Оскарження протоколу ДАІ на створення аварійної ситуації

Тема у розділі 'Приклади і шаблони заяв із оскарження постанов ДАІ', створена користувачем MFM, 27 сер 2012.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А дарма... Так просто визнати себе винним... :dntknw:
    Але - Твоє життя - Твоє рішення.
     
  2. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Мля, знов жінка...
    Я щось не поняв Чим хоть закінчилось? Тобто крім протоколу що ще є на руках? Був виклик в адмін группу ? В Суд? Є постанова?
    Поки що немає що оскаржувати я так розумію.
     
  3. MFM

    MFM Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf Plus VI
    Справу закрито.

    Коротко:

    Було три засідання суду.
    На першому засіданні суддя вислухав мої пояснення і заперечення, але письмове пояснення свідка (потерпілого?) це серйозний доказ не на мою користь. Запросив свідка на друге засідання. Вона не прийшла. На третє засідання запросив інспектора ДАІ. Інспектор не прийшов.

    Перед початком третього засідання випадково зустрів хорошого знайомого, як виявилось він представляв інтереси (адвокат?) свідка. Це неабияк мене здивувало, але дало змогу вперше поговорити зі свідком. Вона підтвердила, що написала пояснення під диктовку інспектора ДАІ, щоб швидше попрощатися з ним. На третьому засіданні суду вона змінила свої свідчення. Суддя закрив провадження щодо мене.

    Сьогодні забрав копію постанови суду.Мене визнали невинуватим за відсутністю у моїх діях складу адміністративного правопорушення.

    Справу виграно.
    Спочатку я хотів виграти суд чисто юридичними засобами, так би мовити створити (для себе) прецедент чи шаблон для вирішення схожих ситуацій.
    А зараз хвалю Бога за такий збіг обставин. Без зміни показів свідка в мене були мінімальні шанси, якщо взагалі були.

    Дякую усім форумчанам за поради і підтримку!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    Тепер пиши листа керівництву підрозділу Даї з вимогою провести службове розслідування, покарати винних у фальсифікації протоколу Даївців, повідомити тобі про результати...
    за фактом КОЖНОЇ програної в суді справи проводиться службове розслідування, винних карають (- премія, - звання, декілька покарань--можуть вигнати!) ТАК ЇХ І ТРЕБА! ВІТАЮ!
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Молодца. Ще б баба була якась менш нервова і трошки думала при зустрічі з дайцями.... эх, повиїжджають, а ти потім посудам ходи :diablo:
     
  6. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Карати їх складно, там все дуже корумповано. Туди по оголошеннях людей не беруть на роботу, а працевлаштовують за великі бабки, плюс, щоб жити там комфортно ти відстьогуєш бабки на верх, а ті в свій час вище і це піраміда.
    Тому вапрос! Як зняти людину, яка заплатила за місце і платить за проживання в структурі. Це мав би вже бути жосткий проёб, а так все поклеєно (нажаль).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Salyery

    Salyery Новачок

    Авто:
    Інфініті
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Що за реклама ресурсу??? Вже в другій темі цей сайт рекламуєш. Адміни, Ви живі на явні порушення, чи то лише мене хвилює?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)