Порадьте СТО/майстра

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем Trimod, 28 тра 2015.

 1. Shaggy

  Shaggy Super Moderator

  Авто:
  Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
  Там не обовязково підрульовий перемикач. Там ше кермо може бути мультифункційне в якому керування БК здвійсньюється кнопками на кермі.
  Якщо ні то є такий варіант, чи на клімі все в цельсіях?
   
 2. kym

  kym Аксакал

  Авто:
  a 100
  Взагалі якщо по серйозному то з того почати, щоб визначитися яка приборка. Не забувайте хлопаки що то американець з усіма їх зайобами. В них нова мода - забирати максимум кнопок з руля, панелі і взагалі з салону що б не відволікати водія --- і щось в тому є. Все програмується і налаштовується програмно. Не думаю що там заміна підрульвки щось поможе... Скоріше всього тре відповідну версію VCDSу і в базових все переграти. Можливо тре і VAG Comander, щоб витягнути логін доступу до приборки, або найти в неті на цю приборку може уже хто витягнув. Думаю то не перший американець з такою проблемою
   
 3. COLIN

  COLIN Новачок

  Авто:
  A6 C5 2.5 TDI
  Доброго дня
  Дайте хто контакти Юри KYM
  Дякую
   
 4. Oleh83

  Oleh83 Початківець

  Авто:
  VW Golf 4
  Першим кроком - глянь чи в когось така модель приборки вміє такі дані виводити. А тоді вже аналіз твоєї комплектації (набір датчиків). Ну аж тоді Вася діагност - тобі відкриє ті опції, що відключені. Ще можна пробувати дамп такої ж проборки заливати, але то вже трохи гемор буде з ключами, а також якщо промахнутись версією, то буде труп прибоки.
   

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)