Про максимальну швидкість в місті

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 17 лис 2015.

?

Якими мають бути швидкісні обмеження в населеному пункті?

  1. 60 км/год

    22,5%
  2. 50 км/год

    16,8%
  3. 50 км/год, а подекуди і 30

    14,5%
  4. Хай буде, як є (60+20)

    46,2%
  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Наші люди часто задаються питанням, що це за червоні позначки на спідометрах іномарок на рівні 30 і 50 км/год? Чув навіть версії, що на цих швидкостях виробник рекомендує перемикатись з 1 на 2 і з 2 на 3 передачу :)

    Насправді все значно простіше. В багатьох європейських країнах діє ліміт швидкості в місті на рівні 50 км/год , а на деяких вулицях 30 км/год, і ці позначки на шкалі допомагають водієві не забувати про ці обмеження.

    У нас зараз дозволена швидкість в будь-якому населеному пункті на будь-якій вулиці 80 км/год . Тобто правила дозволяють 60, але при цьому покарання визначають лише якщо перевищити на понад 20 км/год.

    До речі, згідно із нормативами, краш-тести на перевірку автомобіля нормам безпеки виробники проводять на швидкості в районі 60 км. Тобто певним нормам авто повинно відповідати до цієї швидкості. Все що далі - це темна зона, де ніхто нікому нічого не гарантує. Ні водієві з пасажирами, ні збитому пішоходу. А в нас по місту цілком легально можна літати 80...

    Отже, періодично в українському інформаційному полі виникає тема перегляду застарілих радянських норм в ПДР щодо швидкості, проте, здається, досі ніхто цим всерйоз так і не зайнявся. Власне, цих тем є дві. Перша - це зниження максималки в місті із 60 до 50 км, а друга - відміна отого "зазору", що дозволяє безкарно перевищувати на 20 км/год.

    Дві цікавих статті на цю тему:

    50 по місту. Як можуть виграти всі

    Життя за "двадцятку": чому потрібно зменшити "дозволене" перевищення швидкості

    Наскільки це актуально для Львова і України на вашу думку?
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    думаю, при адаптації нашого законодавства до європейського, в нас теж зроблять мах 50, +5 км/год зазор.
     
  3. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ну по місту 50 ще терпимо якщо то буде стосуватися тільки міста.
    А от якщо це буде стосуватися і знаків населеного пункта на трасі то буде срака повна там і так вони вкурвлюють коли село десь збоку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    120+ кмг дайьош ?
     
  5. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Льогко.
     
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    50km/h адекватна швидкість, щоб зреагувати на якісь форсмажори на дорозі, при зіткненні з пішоходами і мінімальною реакцією - пішохід має більше шансів піти далі...

    я за 50 km/h
     
  7. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    тут не питання швидкості а питання відношення де можна їхати 80 чому всі повинні їхати під 50 давайте як і в європейських країнах встановлювати знаки які дозволяють їхати швидше на певних ділянках

    а потрапити в дтп можна і при 30 і 20 а як тупарилі пішоходи під колеса скачуть то і при 40 також небезпечно , в нас культури водіння немає а ми все як завжди із сраки починаемо
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я за зниження до 50 +5, а подекуди до 30 +5
    Хоча тут в гамериці (принаймні на Флоридщині) сердня по місту 45 миль (то приблизно 70км), якщо нема знаків (типу спальних районів) то 30 миль (приблизно 47 км). Тому я вважаю що отут літають то точно. Хоча негласна поблажка 10% є, все таки.
    На трасі(автомобільній дорозі) тут 65-70...
    З.І. Хочу також сказати що "по-місту" тут мається на увазі 3-4-5 смуг в одну сторону.;)
     
    Останнє редагування: 17 лис 2015
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    я за 60 км/год.
     
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ой ше 50 не вистачало)))) В центрі ітак скоро не поїдеш, а по вулицях аля "липинського", "чорновола", "стуса-сихів" їхати 50км/год це мєрзость....
    Основне це швидкість потоку. Якщо машин багато і потік рухається 50км/год то не треба в шашки грати. Якщо потік рухається 70км/год то томрозити всіх і їхат 50 теж мєрзость...
     
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    А, я за те, щоби було як Є!
    А там де дві-три смуги в одному напрямку, то крайні зробіть 60+20 км/h.
    В нас у Львові, вдень!!!! більше 40-60 - не розженешся, а от, хто бував за кермом в Києві, то мене зрозуміє, що в місті ті обмеження не варто вводити.
    П/С/ коли почнуть штрафуватти пішоходів??? і то так, оштрафований - не оплатив (17-36 грн.) - заборона перетину кордону! Ібо-нЄхYj!!! ну і + звісточка на місце праці!!!!
     
  13. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    50 в населеному це жесть......накуй тоді взагалі авто......їздити на самокаті

    П.С. Їхав в Польші в населеному 50, поза 70 - це жесть!!!! Як би не автобам, то я би до тих німаків тиждень їхав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ну от, жити хочем як в Європі, а їздити як в Бангладеші :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Я так зрозумів що в нас спочатку будуть тарифи, ціни, всі канони - європейскі а зарплати і пенсії вже самі підтянуться до європейських.
     
  16. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Я за те, щоб встановити мінімальну швидкість в лівому ряду, якщо дорога має два і більше рядів, для прикладу не менше 50 км/год (звісно будуть вийнятки, коли хтось повертає чи розвртається, а так штрафувати всіх рагулів, які тормозять потік, хочеш їхати помало то їдь в правому ряду). А все інше залишити як є з правил, але почати штрафувати всіх не залежно від посади, хто ці правила порушує. ІМХО
     
  17. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Чому.....я наприклад по бруківці на Городоцькій не їду 60+20, а в середньому 40-50...і мене це влаштовує, тому що там купа пішохідних переходів і "оленів". Інші нормальні вулиці - Чорновола, Липинського і т.д. - 60км+.....там уже менше "оленів", але є достатньо "тошнотиків".
    Я за те, щоб знаки обмеження встановлювали там де є небезпека, але ж не скрізь поставити 50 чи 30.
    Окремо так само за містом. Але тут вина ще "совдепії", що будували дороги через всі населенні пункти, а не поза ними.
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Що краще, просто проїхати через село на швидкості 50, чи понаставляти в кожному селі по 3 світлофори, щоб люди могли безпечно перейти дорогу?
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Світлофори розраховані під швидкість 80км/год для "зеленого коридору"
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    тобто світлофори розраховані на те, що всі перевищують дозволену швидкість? :)

    я тобі скажу, наші світлофори далеко не завжди взагалі хтось дуже розраховує. По хорошому то мало б бути дійсно зелений коридор, але на швидкості не 80, а не більше 60. Але на практиці там переважно бардак. Я колись на Стрийській експериментував, шоб від Ашану по зеленій хвилі доїхати до Наукової, то треба летіти або 100 кмг або повзти десь 40-50 :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)