Пар з вихлопної труби =(

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Qwerty, 28 вер 2009.

  1. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    [/quote]
    Такого не буває!!!
     
    Останнє редагування: 14 жов 2009
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Ти для себе можеш не виключати жодних варіантів, але це не означає що потрібно всякий брєд писати в тех. форумі.
    А їдкий сморід в вихлопі дає підвищена концентрація повітря у суміші, яка згорає, а не хімія. Згорання масла дає свій запах, але ні разу не їдкий, з синім димом. Згорання антифрізу дає купу пари і солодкий запах.
    І давай не будем розглядати можливість попадання в вихлоп електроліту, рідини для ГПР і склоомивача.
     
  3. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Аж цікаво стало...
    Ви хлопаки часом не розумієте змісту допису і пристібуєтесь до кожного слова...
    Я пояснив, що за ситуація з тормозною...
    Помагайте людині з проблемою, висувайте свої варіанти вирішення, а не пристібуйтесь до слів...
    Може я й припустився помилки, але роздуми і дописи на тему "можливо, неможливо" троха ОФФ... ІМХО
     
  4. Voffka

    Voffka Active Member

    Авто:
    VW Jetta Coupe
    Клубна карта:
    000010
    А чого так??? Була така справа - заливали у Андрона на гаражі в карбёр тормозуху :lol::lol::lol::lol::lol: димить так як треба :diablo::diablo::diablo:
     
  5. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Я ж кажу... Не треба виключати будьякої причини. :rofl::crazy::rofl::good:
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Привикай,тут то ше цвіточки.

    По темі- рівень тосола і масла можна відслідкувати, але ставлю на розходомір і на збіднену суміш, щодо запахів то глянь на стан свічок і відпиши їх стан і колір і чи по мануалу вони для цього мотора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    Допис мабуть для Qwerty.
    А стосовно цвіточків, то правильно підмітив...
     
  8. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Всі свічки рижого кольору,фірми НЖК,міняв їх 18000тому.Тосол не пропадає. Розхід масла 250гр/10000км. І ще одне я помітив: значно збільшився розхід талива в порівнянні з минулим роком в холодну пору(приблизно 15л/100км по місту в економному режимі) і оберти час від часу почали падати до 750-800 на прогрітій машині.
     
    Останнє редагування: 20 жов 2009
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Дивно, не вяжеться норм. колір свічок з збільшеним розходом...
    І при збідненій суміші вони не були б рижими.
    Розхід масла теж не критичний ні разу.
    Свічки з правильним калильним числом для твого мотора?
    Перевіря лямбду, може вона висне і біднить суміш на ХХ, а під нагрузкою не сильно впливає на заг. картину.
    І подивись чи немає підсосу повітря, буває такий прикол: дохла лямбда + підсос повітря, що дорівнює перезбагаченій суміші, яка компенсується неврахованим повітрям, на виході суміш бідна і їде х/з як...
    Як автомобіль себе веде взагалі, динаміка? Що змінилось порівняно з "минулим роком", коли розхід бу в нормі?
     
  10. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    На автомобіль нарікань ніяких нема,от тільки деколи тупить при рушанні,треба трошки газку додавати,але я думав що це бензина.
    А де той підсос повітря треба шукати, може в подушці моніку? Мені її ще минулого року радили міняти,але якби їй булаб торба то підсос повітря через неї викликав би зріст холостого ходу,а не зниження. Чи як?
    І калильного числа свічок я не знаю, але купляв їх у магазині по фольцам на замарстинівській,по каталогу дивились.
     
  11. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    В мене була подібна ситуація, при прогріві автомобіля пів стоянки було в диму від мого пасата, дим білого кольору з неприємним запахом, сусіди по стоянці казали що мені треба на Байканур бо то там ракети запускають, піся прогріву 5-10 хв. диму небуло. Часто доливав тосол і масло і причиною появи цього диму власне це і було.
    На сервісі поміняв (павучки) - пластикові кріплення подачі тосолу в мотор і сальники клапанів. При заміні власне сальники були вже зовсім погані а павучки мали тріщини і з них протікав тосол. Майстер сказав, що причиною диму були сакльники клапанів.
    Заодно поміняв сальники розпредвалу колінвалу і проміжуточного валу і прокладку кришки мотору, бо масло почало текти.
    Після заміни, тосол і масло нетече, і диму ніякого немає.
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Якраз навпаки, зниження

    На скору руку поколупав в неті з різних джерел:

    Сейчас другая беда - превышенный уровень ферроценовых антидетаноционных присадок, увидите "рыжие" свечи - меняйте заправку...
    А рыжие свечи — это увеличенный расход бензина, часть его летит догорать в катализатор (200$) и если не обращать внимание на увеличение расхода топлива то вскоре придется менять и его...
    Обязательно, увидев подобные («рыжие») свечи, буду рекомендовать промывку инжектора химическим способом...
    Заправлялся раньше на азс 25 часов - свечи становились рыжие. сменил заправку на магнат рд ( Сургутский бензин) - всё отлично...
    А тем более с нашим бензином (если не на УКРавто, конечно, заправляешься) свеча быстро засирается железосодержащим рыжим налетом и ей снится что-то нехорошее...
     
    Останнє редагування: 20 жов 2009
  13. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Ну ти кадр, ясно,що через підсос повітря буде тупити при різкому натисканні газу.

    Стосовно кольору свічок- наскільки я знаю, то повинен бути світло сірий, рижий колір свідчить, що в бензину фодають присадку (якісь фероцени чи щось подібне), може запах і є від них. Можна сказати,що в нас вся бенза така але рижий колір то не норма.
     
  14. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Рижий (ржавий) колір свічок - це якраз все гут. Не яскравий, а саме колір іржі. При чому центральний електрод має бути такого кольору, а ізолятор - значно світлішого. А наявність фероценових присадок - червоні свічки, кольору "польської" цегли, бачив не раз таке.
     
  15. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Розкажи детальніше,що то за павучки такі і де вони знаходяться?
     
  16. Qwerty

    Qwerty Active Member

    Авто:
    vw vento 1.8mi ABS
    Так ти кажеш що на укрнафті бензина краща?
     
  17. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Ну якщо вірити допису http://www.volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=2261&highlight=%F1%E2%B3%F7%EA%E8, то норма світло коричневий колір:D, проблема що рахувати еталоном рижого колору, Марк правий.
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ні. Я просто підібрав кілька висловлювань з нету.
    Спробуй заправитись чимось іншим ніж завжди.
    А взагалі було б не погано побачити фото свічок
     
  19. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Павучки, як сказав майстер, бо я сам незнав, це кріплення подачі охолоджуючої рідини в мотор і з мотору. Може вони якось поіншому називаються але майстер сказав павучки але в магазині при їх купівлі мене зрозуміли.
     
  20. NOS

    NOS Active Member

    Авто:
    JETTA2(1.8 EV)
    Oдним словом прогрівай машину на вулиці, бо може розкумарити а в гіршому випадку передоз:girl_angel:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)