OOOO Allroad Diesel Power

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Shaggy, 14 січ 2018.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Це ти так дуже оптимістично написав)) В мене 18-20 моя 2.8 брала)) А 4.2 буде 25 брати не задумуючись.

    Мав не мав то таке питання. Я за 4 роки теж майже проблем не мав. Але морально надоїло. По терміну 4 роки треба було міняти редуктор, форсунок, всі газові шланги дубові. То все поміняти знов 300баксів стане...
    Замахало їздити з запаскою в багажнику, замахало заправлятися кожні 300км, замахало шо коли шось троїть то не знати чи то від мотору впринципі чи від ГБО... Замахало то шо під капотом то все не рідне, і коли шось треба зробити треба дофіга всього розібрати чи зняти. Банально шоб витягнути бачок склоомивача теба було газовий редуктор знімати. Кароч якось воно просто надоїло)))

    Реально 4.2 помоєму найрідше з тих моторів буває в ремонті. На скіки читаю блоги про 2.7 то в всіх вічно проблема то пайпінги рве то ше якась біда) Але в загальному не знаю, їздив на 2.7 то відчуття дуже веселі))

    Але дизель мене цепанув більше тою тягою і крутним. Коли загружений повністю їдеш він майже не відчуває того. Тягне як і тягнув. На атмосфернику при таких загрузках вже була печаль повна...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    І на 2.5 на ручці можна на світлофорі рванути так, що ґума диміти буде, на автоматі, та ще старому то якось... ;) Тяга зі старту так, що прям ракета, і по трасі на ручці в мене бере 4.5 з клімою і фарами якщо їхати 90.
    Так що роби мотор, гідрики, рокери, вакуум поміряй (скоріш за все тре міняти), свічки накалу поміняй, почисть турбіну і егр, і буде тобі щєстя. Ти вже трішки в курсі бо робив батькову мафинку ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    теоретично так,а практично катав на 4.2 тиждень ну ахрі... кайф і я реально виходив 20-21л,але це теж субективно бо знаю що про мій грандіс кажуть 15-18,а я реально катаю середняк 13 макс 15 але раз гарсонив всю дорогу зі свистом шин то 16л тому відносно,а катав на 2кубіках 5л то розхід на одному 25 л газу а на другому 19-21 і менше тапок недавив,так складалось що всі ті накати робив по одному маршруту.Але що я ще помітив я як заправляю на UPG то розхід як я пишу але навіль socar i shell в мене реально розхід повзе да 20% плюсом !!!

    -це для мене непроблема бо установка накатала 100 000 як раз і нов проблема
    -запаска в мене не в багажнику,але і нена штатному,але в багажнику теж БІСИЛО )
    -заправка в мене на 300-330 км впринципі непроблема бо на повному баку бензу не сильно більше иїжджу як і ти не мега круто викатував


    тут я в основному катаю пусту буду або пів на макс я такого толком непамятаю
    тому всеж цікавить бенз+газ,звик і класно мати 2 баки ))) з двома режимами кайфу
     
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    4,5 ок а місто?
     
  5. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    в мене в зимку прошки більше бензу йде бо прогріваю а на газу різниці нема,хоча реально взимку десь беруться і плюсуються коники підкапотом,а влітку б.я нама бонусу )))
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    То все з часом. Спочатку підвіска) Але в загальному так і буде. Хай но потепліє бо більшість з того сам можу зробити. Але не зимою))

    Це воно по місту не сильно напрягає, та й впринципі по Україні коли заправок мільйон...
    Їдеш в Білорусію - заправок одиниці, газових взагалі авраалл.
    Їдеш в Румунію то саме. Бачив тільки одну газову заправку за всі 2000км по Румунії... А коли в тебе стоїть газ, то їхати на бензині дуже важко чисто з психологічної точки зору))
     
  7. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Про 4,5 не вірю... хоч трісни!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Маю під капотом теж 2.5 tdi AKE.
    Пам'ятаю як машинка їздила як тільки я її купив 5 років тому. Всі 180 коників відчувались.
    Зараз трохи печалька. Кажуть распрєдвали.
    Буду за темою слідкувати. Дуже цікаво.
    З покупкою вітаю, впевнений що вибір вдалий !
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Немає ніякої неувязочки. То все були вбиті польсько- литовські бляхи. Якщо ляти добре масло і пильнувати гідрики то проблем немає. Я ще не зустрічав тих двигунів щоб жерли масло (крім по причині турбіни - але турбіна то розхідний матеріал). І по тех характеристиках він добрий - кажу що майже не відчуваеш різниці від бензини.
    А те що нікого не слухаєш то добре хтось буде мати з того зиск)))
     
  10. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    я нетакий куркуль ))) щоб катати европу Білорусію чм румунію,мій%,катання за кордоном за 7 років можливо 0.1% загального пробігу і звик за кордон бусом і кумпанією,тому незнаю як кому,а мені навіть якщо і доведеться так помучитись,небачу страшної проблеми! )))
     
  11. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    кароч негріши на авто ти його любив і захотів нове і все !!!
    100% і тому ти як хлоп непридумував більше проблем для свого авта яке ти доглядав
    а 4,2 менеше описано проблем можливо тому що їх менше.
    Так жарти жартами,де ви вичитуєте проблеми цих авто прошу ссилки в студію
    Дякую
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та це факт)
    Коли я взяв передньопривідну 2.6 я жалів більше року що не взяв кватру.
    Коли взяв кватрову, хоч і топову, 2.8 якийсь певний час жалів шо таки не взяв еску (хоча найти живу на той час не міг) і боявся шо не зможу обслужити її нормально.
    Якби я зараз не взяв роуда то знов би про шось жалів в тому житті)) А так задоволений на всі 100% )
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Проблем таки менше, немає тобі турбін, не має тобі пайпінгів і мільйона датчиків всяких. Мотор простий як борщ, лиєш масло і бензин і їздиш. Але витратою доводиться платити.

    Найбільше інфи на російському ауді-клуб.ру, а також на драйв2
     
  14. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    дякую
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Прикупив на шроті дзеркало праве.
    Важко було знайти насправді дзеркало по всіх параметрах:
    1. Гумова накладка на дзеркальному елементі
    2. Електроскладання
    3. Автозатемнення
    4. Підігрів

    Вдалось таке знайти в Милятичах, але в колір не попадає... Ті що попадали в колір були тільки звичайні, а на розборці нанівець відмовилися від махінації розібрати два дзеркала і скласти з них одне таке як потрібно. Хочеш купляй два і складай)) Ну враховуючи ціну 80$ i 50$ за електро і звичайне відповідно це виходить якось занадто круто.

    Тому купив одне. Купив фарбу по номеру і заправив її в балончик. Буду малювати.
    Розібрати дзеркало виявилось не складно.

    1. Зняти накладку знизу на 2х шурупах
    2. Зняти дзеркальний елемент, попередньо відчепивши всі дроти.
    3. Стягнути кришку догори, відігнувши металевий язичок.

    IMG_5190.JPG IMG_5191.JPG IMG_5194.JPG IMG_5196.JPG IMG_5197.JPG IMG_5198.JPG

    Тепер треба пошкурити його і помалювати в потрібний колір. То ся зробе.
    Далі буде.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Маєш файного помічника!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ох ти ж йомайо, хлоп купив си конструктор :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Хороший апарат. Успіхів в доведенні до ідеалу.
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тільки не забудь погрунтувати перед художествами, а після покрити лаком
     
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Тіки кращий ніж Лєго)

    Дякую! Буде мало помало доводитись)

    Як скажете)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)