Плавають обороти

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем MARTINI, 1 лис 2006.

  1. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Плавають обороти

    Нє, та може і розвалилось - певно випадково "йолочьку"-смердючку в машину не рідну поставив...:-D
     
  2. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Плавають обороти

    я знаю чому розвалився двигун мартіні але тут писати не буду жити хочу кого цікавить чому він розвалиася стукайте в аську!!!!
     
  3. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Плавають обороти

    ти мені напиши який в тебе тип мотору і скільки там клапанів??
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Плавають обороти

    в профілі пише - 1.8 повний інжектор КЕ-Жетронік, клапанів 8

    букви не знаю :sad:
     
  5. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Плавають обороти

    Твоя ціна буде десь 170грн. (BOSH)!
     
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Плавають обороти

    Замінив шків і ремінь генератора, зубчатий ремінь, поміняв свічки (дякую @Петро), поміняв термостат і вставив повітряний фільтр.

    До речі, виявилось, що попередній господар машини продав мені її БЕЗ повітряного фільтра (!), ні слова не сказавши про це. Таким чином я від"їздив рік і 3 місяці, й ше незнати, скільки до мене того фільтра не було. В суботу щось мені встрелило поміняти фільтр, відкриваю коробочку, а там пусто бля...

    Ну, тим не менше, після всіх перерахованих процедур, як і очікувалось, зникло пищання ременя генератора. Плавання оборотів, спостерігається значно рідше і коли появляється, то амплітуда набагато менша - десь між 800 і 1200.

    Так шо будемо шукати далі...
     
  7. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Плавають обороти

    Martini, тепер точно тобі скажу. В мене чуть-чуть коливались обороти - майже непомітно. Але на цих вихідних я знайшов дірку в повітряному шлангу - вже після фільтру. Заклеїв - стала лялька!!! Зникли випадкові перебої і т.д.8)

    Подивись і ти в себе - шланг який іде від повітряного фільтру далі до мотора. Просто уважно подивись. Це на слух відстежується - як тільки перекриєш пальцом дирку - холості одразу міняються при заведеному моторі. Або просто перемотай його гарно ізолєнтою.

    Це пояснються тим, шо біля фільтру стоїть датчик який показує скіко воздуху всосало - і регулює подачу палива. (принаймі там мені пояснювали). Якщо повітря попадає не тільки через фільтр - то датчик стає круто брехати - і вся система нестабільна, мля...:twisted:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Плавають обороти

    рік без фільтра це екстрім, але не можу зрозуміти мотивації, нафіга продавати машину без фільтра...

    Хоча в мене було таке, що я виїхав з ремонту (Б. Хмельницького) в 12:00, а в 19:00 мені подзвонив майстер і сказав, що забув поставити мені повітряний фільтр (знайшов на столі :) ) Хоча у твому випадку могло бути таке, що продавець зробив прямоток для кращої динаміки:-?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Плавають обороти

    ну то приїзжаєш на гонки, знімай фільтр і динамся собі скильки хочеш, але таке западло машині робити... ноу коментс
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)