PASSATtik B3

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем hooliganlviv, 12 січ 2014.

  1. yurkus7

    yurkus7 Active Member

    Авто:
    volkswagen passat b3.AAM 1.8 1992 універсал
     
  2. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
  3. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Красивий Пассат у тебе, Hooliganlviv!

    В мене майже той самий Пейс - тільки седан, зберусь з духом і напишу свою історію ... :)
     

    Вкладення:

    • 07032012835.jpg
      07032012835.jpg
      Розмір файлу:
      180,8 КБ
      Переглядів:
      265
    • Подобається Подобається x 1
  4. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    дякую... буду чекати твоєї усторії... може щось і собі знайду хороше чого мені нехватає)))
     
  5. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    Народ допоможіть з порадою... маю галогенки, одна в хорошому стані а друга була залита водою і отражатель трішки попортився. І так суть, який герметик можна застосувати для переклеювання скла в них і як розібрати протитуманку не поламавши її (заклеена герметиков всюди)???
     
  6. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    допоможіть з порадою заклинив супорт лівий, його можна відновити, чи краще замінити на Б/У???
     
  7. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Швидше за все прийдеться міняти на інший. Супорт клинить з двох причин : заклинив поршень циліндра або порвані пильники направляючих , чер що туда налетіло бруду і вони заклинили. Не знаю чи скоба з направляючими продається окремо?! Подивись на стан пильників ?
     
  8. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    купив інший))) замінив))) все тепер гуд))) ще прокачати залишилось краще і буде ляля
    Дякую за пораду)
     
  9. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    Пассік ховається в тіньочку у Ходорові

    Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
     
  10. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    Де фото(
     
  11. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    [​IMG]

    Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
    Нарешті вставив фото
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    Всім привіт! Давно тут не писав і на з'їзди не появлявся, надіюсь в найближчим часом появиться можливість.
    Хотів задати питання про двигуни, а точніше дізнатися вашої думки. Ну почнемо:
    Є варіант три двигуна, а саме:
    1) VR6 2.8 ( говорять що краще ставити від б4 новіший двигун)
    2) TDI 1.9
    3) або якийсь 2.0 бензин
    Підкажіть який краще поставити, в розході палива по суті не горить, хочеться взяти донора з якимось таким двигуном. На вр6 буде газова установка.
    Ітак у кого яка думка про двигуни.

    Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
     
  13. djokonda

    djokonda Початківець

    Авто:
    B3
    Привет, а не хочешь 9а с впуском abf, форсами и рдт на 4бар 1,8T на январе, и на газу? Скоро буду своего пасата барахолить, много жирков есть
     

    Вкладення:

    • DSC01913.JPG
      DSC01913.JPG
      Розмір файлу:
      158 КБ
      Переглядів:
      174
    • Подобається Подобається x 1
  14. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    Ну це все заманчиво. Но поки що стоїть можливість всього донора з немец. А от з вибором двигуна ще не оприділився.

    Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
     
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    я про 2Е хорошої думки. він у мене по місту трохи неекономно бере (12 літрв взимку), але для міских умов тої потужності достатньо, що пропонує той двигун.
     
  16. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Дизельний двигун це зміна палива . колись менти мого брата парили коли він поміняв мотор з бензини на дизель на опелі . Зараз пока ніхто не звертає уваги , але як буде далі. Двигун 2е не поганий варіант. Можна поставити гбо 4-го покоління.
     
  17. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    А при реєстрації пассата на себе, що не можна змінити в техпаспорті вид двигуна,?

    Отправлено с моего Lenovo A2010-a через Tapatalk
     
  18. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    А чому виникла така потреба заміни двигуна?
    ''Заміну палива'' краще робити офіційно, було не дорого.

    Надіслано з мого HTC One M9
     
  19. hooliganlviv

    hooliganlviv Місцевий

    Авто:
    passat b3
    ну з паливом самому цікаво, просто не важливо бензин чи дезель))) думаю що краще) бо є можливість привести от і хочеться щоб було хорошим) бо і 2.8 зможу їздити і дизеляка як би хороший двигун ) но по видах двигунів від пассата я уви не спец, бажання і надійного двіжка. Цікавить що краще і хто з яким двигуном стикався, звичайно якщо ВР6 є проблематичний двигун, з яким я цілий час буде мати сексуальне життя в гаражі, то воно як би мені непотрібне, но якщо його відновити і він може приносити мені радість і задоволення від їзди, то чому б його не поставити)
    а от про зміну типу палева в техпаспорті, і як це зробити офіційно я б почитав.
     
  20. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Особисто моя думка . Якщо хочеш поганяти . то не для того та машина. Вона надійна хороша трудяга. І лишня вага на передні стойки при наших дорогах не є добре. Бензин чи дизель - не важливо. Тут з тобою не погоджуся . Тут дивись що для тебе ближче. На бензині тепер не дуже наїздиш , хіба що ставити ГБО. А з цим свої нюанси , додаткова система в авто..Дизель не погано , економно , їсть нашу соляру нормально але калатає , до того привикнути треба. Яб брав 2е , на нього можна ГБО 4-те поставити. або 1,9 тді.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)