Олія Замість Дизеля

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 30 жов 2014.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    Останнє редагування модератором: 31 жов 2014
  2. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Ото тобі халява жити не дає:lol:,то водою заправляють,то олією...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Yrasuk

    Yrasuk Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B4
    Їхав в Польщі на вольво на олії пахне чебуреками.Троха погано заводиться і сили менше має.Поляк по 1 злотому брав в барах.Но казав якби поліція взнала то піпец там податок від палива так як в нас.В старі дізіля ляєш без проблем, нетре нічого переробляти.
     
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Я так зрозумів що треба ставити якесь обладнання, якщо заводиться в глушиться на дизелі. Крім того використана олія - в ній же купа всяких побічних частинок. Це вони збульшують ресурс на 60%. Приїжджаєш на роботу і пахнеш як "смажений кабанчик" а не "Армані"...
    Тепер економка: купуєш дизельне авто, яке він аналогічного авта тільки бензинового десь на 1000 дол дорожче, при тому що дизель дорожчий від 92 бензини. Ставиш всякі приблуди для тої олії, не знаючи де толковий майстер і чи він це тобі поставить і не запоровши тобі двигун. Сама приблуда напевно щось коштує. Потім їздиш по ресторанам і збираєш ту олію. Порахуй скільки км в день ти їздиш, скільки тобі вийде все це встановити, і скільки мінінгіту тобі це принесе. Іншими словами - не мала баба клопоту - купила порося.
    В тебе від 95S з трамбльором щось сталось, представ собі що буде після олії...
     
    Останнє редагування: 31 жов 2014
  5. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Великим плюсом буде екологічність. Хіба ні?

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    По факту нічого не мало б статися з двигуном)
    Все додаткове обладання зводиться до каністри, як додаткового баку для олії, насосу який буде качати олію до двигуна, фільтрів додаткових і простого перемикача і пари реле, щоб відключати насос той що в баку і вмикати насос для олії.
    А якщо тобі ще будуть доплачувати в ресторанах за утилізацію олії, так взагалі космос)))
     
  7. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Можливо ти і правий, проте, як на мене, це повна фігня. Машина смердить, напевно не їде нормально, постійно бався тою олією, не відомо як та олія в дійсності впливає на двигун, і як потім той тазік продати...
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Пфф, розливаєш в салоні олію, кажеш шо запах звідси. Розлилась випадково. Двигун проганяєш на солярі і продаєш як нєбіт нє крашен))))
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Думаю шо старому дизелю взагалі це по барабану де нема ніяких датчиків і можна хоч прямо в бак лити. Але так їхати буде гірше це факт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Yrasuk

    Yrasuk Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B4
    Нетре нічого переробляти.Тре старого дизиля без насос форсунки.Нарахунок продажі ти навіть незамітив би якщо непонюхав вихлоп.Їхав 1000км на олії пережарені, трошки туповатий, але якщо по 1 гривні заправляти то можна миритись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Хто продає олію?
    П/С/ тепер вдома жодна крапля олії не пропаде....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Пару раз в Брюховичі в чебуречну))))
     
  13. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Хто на такому їздить? Відкриваю заправку )))))) Заправляйтесь в мене, краща перероблена олія у всій Європі. На правах реклами, ліцензія 33546813213216581321324613254.
    ЗІ. Дуже треба гроші на бензин))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    чесно думав . то якась дурня , а нє все реально , в мене бензин просто , вже б давно спробував , мене цікавить чи ві Львові такий варят який до такого додумався , я просто поспорив зі швагром , що як ми залиємо в дизельну машину відпрацьовану олію і воно проїде хоч 2 км , то з нього 100 доларів , того як така людина десь найдесь пишіть дзвоніть заходьте
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    є але не додумався, бо шпак відлетів
     
  16. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    близько,але не те.
    Роки 3-4 тому я на свому t3 їхав по польщі і недотягував до заправки.Купив ріпакову фільтровану олію і заляв.Скажу так:їхав течик як новий,недимів,втрати тяги на ітак наНАДпотужному двигуні невідчув,але пропало рохкання і цокання,я тоді залив 5 л,і як побачив результат, то ще купив 25 л,суттєво дешевше соляри,а як кордон переїхав, то пив каву вже на нашій заправці,і як відкрив моторний відсік то мотор навіть нерухався від вібрації,зазвичай кидало як дурним,отож на олії працюючи двигун вперше на соді відчув дно стаканчика з кавою котра так і невийшла з берегів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    За 50 зелених покажу тобі старого опеля кадета, який уже десь роки три їздить на суміші олії і соляри.... коли більше соляри коли меньше ... Олія заливається коли є. На чистій олії не хоче -загуста -фільтри забиваються і ще щось робиться в двигуні. А на суміші рохкає без проблем
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ора

    ора Active Member

    Авто:
    cady 1,9 ТДІ,
    По дорозі в Самбір є таке село Луки так от там є фермер який вже років надцять всю свою техніку дізельну заправляє ріпаковою олією, правда свіжою а не пережареною
     
  19. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    вчора в новинах був сюжет - дрова (деревний газ) замість бензину - ото клас! ззаду бідон і охолоджувач (типу самогонного апарату), але, блін, чи не рване воно? казав, таких як він троє їздить в їхньому районі, області не пригадую...
     
  20. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    бачив по новинаш,але як на мене це минулий час
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)