Порвався трос щеплення

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Sirko mk1, 14 січ 2013.

  1. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    scrap, думаю що встановлення тут ні до чого... там немає нічого аж надзвичайно мудрого)
    гадаю, що тут швидше сучасна якість запчастин відіграє свою роль :sad:
     
  2. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Коли заглядав до кріплення на ричагу педалі пару раз пшикнув ведешкою на кріплення педалі(не на трос) - наразі дуже легко працює. Час покаже.
     
  3. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    Наскільки пам’ятаю, то він повинен бути встановлений в точці А, бо в точці Б його починає вигинати в місці з’єднання з кріпленням.
    А що стається з тими тросами зчеплення, що їх потрібно міняти?
     
  4. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    перетирається, тріскає по ниточці...
    Було таке. А печальніше було, коли поблизу Жидачева виїхав на обгін трактора, під час обгону перемикав з 3 на 4-ту, йшла зустрічна, і ку*ва трос сцеплення обірвався, і як закон подлості обірвався в момент під час вижиму (вимикання 3-ї) і тут я опиняюсь на зустрічній смузі на нейтралці. Було весело....
     
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Ну сьогодні порвався - недодивився, коли перевіряв - його поступово виривало з пластмаси яка надягається на педаль. Але тепер появився хруст/щолчок при кожному вижиманні педалі. Що або де шукати причину, прислухався- з області самої педалі.
     
  6. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    знайшов, виявилось, що кожного раз чучуть рухалась втулка кінця кожуха тросу в отрові перегородки між салоном і моторним відсіком. Трошки силікону(стає як прокладка, але не клейкий) допомогло.
     
  7. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    вже не допомагає((( шукаю резинову проклаку, яка вставляється в отвір перегородки кузова зі сторони моторного відсіку (а в неї кожух тросу), може хтось має, або знає код її. На шроті немає, вони "вічні" і їх викидують/лишають/і т.д. з кузовом.
    П.С. в мене самий простий трос (не самонатяжний)
     
  8. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    йой, ото вже маєш з тим тросом...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    понаходив прокладки і не допомогло. Довго лазив - шукав і знайшов: тріснула пластина, яка прилягає до перегородки і до неї кріпиться педальний блок, вот вона відходить і коли вертається клацає.
    Питання: що потрібно знімати, щоб зняти педальний блок, бо в неті знайшов опис але без фото, що потрібно німати приборку, воздуховоди і т.д. І чи варто підварити, чи шукати новий?

    Вид із середини, отвір, звідки заходить трос в салон

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 жов 2014
  10. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Блін, як надоїв той тросик....я його регулярно міняю як масло....а останнього разу (на днях) він швидше почав терти, а це значить, що з кожним днем буде тугіше.
    Питання: чи можна звичайний трос зчеплення замінити на якийсь модніший, скажемо саморегулючий? може він буде якісніший

    П.С. ще в голові думка зявилась, може спробувати в лапу, яка натягує трос присобачити білу пластмасу (не впевнений, але називається фторопласт). На тросі є резиновий паирубок, в якому скользить трос і коли він відривається, то трос напряму дотикається/треться до тієї лапки. Пробував підкласти туди резину, але довгго не тримається..
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Терти не має навіть без резини... в тебе щось криве
     
  12. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    то саме. щось в тих 1,3 гольфах з тим тросом не альо. було туге зчеплення, кілька разів перетирався (або виравало з пласмаси) трос. тепер купив 2, один поставив, один вожу в багажнику.
    так само в мене відламалась частина металу перегородки (і вроді педального блока, вже не пригадую), в яку заходить трос. я її тимчасово вийняв, і вставив з тим шматком металу з боку моторного відсіку. так от, стало краще. трос опустився трохи нижче, і ніби менше став тертись об кожух. наразі так і їзджу, бо щоб то заварити - треба багато розбирати.
    і ще. багато читав про ті троси і коробку 085. там є якась той ричаг вимкнення зчеплання (номер 7) - так от, він чи то зношується, чи то там є якась втулка і він підклинює деколи (але в оригіналі він дорогий, а замінники пишуть шо галімі) і не факт, що допоможе.
    замітив, що зчеплення стає туге, коли довго в корках їхати в режимі старт/стоп. коли машина охолоне - стає краще. і ще деколи допомагає пошарпати (і попшикати чимось) під лапу вижима зчеплення. видно, це трохи "ставить на місце" ту вилку.
    але якось з тим змирився, той трос не такий вже і дорогий, як 5 л бензину або 1 л масла. раз на 2-3 роки (з моїм пробігом) можна і замінити. але треба слідкувати чи він правильно стоїть. його деколи ставлять не тим боком, і навіть раз мені з заводу попався трос, на якому ті гумові подушки на тросі стояли не в тому порядку, а зняти і переставити їх не можна, не пролазять через ту різьбу.
     
  13. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
  14. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Та вот власне попшикав змазкою в місце, де лапка натягує його, повернув на 180 гр. де ціліший той резиновий патрубок і стало норм, але знаю що це не надовго.

    І я вже проходив з трісканням пластини(частина педального блоку) - підварив її.

    П.С. з першими натяками на зношеність завжди купляю новий і вожу в багажнику, бо двічі в дорозі рвався...і більше не хочу))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. memline

    memline Active Member

    Авто:
    Гольф 2 1.3 1987(був),Mercedes-Benz Vito 108 CDI
    Маю доречі тросик,колись купляв але так і не пригодився.Віддам за що брав.
     

    Вкладення:

  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Сьогодні купив новий, і продавець геніальну пораду дав: поміняти зчеплення, бо так не може бути, що тросики виходять з ладу))))
     
  17. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Сьогодні новий трос зчеплення((( - дістало вже, раз в пів року міняти.

    Маю намір (поки не пропала охота) з тим радикально розібратись. Власне потрібні поради, бо причина явна (хіба помиляюсь):
    На фото видно, що трос йде не в одній площині, а зміщується в ліво, ізза чого відбувається перекос/залом на лапці. Внаслідок чого він треться об лапку, чим утруднює натискання і знищення свого резинового патрубку (останній трос не має резинового патрубку і вже треться об метал)
    Хз що не так, але таке враження, що - різні варіанти:
    1. Лапка закоротка (+2-3 см моглоб виправити ситуацію)
    2. Коробка прикручена не добре
    3. Не та коробка (з іншої моделі, схожа, але вот чучуть інше кріплення)
    [​IMG] [​IMG] viber_image_2019-06-04_12-33-53.jpg viber_image_2019-06-04_12-33-53_2.jpg

    Вот цікаво, чи та лапка знімається, може звернутись до зварювальника, щоб її розрізав і продовжив...але щоб воно потім зусилля витримувало.
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Хоча думаю ти то вже читав. А яка у тебе коробка, з якого мотору?
    І ще ідея, у тебе трос іде через проволоку яка тримає його ближче до бачка, а якщо зафіксувати його навпаки ближче до трамблера, то може і кут троса і лапки буде ближче до 90 градусів і терти перестане?

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  20. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    так, читав. Там проблема, що важко вижимати зчеплення, а в мене банально він не правильно стоїть( А просто відчепити - нічого не дасть, пробував. Плюс він дуже близько до грубого патрубку.
    Мені на ЛТК класну пораду дали, я і спробую - вкоротити на 15-20 см, і тоді його відчепити від бачка, як ти кажеш і він не впреться в патрубок. По необхідності придумати механічне кріплення (аля та проволка)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)