Новини руху у Львові

Тема у розділі 'Новини ДАІ', створена користувачем Sasa, 31 лип 2007.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я часто їзджу на Погулянку зі Стрийської прямо, щоб потім на Зелену повернути - так там постійно пробки, бо люди хочуть повернути: 1е - на Руставеллі(розвернутися, бо їдуть з Архипенка), а 2е на Скельну, і там часто все стоїть аж до стрийського ринку і далі аж до монументу. Тепер буде жопа повна бо всі схочуть і на розворот і на Костомарова в одному місці. І якщо чувак з Костомарова не зможе виїхати на Франка по якійсь причині, то вже ні розвенутися ні повернути на Руставеллі ніхто не зможе, я вже не кажу про тих хто мріє до Зеленої доїхати (як я).
     
  2. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    До речі, звідки інформація?

    Тут все ще по-старому:
    OpenStreetMap
    В принципі, і я можу змінити. Тільки треба вказати джерело.
     
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Оффтоп: вулиця Скельна була в мої шкільні роки відома магазином "Скеля". Там можна було купити різні цікаві речі типу пластикових какашок, щоб потім підкинути в школі, а також інші приколи, купа їх там було. Я собі купив накладку на палець з дуже правдивим виглядом глибокого порізу, потім страшив старших родичів :)
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    З власного досвіду. Сьогодні там тричі їздив. Моя інформація перевірена.

    Ну я там теж кожен ранок їжджу. Думаю нічого критично не змінится взагалі. Але якщо б правий ряд по Руставелі від Архипенка не був запаркований машинами, то ті що прямо на Зелену вільно б собі їхали. А всі що на розворот на Костомарова най собі мастят голову)) Я завжди їду прямо на Зелену і повертаю на Палія і далі в центр. На Франка ніколи не виїжджаю. Це глуха точка...
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Спуск із Сихівського моста (по трамвайному маршруту) в напрямку до центру -> тепер можна по правій крайній рисачити прямо.
    IMG_20190723_135839.jpg
    І звісно, що не могла мене порадувати нова розмітка "facepalm_крвмт"))))))
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та розмітка кривувата)
    Але народ писав, добились. Мій знайомий приймав в тому участь щоб переробили розмітку тут. Тепер стало легше, хоча долбаків лишилось купа які прямо з середньої валять...

    А от ще нова розв"язка на Зеленій на виїзд на Франківськ.
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Легше однозначно, та й розвантажать.
    Проте намальовано так, ніби діти малювали, але що ж маєм шо маєм.

    Основне тепер бути обережним, будучи в тій правій полосі, щоб чувак якийсь із середньої на поїхав по звичці прямо.

    Думаю, що доцільно було б поставити, якусь інформ.табличку про реорганізацію руху по даному перехресті.
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Не зрозумів. А куди він має їхати, направо чи наліво?
     
  9. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Має зміщатись лівіше, так як розмітка, а він може на пряму валити))), не дивлячись на розмітку і буде підрізати ті хто в правій полосі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Чесно, не можу зрозуміти для чого там кільце. чому не можна було зробити розвязку як на стрийській???
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Тут таякби в тебе і питання і відповідь.
    Кільце - тому що не можна було, як мінімум фінансово, зробити таку розвязку. Можливо ще з якихось топографічних причин.

    Кільце це насправді один з найкращих і найдешевших об"єктів щоб розвантажити рух.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а ти подивися скільки місця займає розвязка на Стрийській і скільки місця є тут. Це не кажучи вже, що бюджет такої розвязки на порядок більший
     
  13. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Тут вже 3 частини готові. Тобто зробити одну... Звичайно кільце краще ніж було але гірше чим на стрийський. Для чого робити так щоб потім всеодно переробляти? Я там не їжджу часто тому не буду спорити , треба питати тих хто живе в Давидові і на пасіках чи зеленій... Але так як зробили біля Ас 2 торпедо то піпец.
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Як то зробити одну?)) Треба по 4 заїзди і по 4 з"їзди. Тобто 8. І бюджет явно не той тоді вийде.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)