Про нову поліцію

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 1 вер 2015.

  1. Назарко

    Назарко Початківець

    Авто:
    PASSAT B4 2.0I
    я скажу так мусора як були пі....си так і лишилися нічого не змінилось...........
     
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    хвалитись тут мало чим є - ті, хто за такий час доїжджає - як мінімум всю дорогу порушує...
    По Київській трасі купа населених пунктів - ти про тих людей не думав, яких тупо можеш вбити через свою швидкість ???
    Якщо зменшувати швидкість до 80-ти в кожному попутному населеному пункті - то ти за 4.5 год не заїдеш...

    В неділю теж їхав тою трасою і бачив таких самих... чим дорожча машина - тим воно більше бидло на дорозі (я не про тебе, а про тих, кого бачив) ...

    Той факт, шо фабрика дала 250 їхати - не означає, шо тре летіти як ошпарений...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    соррі, але тут немає чим хвалитись... не літай, бо не зря ті обмеження швидкості попридумували. і тут, сорян, ти будеш р@гуль (ще раз перепрошую), а не поліція, яка тебе зупине і випише штраф.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я шо шось маю проти? Нічим не хвалюся. Це взагалі то сарказм, що страху таки менше. Бо знаєш шо за поворотом ніхто не стоїть.
    Весь світ порушує, від цього недінешся ніде. Зупинять будем складати протокол без всяких.

    Практично до Львівської області на трасі населених пунктів всього 5 чи 6 штук. В кожному з них я їду завжди чітко 80км/год. Щодо часу 4,5год це впалнє реально. Тому шо практично всю дорогу я тримаю швидкісь 160км/год. Від межі до межі міста це впалнє нормальний час. Після поворотів я також швидко набираю швидкість, мені не треба кілометрів шляху для цього. Потужність, нащастя, дозволяє. На обгонах не затримуюсь, на поворотах не обганяю. Плачу за це витратою в 16л на 100км.

    На пасаті при швидкості 160км/год до Львова їхав 5.5год. Вся справа в динаміці і виході до тої швидкості. Не обовязково 200 летіти.

    Хтось тут недавно писав про умовну крейсерську швидкість на підометрі коли стрілка вертикально...
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    То я писав :)

    Не досліджував на скільки впливає різниця розгону до 100 км\год у паро секунд на відстань 550 км :) думаю не в годинах точно зменшує час )

    Якісь анаболіки певно тре приймати, щоб ~ 4 з 4.5 год летіти 160 км\год

    Це підтверджується фактом, що ти написав свій посто після самої подорожі :)

    А загалом в попередньому свому пості виразив свою схареність мудаками з Київської траси, які постійно обганяють на суцільних (для чогось ті лінії намальовані, чи нє?), вискакують на горб на зустрічній полосі (в неділю таких двох ублюдків зустрів перед собою - одне на каєні, друге на ренджі - а в мене 3 людини в салоні крім мене... що робити в такій ситуації?!?! - так і хочеться протаранити і докопати сцуко, але інстикт самозбереження тягне на обочину)...

    А ти особисто завертай стрілку куда хочеш, пали скільки хочеш бензи і їзди загалом як хочеш ) ти ж вільна людина :)
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    були випадки такі, теж так поступав, поводився адекватно, не провокував і все так само закінчувалось.
    ха-а-а-а... і я такої ж думки і твій пост, Назарко, мені більше всіх подобається. Бо ще не вичистили всю нечисть. +5 тобі, друже.
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Дослідимо? Парасекунд після кожного повороту в якому скидаєш до 60-80км\год на відстані у 500км перетворюються у пів години. Затримки за фурами і т.п. теж не менше. Пасат з 80 до 110 ващє не їде, він там 5-6 секунд розганяється. Обігнати фуру - складно. Це все час.

    Не розумію твоєї стурбованості цим фактом. Німці по 200км/год по 4-6 годин їдуть і нічого. Чехи на банах теж летять 160завжди по 5-6 годин, австріяки. Та будь хто. І пох шо в них обмеження 120 там. Мене особисто на астрі F!! обганяв чех на швидкості 170-180км/год і нічого.

    А твої обгони і суцільні зовсім ні до чого. Я говорю про частину шляху поки є по дві полоси в одному напрямку. Але в нас і повно участків з суцільною де видимості хоч вібавляй, а на поворотах розділювальна.

    Це підтверджуться тим що я сказав. Мені абсолютно всеодно що ти думаєш. Я тобі говорю про реальність проїзду відстані в якиось 500км за 4,5год. При тому що 70% шляху дозволена швидкість 110км/год, а 30% - 90км\год, навіть не беручи до уваги наші славнозвісні +20. Математиком не треба бути щоб зрозуміти що це елементарно, якщо не тупити і не стояти курити що100км...

    дякую, о Великий!
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Це говорить лише про тебе як про пох.їста :) а в нас тут форум КЛУБУ ФОЛЬКВАГЕН і думку одноклубників треба поважати, а не знекважливо писати 'менівсеодношотидумаєш'... то нах ти тут сидиш і відписуєш якщо тобі всеодно???

