Придбання авто з Америки

Тема у розділі 'Автофорум', створена користувачем Kinder, 9 тра 2007.

  1. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Наприклад в мене є документи на джету 1985 р. а хочу під заміну кузова ,венто взяти шо би то вартувало, з німечини чи польші ну звідкісь то возять ті кузова. :roll: :roll: :roll: :roll:
     
  2. ShahRai

    ShahRai Новачок

    Авто:
    Toyota Camry
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Якщо документи на джетту, то треба брати джетту.
    А скільки буде коштувати, це ще від погоди залежить. :x
    Спершу пошукай на німецьких чи інших сайтах, скільки в них коштує, визначись з роком, в Європі скажений податок на старі автомобілі, тому вони так швидко дешевшають. Потім додай що її треба пригнати (від $400), розібрати (від 300), розмитнити кузов (від 1500), протягнути двигун і решту на лаветі попри втомлені очі митника (від настрою втомлених очей митника), зібрати її взад (від 400), отримати дозвіл на переобладнання (від 200) і поставити це все багно на облік. А потім до суми додай ще 1000 на непередбачувані витрати. От, рахуй сам..

    Це не розрахунки по джетті!!!!!!
    Це варіант майже ідеального розмитнення.
     
  3. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Так Венто чи Бора тож Джета 3, Джета 4, чи то тыльки така сама модель як в мене може бути.
     
  4. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    питання не ставилося в цій темі про пригнання автомобіля з Німеччини, а про принцип пригнання авто з Америки.
    Так що козаче .... :-D
     
  5. ShahRai

    ShahRai Новачок

    Авто:
    Toyota Camry
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    От не буду тобі вигадувати, нюансів по джетті/борі/венто не знаю, може й можна, це треба в митників спитати. Я просто такими не займався.

    Додано через 1 хвилину
    Ти недалекоглядний. Машину паромом в РечПосполіту, а далі аналогічна схема. Так що сам ти.. козаче ;-)

    Додано через 1 годину 53 хвилини
    Kinder, от я ніколи в форумах участі не брав, ходив собі по нету, інформацію шукав, випадково попав на твій топік, читаю, що мучитесь тут з акцизами, повним розмитненням, хотів ідею підкинути.. А ти, не розібравшись, вже висновки ліпиш. "Не з Німеччини, а з Америки". Да яка фіг різниця. Подумати треба спочатку, а потім "козачити". Сподіваюсь, інформація чимось і допоможе. А стосовно форумів, переконався, що невдячна це справа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Так як ти пишеш нерозумно, я також взнавав і хотів займатися цим. Най ідеальніший варіант з Америки пряміком в Одессу, але гнати треба 4 машини, оскількі попадаєш в контейнер. Була одна людина в Одессі, але він на тому так піднявся що зараз тим не займається, але якщо добре пошукати, то можна щось найти. Прікол в тому, що якщо приходить машина в порт приходить чекати з місяць або платити за вигружену машину 1000 дол - 1600 щоб нечикати в черзі. Так само в Польщі!
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Свистун, пригнати тачку сюда на лодці то фігня, основна штука в паперах!
     
  8. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    відповім що стосується словам в мою сторону.
    1. Кожеш вирішує сам де йому шукати і чого йому шукати і якої довжини йому шукати.
    2. Дякую, що просвітив, а ще більше дякую "що я сам козаче", бо без тебе я би не дав собі ради.
    3. стосовно форумів то кожен вибирає собі сам де йому шукати і з ким йому пити горівку.
    4. Подумати треба кажеш, добре, я задумаюся над твоїм сарказмом. Якщо хочеш підкинути ідею то кидай, але мене цікавило питання придбання авта з Америки, бо маю вагомі на то причини і не буду розказувати вже тобі тонкощів своєї логіки.
     
  9. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Не тре повторювати ні причини ні логиці надцять разів - це все ти Кіндере досить прозоро виклав з самого початку теми та і повторив вже неуважним кілька разів по середині. Виходить що деяки читають останні три дописи теми і тоді флудять "по темі" і "без". Не полінися Шахраю вчитатися з самого початку там уся казацька логика і криється;)

    А мене ось більше забавляє випад нашого Пегаса пальцем "догори" у дописі №25...:twisted: обгрунтуй козаче Пегасе що ти цим хотів виразити? кого поразити... чи може образити?:roll: :lol:
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Випад? що це значить?
    дорогий Пол та інші - мене спровокували написати цей допис якшо вам далі це набридає можете далі зменшувати рейтинг мені побарабану

    Як ви могли про мене так подумати шо я буду ображати когось?


    Спец для вас:
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    так так погоджуюся.
    але мені сподобалося як хтось відразу мене хотів лічіком в пісочок :mrgreen: ніби ми тут перший раз замужем :mrgreen:
     
  12. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Чим конкретно ти займаєшся?

    Додано через 4 хвилини
    На документи від джети привозять Венто, на документи Венто привозять Бору.
     
  13. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    От як перевозять авто з Америки:


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Жесть!
     
  15. Гайовий

    Гайовий Новачок

    Авто:
    VW Golf II 1,6
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Обана! А потім ці машини народні умільці підфарбують і нам напродаж! Чуваки всьо чотко! Лохи не догадаються :)
     
  16. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Ужасть. Економлять на контейнері...
     
  17. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Гонєво на штати:???: , незрозумілого контексту фотки. Ну а якщо припустити що це дійсно зі Штатів і дійсно сталося по вині транспортників, то страховики не образять власників.:mrgreen:
     
  18. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    то хіба на шрот! іто нафіг на шроті такі машини.
     
  19. BaNdeRa

    BaNdeRa Active Member

    Авто:
    VW Golf III 1.6 1994
    Клубна карта:
    000487
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    Шось всім зрозуміло, а Вам...
    На фото чітко видно факт "е к о н о м і ї" місця в контейнері, тобто зрозуміло, що цей контейнер розрахований на дві машини, а туди втулили ще джипа. А на рахунок цих помятих і поцарапаних машин, то я впевнений, що за тиждень з них зроблять "цукерочки" і продадуть як новеньких.
     
  20. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Придбання авто з Америки

    ти мені напиши з чого можна видіти що цей факт "економіі" місьця зробили саме в Америці. Можеш виставляти фотки, але будь уважний з безпідставними коментарпми отсєбятіни.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)