OOOO Allroad Diesel Power

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем Shaggy, 14 січ 2018.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Заїхав до пациків в Imperial Garage полірнути фари. Тепер хоч шось видно)) Хоча не дуже сильно полірували так як на літо-осінь планується всеодно більш глобальна поліровка.

    27707226_1525296117519170_101388322_o.jpg 27711457_1525296147519167_863551931_o.jpg 27746518_1525296207519161_1724689729_o.jpg

    А також нарешті приїхали мої запчастини по ходовій! Дуже дякую @RaZoR за розуміння, допомоги, підказки і доставку запчастин!!!
    Кому цікаво список запчастин з цінами тут:
    Screen Shot 2018-02-03 at 9.33.41 PM.png 27711122_1525296014185847_561379525_o.jpg
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    одразу фари в плівку. Бо місяць часу будуть ше гірші ніж булиґ
    і який прайс?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    В мене світло жахливе, навіть фабія краще світить. Я так зрозумів що поліровка теж не вирішує проблеми !
    З тими лінзами походу перемудрили !
    Які варіанти є щоб добитись ідеального світла ?
     
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    купити нову а6 з матричним світлом
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Шег ти десь робив підбір фарби в балончик - де і скіко
     
  6. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Я куплю нову Audi Q7 - джабо )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    казали на краківському, що херова
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Можна тайванську тюнінг оптику поставити.
    [​IMG]

    Дехто кастомайзить з заміною лінз і тд. Я не знаю мене більш менш влаштовує світло)
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Автоколор на автобазарі на Перфецького, або в на кривчицькому.
    Ціна в балон 250мл була шось в районі 200грн якщо не помиляюсь.
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Дякую.... якщо не трудно дай ще тел магазину де пневмо брав.. А то мене сусід не фіаті задовбав з своєю низькою машиною... тепер думає пневму ставити
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Вони не займаються пневмою на машини де його нема. А взагалі от http://airpad.com.ua – airpad.com.ua
    Та й не встановлюють. Реставрують балони і компресори і стійки згрубша на всі популярні представницькі авто з пневмою.
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Та оказується є пневмобублики - типу надувна проставка для збільшення кліренсу... на базарах про таке не чули... Вона одівається на стойку, чашка обрізається і кріпиться зверху на бублик. А бублик надувається... може бути з компресором а може бути і без компресора. Попитаю чи вони про щось таке знають
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Шось нічо не поняв з цього...
    Є два варіанта пневми яка вміє ліфтувати:
    1. Це пневмоподушки кільцями, вони не встановлюються на стійку, а ставляться замість пружини у випадку автомобілів де стійки окремо від пружин стоять.
    2. Це ті самі пневмподушки. Можуть бути кільцями, а можуть бути "рукава" як у випадку олроуда. Вони вдягаються на стійку прямо замість пружини. При цьому всьому мають бути відповідні стійки і посадочні місця. Подушки мають бути окольцовані металом, щоб можна було якось їх надувати всередині. Система доволі складна.

    При тому всьому, що це за пневма без компресора? насосом ручним залазити під машину і качати?? Як моніторити тиск в подушках і рівень авто?

    Виставити в одне положення на роки не вдасться. Тому що коли їздиш вдень то повітря в подушках тепле по шкільному курсу фізики і закону Бойля-Маріотта при стисненні повітря його температура росте. Відповідно рівень в авто один. Коли ж машина ніч на вулиці стоїть то на морозі повітря зменшується в об"ємі і вже треба підкачувати повітря в подушці. Знов ж таки під час їзди тоді прийдеться підспускати...
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я сам таку штуку перший раз побачив. Це надувний гумовий бублик.В середині в дюрці від бублика металічний стакан. Той стакан одівається на амортизатор замість чашки. Чашка під пружину ставиться зверху на бублик. Получається гібрид пневмо з пружиною. Бублик має штуцер з ніпелем... як нема грошей на компресор... накачав і іздиш.. а так компресор в багажник і можна щось качати регулювати. Вся та система позволяє підняти кузов чуть не на 10 см..Чесно кажучи такий гібрид і мене багато питань викликає... як воно в експдуатації х.з. Припустим один бублик тріс на повороті при швидкості 90... при неудачному збігу може викинути з траси... Потім як з довжиною штоку амортизатора -він має своє обмеження і розрахований під висоту пружини...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    В мене мала оперативна памятпа , щоб це все уявити !
    Цікаво було б фотки монстріка побачити !
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну то шо може тріснути то факт. До того всього це виходить дуже малий об"єм пневмобублика. Тиск там буде мама рідна і тріснути в нього шансів буде дофігіщі... При тому всьому на скільки я уявляю то кільця подушки вже піднімуть машину на 2-3см в максимально опущеному стані. При тому всьому в будь-якої подушки є обмеження по мінімальному спуску, бо гуму проріже.

    Довжина штоку аморта, як бути?? Взагалі якась брєдова ідея до ужаса...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Карочє, тако. Після того як ще минулої суботи завоздушився, потім посадив АКБ то спроби завестися в -15 і нижче то само собою були б безуспішними. При тому всьому за ніч солярка якогось біса тікала в бак і трубка до ТНВД напів в солярці була, а напів заповнена повітрям. Мєрзость одним словом.

    Сьогодні нарешті поставив заряджений АКБ і вдалось раза з 10го завести машину. При тому що в паливній системі постійно бульбашки повітряні бігли...

    Тому поки завівся, то вирішив поїхати в гараж і поставити підкачуючу грушу для палива і поміняти фільтр паливний нарешті.
    Купив польську грушу 10мм штуцера (треба було таки 12 брати).
    Прайс груші 120грн (на олх знайшов, на автобазарах від 200грн такі самі)

    28810688_1552174464831335_1279944934_o.jpg

    Фільтр WIX
    28822668_1552173678164747_284280436_o.jpg

    Поставив так
    28822111_1552173711498077_367480826_o.jpg

    Поставив грушу після фільтру, до фільтру змоги не було поставити взагалі ніяк, місця там 0... Хоча може в майбутньому шось придумаю.
    Прокачати систему після заміни фільтра було раз плюнути просто з шрушею!

    Залив солярки повний фільтр, під"єднав всі шланги, потім підставив пляшку і качав грушею десь 20-30 качків, шоб чисто йшла солярка і повітря не відчувалось. Надів шланг від ТНВД на грушу, качав поки не почала бризкати солярка на з"єднанні і тільки тоді затягнув хомут. Ще 2 рази качув і груша стала тверда, повний шланг солярки (той що прозорий йде). + вона не дає вертатися солярці назад.

    Завівся з першого разу з пів-тика.

    Будем бачити як буде зранку після морозу ще сьогоднішнього. Вночі ще ніби -13-14 має бути. Свічки накалу так і не перевірив, не міг знайти тестера)) Тому завтра цим займуся.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    На фільтрі вроді теж клапан накачующий є. Так от у мого співробітника теж завоздушувалась на морозах паливна і пузирьки йшли. Кажуть то сальнички того клапана. Так що може й з заміною фільтра все пройде.

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну сьогодні в -10 зранку стартанув з 3го разу іто тяджко. Таки думаю свічки якісь не працюють зовсім.
    Але зранку повітря в системі не було, груша тверда, вся прозора трубка в паливі, а не повітрі, так що щастя!
     
  20. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    За бензином не скучив ?)))
     
    • Смішно Смішно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)