PASSAT B6

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем FOREST, 28 бер 2010.

  1. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    bkp- не самий удачний мотор
     
  2. volkb6

    volkb6 Новачок

    Авто:
    passatb6
    означає-новий одноклубник:hi:
     
  3. volkb6

    volkb6 Новачок

    Авто:
    passatb6
    шановні власники в6 можливо комусь будуть потрібні зап частини до в6 1.9тді вхе звертайтесь є в наявності двигун з навісним і кпп + 2 передні стойки двигун з малим пробігом.
     
  4. andriyvitruk

    andriyvitruk Active Member

    Авто:
    VW PASSAT B6 2.0 fsi (BVZ)
    вітаю в клубі.мав такого повнопривідного пассата ,хоче доброї соляри...відстоюй соляру і не лий будь-що і він тебе буде радувати.вдачі на дорогах:bye2:
     
  5. volkb6

    volkb6 Новачок

    Авто:
    passatb6
    машина з двигуном вкр глохне після 1 хвилини роботи.форсунки поміняні.насос працює-що може бути?
     
  6. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Шо каже вагком?
    Треба дані діагностики. 1,3,13,23 групи на холостих.
    Без них треба бути або гадалкою, або екстрасенсом, або ...
     
  7. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    після 1 хвилини чи менше? пісец імобілайзеру міг прийти. в мене така херня на другому ключику, там чіпа нема, завів попрацював, і спати
     
  8. volkb6

    volkb6 Новачок

    Авто:
    passatb6
    вияснив .спрацювала система проти угону правда не знаю чому мабуть щось сам натворив
     
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Хто, що порадить з бензинових двигунів на B6-х, багато в продажі 2.0, мало 1,8 ????
     
  10. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    З 2.0 FSI "безпроблемний" з буквенним позначенням BZB, а з 1.8 TSI - BVZ... Що краще?!? Особисто для мене - 1.8!
    "Еластичніче" якось їде... без ривків... не "ричить" вихлопна система, як на 2.0.
    Ну і порада: не беріть Б6 в "унилій" комплектації!!! Це не те авто, в яке потім можна щось доставити!!! Справді насолоджуєшся "світлом", коли в тебе бі-ксенон... датчик світла/дощу... Коротше, шукайте Highline2.
    Все вищенаписане основане на висновках, отриманих з власного досвіду володіння вже третім (підряд) Б6 :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Дуже дякую за відповідь!
    Підтримую на 200%. Хоча в цінах автомобілі впали, але всерівно за ці гроші шукаєш всього, в т.ч. і комбінований салон (шкіра-алькантара). А просто Highline він без бі-ксенона?
     
  12. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Просто "ксенона" в комплектаціях не було - тільки поворотний бі-ксенон. Так само як і парктроніків "тільки зпереду" або "тільки ззаду"...:ireful1: Посилай відраху нахєр! нехай впарюють комусь іншому.
    До речі, якщо стоїть бі-ксенон, то має бути і омивач фар ОБОВ"ЯЗКОВО!!! (ну і навпаки):rolleyes:
    Товариш купив Б6 (сам поїхав в Франківськ), "все в рідній фарбі/немальоване/дід бабу до церкви возив", а в бампері стоять омивачі,хоча комплектація "бубен"...:eek: Вже коли майстри досконало все оглянули, то побачили, що пів морди міняно і підібрано "в колір"... Ось така хня може статись, коли шукаєш добре дороге авто за "три рублі"...
    Добре дешевим не буває !!!! Бувають винятки, але тут вже "перекупи" тримають "руку на пульсі".:D
     
  13. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    Ціни зараз дуже гарні, якщо мали на руках доларі)
     
  14. Cubano

    Cubano Початківець

    Авто:
    Passat 2.0 tdi DSG + LT35 2.5sdi
    Всім привіт! Сто років не заходив сюди. Але замітив хорошу тему, вирішив відписатися, поділитися досвідом.
    Тож свій Б6 ганяю вже 8-й рік, практично ніяких проблем, тільки маховика міняли по куланцу (30% вартості) і всі форсунки по акції - безкоштовно.
    Цього літа трохи подовбав мозги поганою заводкою - але замінили датчик положення розпредвала, і все тепер в нормі.
    Тепер до уваги всіх володарів дизельних 2,0 машин! І не тільки Пасат.
    Ось тема 2,0ТДИ шестигранник-болезнь; и как нельзя чинить авто: истории 2+2 подрят убитые новые турбины, протертые гидрокомпенсаторы, убитый коммонрэйл

    Я її уважно почитав, і вирішив, що не буду чекати, коли гром гряне. Дійсно, на сто друга було пару машин з цією проблемою. Це провертання дуже підступне, наслідком того може бути - машину або терміново на продаж, або заміна двигуна.
    Тож замовив на Автосоюзі цю детальку (150 грн!) і замінив її. А замінену вожу і показую тим, хто мене відмовляв від цієї процедури.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    правильно зробив, що замінив... в мене ця неприємність сталась, описував в своїй темі. краще ця "профілактика" за копійки, аніж гемор на тисячі
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Бармалєй

    Бармалєй Новачок

    Авто:
    Пассат Б6 2.0tdi
    Доброго всім вечора.
    Став власником Пасат Б6 2.0tdi 2006рік.
    Вилізла одна проблема після зняття і встановлення назад переднього бампера перестав працювати вказівник повороту. Повторювач у дзеркалі з того боку працює.
    Буду вдячний за допомогу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)