Потрібна допомога, порада по системі охолодження

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Romanych, 28 гру 2011.

  1. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Добрі герметики починаються з 60 грн і до 500 грн за тюбік (90грм)
     
  2. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    друзі а цей термостат знаходиться спереді на моторі і схожий на такий собі розпридільник?:) бо в мене там теж протікає тосол (якщо то там), і між ним та мотором видно що вже хтось щось робив, бо є сліди герметику а прокладки не видно... що порадите? можна мені пробувати відкрутити його і заробити нормальним геметиком(без проклаки) чи потрібно шукати прокладку і тоді майструвати(всерівно з герметиком)??? поможіть:sad:
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    якось зимою шаманив, міняв свій термостат. Прокладка котра йшла в комплекті з термостатом - фігня (бо терм. був тіпа Топран, чи ще якого замінника). Мудрував без прокладки (резинове кільце), а суто на герматику - результат нульовий. Поставив стару прокладку (кільце), непожалів герметику - і вуаля - все гуд.

    Тому, там хоч якась прокладка повинна бути, і герметик треба брати відповідний по баблу та й з допусками по температурі, щоби потім не згадувати приказки, що скупий - тратиться двічі.
     
  4. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    дякую:) а тосол потрібно весь зливати?
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. зливаєм весь тосол
    2. шаманим з герметіком, вичікуєм час по інструкції!
    3. заливаєм тосол (рекомендовано свіжий, новий)
    П/С/ тосолу заливається рівно стільки, скільки необхідно в систему для даного двигуна. Шукай інфу в неті. Але перед тим як заливати тосол почитай в неті про так звані повітряні пробки і як залити тосол так, щоби не було пробок.
    Навіть можеш погортати тут в моїй темі, можливо я там щось таке писав, не пам"ятаю.
     
  6. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    в тебе такого не знайшов( хоча дуже цікава тема)... в мене між блоком та головкою пішов масляний потьок... дотягував гайки десь рік тому бо теж був потьок а майстер сказав що пішов потьок:russian_ru: бо на маслі забагато наїздили(поперед власник):russian_ru: ... робити мені вскритіє і дивитись чи прокладка ціла чи зробити справу з охол системою потім докрутити гайки на головці і дивитися чи не йде білий дим?? підскажи DiezeL бо тільки вчуся:scratch_one-s_head:
     
  7. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Якщо по моторах, по вскритіях, то не до мене...... Спочатку впорядкуй систему охолоджуючої, а далі час покаже.
    гайки клапанної кришки???
    Якщо так, то може вартувало б прокладку поміняти тої кришки? --- це не є "вскритіє"!
     
  8. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    саме так гайки клапанної кришки... вже її купив за 42грн... просто не так все зрозумів... тепер буду знати:i-m_so_happy:
     
  9. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    постав гумову прокладку і забудиш за підтікання масла
     
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    підтверджую! Саме це планую робити в ближчий час. Бо коркові щось не ахті.
    якщо не помиляюсь, то там є вроді послідовність їх закручування та силу котру треба прикласти при закручуванні. В іделі треба мати динамометричний ключ (це якщо нема чуття в руках). Пошукай цю інфу по закручуванні чи затягуванні гайок в неті (по будь якому типовому двигуну), бо потім їх тре ще дотягувати через деякий час. Або саме краще питай в Кум'а, для то сємочки.

    П/С/ кольбо зняв клапанну кришку, то не полінуйся її афігєнно-афігєтітєльно вимити від нагару зсередини, в цьому тобі допоможе каустична сода. Розведи її в воді, засунь кришку, та за 1-2 год. буде результат. Робив так в себе. Справа в тому, що на тій кришці є сапун (по крайній мірі в мене), для виходу газів, і саме в тому місці забивається (з роками, десятиліттями) нагаром маслом та іншою хєрньою, що спричиняє затруднення виходу газів через сапун.
     