    Дякую, що поділився досвідом - мені цікаво таке знати. Я особисто був Німцях паро разів у житті і спілкувався з ними - від них же чув, що година - дві - то не проблема 200 на годину котитися, але довше - викликало у них усмішку)

    Для прикладу: 100 поворотів, на кожному з яких ти заощаджуєш 5 сек -> 500 сек.
    500 \ 60 -> 8 хвилин
    корект мі іф айм ронґ

    А загалом у тебе прикольне проівняння з автобанами Німеччи і Чехії -> а чув, що німці найбільше у світі виділяють коштів на будівництво і утримання доріг (навіть більше ніж США).

    І загалом - ти не нервуйся, а сприйми це як мою суб'єктивну думку про твої студентські гонки, головне нікому не хами на тій своїй крейсерській швидкості і нікого не вбий - нас ітак меншає кожного дня..

    *маленький пе ес: у деяких штатах Америки за перевищення швидкості більше ніж на 30 миль в год (~45 км\год) - забираю права на місяць для профілакти)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Попередження за мати.
    Не розписуйся за весь клуб фольксваген, ти тут не так давно і переважна більшість твєї реакції для мене неадекватна.

    Висер на тему "я не гірший від тебе я теж там був"

    Це мінімум 5 сек, ти ж не тиснеш в підлогу на розгоні. А ще гальмування не забувай і поворотів біьлше 100 думаю.
    Я тобі навів приклад що 4,5год це абсолютно нормально. Ти читаєш крізь пальці.

    Давайте будем виділяти, я не маю нічого проти. Це не стосується того що ми обговорюємо.


    Спеціально тобі в лоб летітиму як побачу, мені ж бо шо тєрять. Якщо я студент то ти мабуть пенсіонер?


    І що? будуть забирати в нас - віддам і буду без прав сидіти. До чого це сказано? Я ж не сперечаюсь з тим шо порушую чи ше шось.
     
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    це я як офтоп приклад навів :)

    я висловлююсь, а не висераюсь - не порівнюй із собою )))

    за мати попередження прийняв :)


    а за решту твоїх коментарів - як на мене, ти мою думку сприймаєш як якусь особисту образу і починаєш огризатись :) тому дискусія завершена - тема не по тому... тут з твого боку якась неадекватність.
    ...друзі американці кажуть 'донт тейк ит персонал' - вільми на замітку :)

    До теми:

    недавно переходив Личаківську на пішохідному біля Петра і Павла (якраз зі сторони церкви) - пройшов більшу половину дороги... і тут з писком тертя гуми по бруківці тормозить поліцейський пріус (там дві полоси і на тій, яка була ближче до мене зупинилась автівка) з синім маячком... якби я був далі - то мабуть би покатали мене на капоті..., бо зупинився він, коли я був біля центральної стійки :sad:
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Пристав цю фразу до себе. Перечитай своїповідомлення і подивися хто перший мені почав казати нашо я тут взагалі шось пишу. Я не сприймаю думку інших людей, бо маю свою власну ствердну. І досить мені про американців. Ми взагаліто українці. Мені американці не друзі.
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Віталію, америнці твої друзі. Віталію, америнці твої друзі. Віталію, америнці твої друзі. Віталію, америнці твої друзі. Віталію, америнці твої друзі. Віталію, америнці твої друзі. Віталію, америнці твої друзі. Віталію, америнці твої друзі.

    :windie:
    :flag of truce:
    :read:
    :kambek:

    :popcorm1:
    :vinsent:
    :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    маю паро наколотих апельсинів - хочеш :))) ?
    після них американці стають найкращими друзями :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Це дуже нагадує бажання зробити дуже дотепний жарт, який насправді абсолютно тупий і не доречний...
    Страшний патріот який називає американців друзями. Прямо ідеальний бендерівець для москаля.
     
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Пробач, але не буду далі обмінюватись з тобою образами ...

    :) ти якийсь реально на цілий світ злий

    Замість клубної поваги - у тебе лише бажання обісрати когось )
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Пробачаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Дякую :drinks:
     
  18. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Агов, куди... я ж лише попкорном запасся ;)
    Всі знають що "час то гроші", і всі погоджуються що там не сказано про економію часу, правда ж ;) Кожен розуміє то по своєму і відповідно поводиться. Хтось може зекономити а пів години ганяючи по дорозі до києва, а потім втратити ці пів год оформляючи протокол... а питання: "тре було"? Хтось завжди по місту 80 ганяє економить кодного дня по пару хв, а як зібє колись когось чи поранить чи не дай Бог... то до кінця життя розплвчуватись буде... чи "варто було?" Хтось з сімєю в машині навіть не задумуючись йде на обгін фури(зі своїм 1.3) знаючи що існують такі ось "гонщики" які в будь яку мить можуть зявитися назустріч ...і "то його вина, що він довірився правилам і не очікував що хтось 200 попре назустріч?"
    Кожен вибирає як йому платити в тому житті і за що...
     
    Останнє редагування: 29 бер 2016
    • Подобається Подобається x 3
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ану докази давай) не вірю)
     
  20. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    *** офтоп ***

    хороше відео, пов'язане з попередніми постами знайшов до твого покорну @bass - ану дивитися :)


     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)