Обігрів дзеркал

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем S@sha, 15 січ 2007.

  1. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Цікаво у відсоткову значенні, у кого на Гольфі2 працює обігрів заднього скла? В мене ніколи не працював, але і серйозно ніхто не шукав причини. І у двох(з двох) знайомих також не працює і не працював.
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    В мене працював і працює.
    А в знайомих що ще з заводу не працює?
    Не пиши такого що вних не працював бо він полюбому працював.
     
  3. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    +1
    в мене, від коли машину купив, то працював і зараз також)
     
  4. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    аналогично:yes:
     
  5. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    То залежить від власника, не від машини. Я теж придбав з не працюючим, попереднього власника то задовільняло. Зараз все працює.
     
  6. orl8

    orl8 Початківець

    Авто:
    VW Golf 2
    В мого не праював, але оскільки для мене це не зручно, то відразу було виправлено (окислились контакти).
     
  7. urbanracer

    urbanracer Початківець

    Авто:
    VW Golf CL 1.8 RP Mono
    глянув..так всі 5 дротів обірвані...зліва в гофрі...між дверкою багажника і кузовом...з кузова тирчить тільки 2 дроитики і то чучуть ...тепер постае питання як витягнути звідти всі дроти?що потрібно розібрати?
     
  8. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Стелю трохи опусти, але акуратно бо вона крихка, тим більше в мороз. Відщолкуєш планку ззаду стелі, відкручуєш обшивки і стеля опуститься.
     
  9. urbanracer

    urbanracer Початківець

    Авто:
    VW Golf CL 1.8 RP Mono
    дякую..зараз попробую!)
     
  10. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Зараз усім продавцям підігріву обламаю бізнес, соррі :girl_angel:

    Маючи плачевний досвід виймання зеркала шукав в зборі, тим більше проводка там рідна. Знайшов на Екзіст, фірми Alkar 6471125 водія - 63грн, 6432125 пасажира - 54грн, сферичні з підігрівом.
    Сьогодні поставив, тестував протягом 5хв, десь на 3-й хв при -9 сніг почав таяти. Якість хороша. Одне недобре що на них не було стабілізуючих вусиків, прийшлось виколупувати зі старих і паяльником колупати нові зеркала і туди їх приколхожувати. Місце під них є але щоб поставити треба відклеювати скло чого я уникаю.
    Стали як рідні, задоволений ше й за таку ціну.
     
  11. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    А на яку машину ти ставив на Гольф2 чи на Сеат? Зеркала в цих машин різні.
     
  12. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Я ставив на Сеат. Але це не міняє суті підходу.
    Є декілька варіантів підбору:
    - запит в Екзіст по ВІН коду (в мене не пройшло бо ставилися різні тому менеджер не зміг підібрати)
    - шукаєш по ЕТКА номер твого зеркала без підігріву, тоді поряд в списку ідуть зеркала з підігрівом. Далі вбиваєш номер в пошук Екзіста і воно видасть список аналогів.

    Я брав на свій ризик в найдешевшого поставщика, доставка 2 тижні, але ціна в 2 рази менша ніж в тих що за 3дні. Від цього поставщика відразу попередили що не зможуть повернути назад.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)