  11. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    Добре... Ще таке питання, коли падає рівень тосолу (раз в 2 місяці) доливав borigo червоний(1л.33грн) тепер як буду міняти всю рідину(а там 6-7л) то трошки влечу в копійку(але то не страшно), бо десь вичитав що тосоли розбавляють, порадьте розбавляти чи не варто? І на рахунок резинової прокладки, чи можу я собі зробити таку під термостат?
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    1. визначи, чому падає рівень тосолу.
    2. скільки тис.км наїзджаєш в місяць?
    3. мабуть не 6-7 л, а 7-9 літрів. Однозначно треба брати 10 л чи то 10 кг, якраз залишиться на доливку.
    4. розбавляти можна лише концентрат, а сам тосол не розбавляють.
    5. щодо тої назви тосолу, котрим ти користуєшся, то - про нього нічого не скажу, та й тут на форумі була тема про тосоли про їх + та -, шукай. Від себе додам одне: якщо бюджет позволяє, то лий HEPU, ну або хоча б Petrygo; а якщо ні - то заливай Аляску за 100-120грн. 10 кг (ціни станом на початок 2014р.). Що тої марки, що іншої марки - може бути фуфєл. Хоча...., можеш і воду лити, але пам'ятай, що властивість тосолу (антифризу) не тільки не замерзати при певних мінусових температурах, а й змащувати підшипник помпи (в той же час продлєвати йому та помпі "життя").
    сумніваюсь.......
    купи термостат разом з прокладкою в комплекті, якщо вона буде кончіною, то "пройдись" герметиком і забудеш на кілька років ту проблему.
    Якщо не знаєш де шукати, та як шукати, то дивись як мінімум на цьому ресурсі (www.exist.ua), але він просить реєстрацію, тому реєструйся та в путь....
    П/С/ пробач, що на "ти" писав.
     
  13. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
     
  14. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    рівень тосолу падає тому що є тріщина на болтовому з'єднанні термостату... І він в цьому місці просочується, але там ще видно сліди герметику(хтось щось вже робив)... А із старим термостатом нічого не вийде? Як думаєш?
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ось ссилка http://webauto.com.ua/p52628-Antifriz-kontsentrat_HEPU_BLUE_G11_37C_siniy_1-5l
    там є таблиця, щодо розведення з водою (пропорції). Але пам'ятай, що вода з крану чи криниці має свій хім.та фіз. склад всякої фігні, тому - треба розбавляти з дистильованою.
    можливо зараз Петріго не той, але колись він був гуд!

    П/С/ в мене особисто в мій трактор Г2 залита Аляска за 100 гриваків, бо минулої зими намахався з системою охолодження (термостат, прокладка, радіатор пічки, радіатор двигуна, розрив патрубка і.т.п.)

    Моя тобі порада - не мудруй, не видумуй те, що видумали до нас, і роби так, щоби було оптимальне співвідношення твого бюджету до якості з/частин і будеш мати щастя. Чого не знаєш, то питай, підкажуть ті хто з таким стикались.

    Зробиш - не зробиш, відпишись, навіть фотки добав по можливості, хай буде іншим в допомогу.
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Давай, почнемо по порядку!
    тріщину необхідно усунути ----- герметик, заміна кришки (шрот, базар, магазин), або прокладка резинова.
    убрать!,,, всі сліди старого герметика. За потреби, чи для "перестраховки" наложити новий герметик.
    напишу так --- я ж не Коперфілд і не ясновидящий, але ти сам можеж перевірити свій термостат так:
    - кипятиш воду в чайнику (в будь-якому) чи посудині
    - привязуєш термостат до нитки (шнурка)
    - вода закипає
    - опускаєш привязаний термост. в киплячу воду, при цьому тримаєш за інший кінець нитки (шнурка)
    ...... далі термостат "відкривається", тобто
    - видно візуально, якщо не видно.

    Якщо та "падлюка" відкривається - то вона робоча, якщо ні - то купуй новий.
    Ціна питання замінника (тіпа Фебі чи Топран) приблизно 90-180 грн.
     
  17. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    diesel ти мене зараз пошлеш...:sorry: там тріщина не на зєднанні термостату а на болтовому зєднанні трійника [​IMG]
    це не мій... з нету стянув... вибач:sorry:
     
    Останнє редагування: 6 вер 2014
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якось будемо надіятись що у тебе Б4 і бензиновий двигун, це можна запідозрити по фотці яку ти стянув з інету...
    На ній зображено трійник системи охолодження, а термрстат набагато нижче зліва в патрубку на залізній скобі (під генератором).
    Не бався з герметиками, якщо там тріщина - міняти трійник однозначно! Шукай б\у, на шроті, але дивись щоб був рівний і не покручений.
    З.І Обєм антифризу залежить від обєму даигуна і розміру радіатора, але точно не буде бльше 8 літрів. Купуєш HEPU синій концентрат і розводиш 1:2 з дистильованою водою. Але не міняй антифриз поки не справиш протікання.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2014
  19. Коля VW

    Коля VW Початківець

    Авто:
    vw passat b4 1.8 ADZ універсал
    дякую!!! Так в мене бензин:mocking:
     
  20. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    ні в якому разі тосол не можна заливати тільки антифриз на крайняк дистильована вода
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)