Погано включається перша передача

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Romko, 7 лис 2007.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Погано включається перша передача

    знизу. на моєму точно Є. А вот на тройці непамятаю яле кажись була.
     
  2. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Ну мужики, мені вже руки зачухались прям зараз піти до машини і пошукати ту пробку. Я дуже сильно надіюсь щоб тільки вона там була!!! Якщо встигну поскоріше вирватись з роботи то візьму фанарик і піду до машини шукати пробку.
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Пробку не варто шукати - там повинна бути зливна шрубка :) на 10 чорного кольору, за виступом ззаду.

    Якщо все-таки будеш заморочуватися з трубками, раджу зробити 2 речі:
    1. перед заміною прогрій мотор, масло стане рідшим і зможе стекти зі стінок
    2. використовуй щось ширше ніж шланг від крапельниці, так можна буде до ранку просидіти.

    Хоча, підозрюю, я запізнився з порадами :sad:
     
  4. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Та ні, ти ще не запізнився з порадами, я завтра буду тим займатися, вчора не мав сили і здоровя після роботи ще кудись лізти. А ця "шрубка на 10 чорного кольору", це простий болт? А ще крім тої "шрубки" там якісь болти є? Просто щоб я не перепутав і відкротив той що треба, а не навпаки.
     
  5. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Мужики, з заливними і зливними пробками я розібрався, тільки не мож зрозуміти призначення одної пробки, вона обведена зеленим кружком на фотці цього сайту, поясніть мені будь ласка . http://www.brokevw.com/020oil.html
     
  6. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Погано включається перша передача

    що тут непонятного?
    Більй круг -- сапун
    Синій круг-- контрольний отвір куда вставлена пробка. там вставляють прибор для виставляння запалення. туда нічого не лиють.
    Жовтий круг-- тросік спідометра. ну чи там датчик швидкості.
    Червоний круг-- заливна пробка. Туда масло трансмісійне лиють не олейну.
    Зелений круг--спускна пробка.
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Погано включається перша передача

    :shock: ти приколюєшся!? - не зливна!!! Зелений круг - якийсь зворотній болт, а подвійний червоний круг - зливна!
     
  8. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Мужики, та на рахунок тих всіх "дирочок" і на рахунок "олейни" я вкурсі. Я не можу зрозуміти що то за ("Зелений круг - якийсь зворотній болт"), Нафіг той "зворотній бол", для чого він і що він робить?
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Зеленим кругом позначений фіксатор штока задньої передачі. Якщо не бажаєш змістити направляючу а потім розбирати кпп - не рухай його.
     
  10. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Дякую scirocco, тепер зрозумів, не буду його рухати.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Подяку приймаю, але востаннє :). Надалі для того, щоб комусь подякувати користуйся кнопкою "Thanks!" внизу праворуч його допису. Успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Та не обіжайся scirocco, на мою думку краще подякувати словом, ніж якоюсь кнопкою ;)
     
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Так, якщо не врахувати того, що своїми коротенькими дописами, хай і з подякою, ти засмічуєш форум. Крім того, знаєш як він буде тішитись, коли кніпочкою "thanks" ти піднімеш йому рейтинг??? :)
     
  14. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Та не врейтингу щастя!!!!! А тоді - коли машинка їздить!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Обіцяв що напишу причуну невключання першої і що я робив щоб вона включалась.

    Більшість майстрів до яких я звертався з своєю коробкою казали зразу "треба знімати і колоти коробку", як ви вкурці це коштує бабло, но попався один нормальний майстер який порадив спершу перевірити кулісу, а саме забрати всі люфти і шати. На перший погляд моя куліса виглядала дасить достойно, до мене туди руки ніхто не пхав і шатів аж таких не було і саме головене що все було на місці і ціле, одним словом я навіть спочатку не знав до якої з запчатин домахатися ізробити її винною в тому що не включається перша. Найшов я дві деталі які на мою думку могли все портити, це виявся шарик з штоком (в комплекті йде шток з шариком, ціна в Юри на Личаківській 50 грн) він вироббився з зовні (не мав правельної круглої форми був як еліпс, мав трішинки), також виробилась внутрішня фтулка шарика, він болтався на штоці, а також виробилась "коротка пласмасова тяга" (вона коштує в Юри 3 грн, на базарі 10грн), вона мала малесенький люфтик, а повинна сидіти туго, якщо хтось надумає її міняти то краще візьміть дві (одну на прозапас) вана дуже крихка (оригінальної внас не дістаниш). Друга з причин "тупого" переключання, це те що все було сухе, я не знаю коли вона останній раз бачила змазку. Третя причина, це сухий шарик (на ручці переклячання, на самому дні), я спочатку думав що він виробився, хотів його поміняти, но не міняв, виявився добрим (він коштує 10 грн). Но коли я це все поставий в змастив (графітовою змазкою) змазки не пожалів, від душі навалив, воно почало працювати як нове. Ручка переключання передач почала тугіше ходити, перестала болтатися, передачі почали включатись чіткіше (причому всі). Ще також планую поміняти масло в коробці, я його вже маю, тільки чикаю більш менш сухої погоди, не хочу лізти під машину в хляпу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MRoman

    MRoman Початківець

    Авто:
    VW Jetta 1.6 1987
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Те саме. Є проблема з включенням першої передачі тільки на Джеті 87р., 5 КПП, 020. Я так розумію механізм переключення передач в Джеті і Венто трохи відрізняються. Хтось порадить ремкоплект по усуненню люфтів для цієї машини?
     
  17. Romko

    Romko Active Member

    Авто:
    VW Vento
    Відповідь: Погано включається перша передача

    Вмене також 5-КПП, 020. Ці рокобки як на Джеттах, так і на Венто на мою думку однакові. На рахунок рем комплекту дивись цей мануал http://www.elcats.ru/vw/subgroup.asp?mdl=070&grp=7 , подивися на шарик куліси і на пласмасові тяги переключання передач, також зверни увагу на шарик ручки переключання передач (та що в салоні). Зверни увагу на прокладочки між пласмасовими тягами, попідтягуй всі гайки і болти, а основне все змасти, не пожалій сасла.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)