Обережно! Автозлодії у Львові!

Тема у розділі 'Флеш', створена користувачем Адріан, 25 бер 2010.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Саме тому, я заварив кришку багажника
    Саме тому, там не має доступу до замка
    Саме тому, я пообривав дроти від кнопки відкривання замка багажника
    Саме тому, я викинув ту кнопку нах

    і коли, мені тре піти в Ашан чи до церкви, а з собою є ноут чи шось типу того, то кладу його в багажник, але заздалегідь, а не під самим об'єктом відвідування.
     
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Все робиться дуже швидко і просто. В брата на б5, мама забула ключі в машині, машина закрилась. Видзвонили когось там, прийшов мужичок, накинув на себе плащ, щоб ніфіга небуло видно, до хвилини часу, машина відкрита. То при тому, що серцевини в замку були закисші
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    у Львові дійсно є така послуга, причому на офіційному рівні. Але, певно тре "кешувати" порядно. Навіть десь у ФБ якось не так давно було, як вскривають авто коло ц.Анни ч/з те, що заблокувалось.
    А, недавно в мене на районі з мого під'їзду в чувака новенький службовий Каддік заблокувався з ключами в середині, то ті медвежатніки приїхали, накрили всю машину спец.брезентом і вуаля... відкрили! Всьо робиться спокійно, швидко, професійно, без пошкоджень.
     
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    і я про то. Нині, якщо не забуду запитаюсь в брата контакти фірми і ціну. Може комусь знадобиться
     
  5. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Щось не можу вкурити, а як ти щось кладеш в той багажник?
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Відкриваю з пульта.
    Другий варіант - два дрота коротнув і вуаля, відкрито.
    ))))
     
  7. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Щоб не створювати нової теми, продовжу про злодіїв тут. У кого є не тільки машини, а й гаражі - будьте пильні. Скоти вже і гаражі чистять, забирають все, що під руку попадає. Наш гараж теж, нажаль, попав під таку неприємну "акцію"...Щоб їм, гадам, руки всохли...Взірвали вуха з 2-ма колодками і винесли дофіга всього, велосипед, інструментів купу... вплоть до каріматів і рибальських старих порваних крісел...Спочатку думали, що по наводці, але виявилося, що за цю ніч лупнули 5 чи 7 гаражів в цьому кооперативі. Правда решту гаражникам повезло, у них не було нічого цінного. Добре, що я машину якраз забрала перед тим. До машини може б і не лізли, хоча хз...але б понищили, витягаючи то все. Швидше всього, це злодії не дуже профі, тому що лізли в ті гаражі де не було внутрішнього замка. Тому ставте такі замки! Так як вкрали на серйозну суму, викликали міліцію.Приїхали поліцаї десь через годину. Питання "Заяву будете писати?"Блін....а нафіга ж ми вас тоді викликали?))) "Ну добре, але це треба тоді оперів чекати..." Почекаємо. Приїхали опера теж за годину. Пофоткали, ми написали заяву, описали все що вкрали...Фактично їх приїхало четверо, але з них всіх працювала тільки слідчий-вона то все оформляла. І що мене здивувало найбільше, те, що вони навіть не оглянули навколо гаражів, чи не видно стежок кудою могли виносити (хоча думаю то вивозили бусом, бо задовбалися б носити) - ноль...сіли в машину і сидять...Кажу, може хоч пройдіться, подивіться...може десь щось тай замітите...нахуй нада їм той гараж. Попитайте, може на сторожці камера є, може пише хто заїжджав, виїжджав..."Та? Є? ага.." Кажу, бля..то ви в мене питаєте...це не моя робота а ваша...шось там побулькали...Тому підозрюю що то вісяк..Але все ж таки-будьте пильні і обережні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Жити по-новому....зараз злочинність останні 2 роки справді зашкалює. Скоро ковпачки ніпелів з коліс крастимуть)
     
  9. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вже, в центрі скрутили, в білий день, були блистящі.
     
  10. Puken_Innokentij

    Puken_Innokentij Новачок

    Авто:
    Е35
    А я думал что Львов культурный город :)
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Понаїхали
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)