PASSAT B6

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем FOREST, 28 бер 2010.

  1. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    Оп оп , шо за чіп , скільки вартує , яка прибавка крутящого і к.с.?
     
  2. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Чіп http://www.revotechnik.com/. В Києві офіційний представник http://vagworks.com.ua/?page_id=8. На твій мотор можливо 185к.с. 393Нм, вартість десь біля $500
     
  3. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    ого , серйозна прибавка , а вони якісь гарантії дають , (шо турбіна не вклякне чи там...), читав багато форуму ,і писали шо турбіна вмира на перших 500метрів , дехто 10 км проїжав на чіпу :morning1:
     
  4. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Ти жартуєш чи на правду так думаєш???
     
  5. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    на рахунок турбіни?
     
  6. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Кілька постів вище я привів ссилки на сайт фірми і якщо у тебе є якісь питання можеш задати їх напряму. Негативних відгуків щодо їхніх програм я не зустрічав тому для себе я рішення прийняв, а ти дивись як знаєш...

    П.С. Те що ти пишеш можливо коли звертатись до гаражних тюнерів з кривими руками...
     
  7. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    А ввас який мотор , яка прибавка?
     
  8. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    1.8 TSI (BZB)160к.с 250 н/м після чіп-тюнігу десь 200 к.с. 300 н/м
     
  9. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    неможу ніяк наважитись , а коли день чіпування ?
     
  10. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Швидше за все на наступному тиждні.
    Можна поступити таким чином ти мені пришли дані по блоку управління мотору для цього потрібно підїхати до когось хто має вагком. Я перешлю в РЕВО для підбору програми під твій блок . Тобто якщо надумаєш зможеш підїхати і залити коли вони будуть у Львові, а ні так ні... це грошей тобі не коштуватиме
     
  11. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    FOREST який рік, пробіг авто? МКПП чи АКП/ДСГ?
    Мені загалом цікавий чіп,але поки авто на гарантії - ні-ні. Та й теж чув негативні відгуки про живучість ДСГ після збільшення потужності.
    Є один хлопець в Донецьку, він чупував Б7 з 2.0 двигуном, але МКПП, теж РЕВО, був задоволений.
     
  12. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    2009, пробіг 42 000, АКПП 6ст.
    Про ДСГ шумлять уже давно, одні говорять що супер, мол швидка, є більш екномічна в витраті пального в порівнянні з попередніми АКПП інші нарікають на дьоргання, часті поломки і т.д. Разом з тим є чіповані машини з і такими коробками і їздять...
     
  13. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Щойно розмовляв з представником РЕВО, коротше якщо знайдеться 3 бажаючий зачіпувати своє авто він готовий приїхати в суботу (29.09.2012)
     
  14. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Це все добре, але де потім перевірити результат їхньої творчості, та і перед втручанням не мішало б...
    ПС 40 конів прибавки маловато для такого двигуна, як мінімум мало б бути +50 А що за ціна 500$ вони її якось обгрунтовують, чи просто з потолка, бо ми так вирішили...? Якщо нічого не міняють, а просто тикають по клаві то...:bad:
     
  15. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Тут у Львові варіантів немає. Хочеш замірятись на стенді - тоді прошу дуже до Києва, а змісту, ще +300 дол. а єфект той же. Як вище було сказано прошивки в них готові відкатані під конкретну програму ЕБУ.

    Щодо вартості, я так зрозумів , що ціна задежить від року авто, та конкретних агрегатів . Тобто старіші моделі -дешевші, так як період окупності програми більш реалізований ніж нових. Крім цього на атмосферні двигуни теж нищі ціни в силу того що прибавка потужності є скромнішою в порявнянні з турбодвигунами.
     
  16. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Власники В6 розкажіть про плюси мінуси даного авто, а особливо цікавить з яким двигуном краще взяти. Брат кинув око на В6 дизельний, але я чув що це проблемний двигун...
     
  17. Spinogrizik

    Spinogrizik Active Member

    Авто:
    passat b6
    проблемні двину BKR(ну не проблемні а прискіпливі) ... і ше якось так, в мого знайомого часто проблеми з ним хоча авто набігало 40тис., і сусід мав ВКР , теж плювався то форсунка , то свіча, в мене СВАВ пробіг 80тис. політ без ремонтів
     
  18. FOREST

    FOREST Active Member

    Авто:
    VW Passat Variant B6
    Замовив собі нові зимові колеса з дисками на В6. Резина антипрокольна
    Хтось такі юзав?
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. volkb6

    volkb6 Новачок

    Авто:
    passatb6
    пассат в6 2.0 вкр.
     
  20. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    То шо означає ???
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)