Олія Замість Дизеля

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 30 жов 2014.

  1. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    В тестя закінчилась соляра під час перетину кордону в нейтральні зоні... Влив 5 л простої соняшникової олії, проїхав як мінімум кілометрів 30, трохи гірше, каже, двигун працював, але їхало і пахло гарно)))
     
  2. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Я думаю що олія позабиває всі тонкі отвори такі як розпилювачі на форсунках, двигун потім ремонту не буде підлягати, я собі уявляю який там нагар буде, якщо глянути на сковороду з зовні.
     
  3. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не позабиває...бо по перше подається на форсунки під тиском більше 100 бар, по друге при температурі 40-60 град. А при такій температурі олія дуже рідонька і не горить.
    Нагар на пательні - коли олія коло 100 град і більше
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Маю намір влити 1л олії на 10 л солярки, то для мого мотора буде краще, чи гірше?
    Хтось чув чи це корисно, чи ні?
    Хочу спробувати.
    І ще одне, якщо так, то яку олію лити? Які критерії ---- рафіновану, нерафіновану, першого віджиму, холодного віджиму.... і.т.п.
    Розглядаю нашу соняшникову, а також оливкову звичайну та Екстра Вірджінія.
     
  5. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    невідчуєш різниці
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Спочатку на пательню бульбу жарити а потім в бак))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Для двотактних двигунів...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хренові з вас економісти. Нерафінована олія дорожча за соляру на 30%. Для двотактних на 300%.
    А треба так. Їдеш в Брюховичі на чебуреки... Береш фляшку, чебуреки... а на кухню віддаєш каністру нехай зливають відсмажену олію. і виходиш на ноль. Те що пропив компенсував заправкою... один збиток зранку голова болить))))))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    то треба шоб було так , зливаєм солярку всю , заливаєм 5 літрів олії , заводим , і маєм проїхатись від Підгірного , до Львова ну і назад , якщо воно проїде на чисті олії з магазину , і по дорозі не здохне , то швагро дає 100 долярів , 50 мені 50 тому , чия машина
     
  10. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    ТА НІФІГА НЕБУДЕ НЕРЕАЛЬНОГО,такі речі вже давно є реаліями життя
     
  11. jktu

    jktu Новачок

    Авто:
    гольф 2
    Всім привіт! Я бачу пишуть різні коментарі проте що може статись якщо залити олію замість соляри жодних. Жодних негативних фактів. В 2014 весною різко підскочила соляра з8гр до 13гр.І я рішився на експеремент я заляв три літри раф.олії і поїхав з бережан в тернопіль ,там ще купив на гуртовні ще пять літрів олії і я проїздив запраляючись тільки олією до заморозків. І насьогоднішній день я скупляю пережарину олію і ріпакову І їжджу доцих пір. в мене доречі гльф 2 дизель 1.6. 87р. Такщо якщо хтось має бажання можу продемонструвати. Якщо мене заправлять олією.
     
  12. jktu

    jktu Новачок

    Авто:
    гольф 2
    Клас! я в 2014 р. від ранньої весни до приморозків відїздив на олії вмене гольф 2 диз. 1.6
    скажу що мотор а особливо топливний насос як відродився. І зараз знову заливаю ріпакову олію для профілактики.СУПЕР!
     
  13. jktu

    jktu Новачок

    Авто:
    гольф 2
    І ще може хтось не знає преший дизельний мотор був випробуваний на арахісовій олії, А соляра прийшла як альтернатива.
     
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Вася, а шо там на Зіку? Де провокація поділась? Бландінка та довгонога де?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    До слова про олію, перевірено тестем, спрінтер 2.9, 212, не стало солярій до заправки, влив 5 літрів рафінованої, не вживаної олії, те, що мав під руками, трохи не та тяга і рахунок жареними пиріжками, але їхало))

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  16. roman007

    roman007 Active Member

    Авто:
    vento
    я 3000 км намотав є багато нюансів писати довго
     
  17. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    А Ти каждий день по чучуть пиши.
    Цікаво, якщо їхати за таким авто що пахне пиріжками чи на жор начне пробивати ?
    Можна десь на трасі відкрити пиріжкову і пустити два - три авто на пережареній олії з тих самих перижків щоб човникали 5-10 км. в обидві сторони і заманювали клієнтів.
    Блін, то вже майже готовий процвітаючий бізнес. Якщо шо то я вдолі за підказку :rock:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. roman007

    roman007 Active Member

    Авто:
    vento
    я 3000 км на венто тді проїхав 140км їхала без проблем тяга нормальна двигун краще робить недимить взагалі ..запах є
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Олію можна тупо лити, чи обов'язково розводити з соляркою?
    Олія повинна бути пережарена, чиста, рафінована, першого віджиму, чи ще якось?
    По чому зара олія, якщо оптом? Може, хто живе коло Шувари, шо там з цінами на олію?
     
  20. roman007

    roman007 Active Member

    Авто:
    vento
    уайт-спирит додавати треба.. мішати з солярою можна .. я перші рази мішав потім перестав.. одним словом в рейс львів-хмельницьк... хмельницьк -львів витрати на паливо 50 грн
     
    • Подобається Подобається x 3

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)