють все нормально, і плачу як раніше. За ту ж саму посилу на Луганській заплатити треба було 39 грн., а в іншому відділенні заплатив 18. Тобто кожне відділення рахує як знає, а на Луганській охаміли вже. Та й черги там майже завжди тепер великі.
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Таки Нова Пошта всіх обігнала і за сервісом і за близькістю філій і за швидкістю доставки. Часто стикався з різницею в цінах в калькуляторах на сайтах або при прорахунку операторами, але коли доходило до прорахунків - в НП ціни падали а в інших росли. Як правило виникали якісь додаткові умови, типу "а у вашого вантажу щось гостре, це значить +50 грн" або "він не квадратний, тому рахуємо по-іншому тарифу". Одним словом - я для себе зробив остаточний вибір - залишаюся з НП. Ну і дякую всім за відгуки, вони це лише підтвердили.
     
  20. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Скористався 2 рази - нарікань немає. Але Укрпошта - форева! ;)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)