Обговорення з'їздів

Тема у розділі 'Клубні з"їзди', створена користувачем Kinder, 19 січ 2007.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    1. Фіг то правда, так просто всі забуватимуть про з"Їзди)) А так всі пам"ятають. що тоді то і тоді. Доречі, ти коли востаннє був?))

    2. Є сенс, але буває що хтось хоче 402 поганяти)) А там не можна. Хоча давно ганяли же всі... Як на мене нарреальніші місця літом то все ж арена львів. При бажанні там можна і ковбаси посмажити, і поганяти 402 і подріфтувати і ашан під боком. Це реально дуже оптимальне місце.

    3. З цим згоден. Пятниця вечір часто сімейний день або п"янки в колі співробітників тощо. ПРоте на вихідні в літній час теж часто когось нема, хтось на природі хтось ще десь. Тому найкраще зробити з"їзд тупо в якийсь інший будні день. Середа-четвер.

    4. це ващє пофіг, хто на ровері, хто на машині, хто з кимось пасажиром. Завжди так було.

    5. Це вже варіант зібратися десь потриндіти пів години дочекатися всіх і їхати на більярд чи боулінг чи пофіг куда.
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шановні ви вже сі ту наматюкали коментами вище і поки шо живете))) За "нєвзрачні" і доречні матюки ніхто нікого банити не буде)
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    тре писати заявку на Садового. Можу написати, але ж мля, як завжди бажаючих буде повно, а потім ноль. Та й місту зара не до того, в місті своїх проблем хватає, а тут ми приїдемо.
    Відпадає центр міста.

    закидую локацію на скрінах, то там де простітутки стоять, там є афігєнна площадка асфальтована, якраз за посадкою, що відгороджує трасу, там і мангальчик можна замутьохати.
    Щодо 402м, то хіба на свій страх ризик по трасі, але в нас таких нема.
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    згоден, що далеко, особливо тим, хто на Сихові живе )))
     
  7. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    та я всього 1 раз був ) бо більше не було вільних вечорів по п"ятницях ) та і нема охоти їхати, як там буде всього 2-3-є людей )
    арена - підходить. мене цікавлять і люди, і машини. я б хотів хоч за кермом посидіти в різних авто, чи якесь коло проїхати. тому за арену )
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    То не пиши нецензурщину :) А ще в темі про з"їзди не обговорюй модерацію, це теж заборонено правилами :) Всьому на форумі своє місце
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну ппц, з одної жопи світу переносити в ще більшу :) Вул.Північна хоча би в місті знаходиться, а то шо ти пропонуєш то далеко за кільцевою
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну то чия б мичала :)
    а як ти приїдеш то вже буде 3-4 :)
    хто тебе пустить в свою машину, як тебе ніхто ніколи не бачив і не знає :) Замкнуте коло, поки не почнеш приїжджати на зустрічі, доти вони тобі не будуть цікаві :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    А з кривчиць делеко шолі ?)
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Пропоную туйво збиратися - на перехресті Пластової і Ковельської - там і брички є де поставити і 400 метрів є по безлюдній Пластовій: 49.859327, 24.059170
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Прашу пращєнія, але відколи це Пластова стара безлюдна?? Там трафік доволі прийстойний і 402 точно там ніхто ганяти не буде.
    По друге якість дороги бажає кращого. Бо до Польової метрів 250 на око, а далі заправка і ями біля неї.

    Ну але зато шрот під боком)))
     
  14. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Чо ви заладили про місце? Місце для літніх з'їздів на Північній ідеальне і не тре його міняти. А от про зимові можна щось подумати.
    Зараз головне питання що організовувати на з'їзді щоб народ підтягувався бо як показує практика просто "папіздєть" в кінцевому ітозі зводиться до нуля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Підтримую, місце це просто ідеальне було, але поки там свалку в кінці не зробили. Надіюся її скоро закриють, бо там останнім часом тільки і мусоровози ганяють і добивають і так не ідеальну дорогу. Але всерівно краще за просто парковку якусь бідя арсенів чи ще чогось.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ого... Писали писаки))) я багато пропустила.Головне,що не побилися і непозабанювалися:)))я скажу,що вам ніхто не зробить свята,якщо ви самі собі його не зробите...То доведено! І якщо пару вар'ятів не організуються мотиваційним слоганом,типу "давайте побухаємо", то карнавала не буде))) Всім не догодиш- це не реально,тому люди і кучкуються " по інтересах" Посто шкода,щоб клуб заглох
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. AMaZe

    AMaZe Початківець

    Авто:
    VW Vento
    народ давайте на цієї суботи на північній..там постійно автоклуби ганяють...цікавіше буде
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    @AMaZe з"зїзд взагалі то завтра на 19-00 на північній.
    Погода має бути люкс, то ж я планую бути, хіба б якесь ЧП)
     
  19. AMaZe

    AMaZe Початківець

    Авто:
    VW Vento
    прийдеться з роботи чухнути)) ато я до 7))і народ хто відповідальний, візьміть із собою клубну карту) хочу обзавестись))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я думаю якщо і спізнишся на 15-20хв нічого страшного не пропустиш))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)