Про нову поліцію

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 1 вер 2015.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    .... бо тоді я згадував СТІХ!

    Стою на асфальті у лижі обутий
    Чи лижі не єдут чи я @банутий
    Валянки, галоші, ватяні штани
    Шапка вушанка, вязані труси
    Чи водки я випив, чи покурив трави
    Не їдуть мої лижі, мож дати їм п@зди?
    Що з лижами моїми, не можу я понять?
    Зимою вони їздять, а літом не хотять.
    Лижі, мої лижі чи дати вам п@зди?
    Лижі, мої лижі чи до зими вас зберегти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    уявляю

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    На 2.44 (час) видно, як за патрульним авто (воно теж неправильно припарковане, але то таке) стоїть сірий мерс і бус, біля самої стіни. Їх шукали?
    Я так бачу, вони поки працюють по зверненнях, а от самі шукати (карати) порушників не поспішають.
    Але добре хоч так, для початку...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Та вони і самі на тротуарі встали, правда не так нагло як той бидло-кукурузер
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Хто не в курсі, дивіться по Еспресо ТВ чи в Ютубі Поліцейське реаліті "Патруль".
    Переглянув кілька серій, висновок: "я знав, що довбодятлів багато, но стільки???..... то пісєць." :haha::facepalm: з ким будувати Україну? :suicide: :uaflag: ті патрульні ще мають терпіння, бо я би вже давно когось лінчував....
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Довбодятли то як таксисти серед автомобілістів - іх небагато, але всюди повно. У Львові десь 40 тис авто. зних десь 3 тис таксі. А Як стати коло дороги то здається що на три звичайних машини одне таксі.Так і довбодятли. статистика каже що в середньому на 100 тис населення 2% всяких бандюків, ненормальних, жуліків, клінічних ідіотів - одним словом довбодятлів. І так всюди і в Китаю, і в Німеччині і в Зімбабве. Довбодятли як таксисти - їх мало але вони активні і всюди їх повно. Для того і тримають всюди поліцію.
     
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Сьогодні мене вперше тормознула нова поліція.
    Ситуація була так (див.фото):
    7878787.jpg
    Їхав по вул.Угорській зі сторони пр.Червоної Калини від моста "Сихівського", якщо прив'язку робити до фото, то тіпа, назустріч тому білому бусу. Перед пішохідним, виїхав на зустрічну, та заїхав зліва в "кишеньку" біля будівлі "Полярону", зупинився там же. Припаркував машину там де той Сеат стоїть, тільки мордою навпаки (тобто по напрямку зеленої стрілки).
    Залишив авто. Пішов стригтися в салон краси, той що навпроти, на куті будівлі.
    Постригся, вийшов, сів до авта, запустив двигун, закурив, задумався про жітіє-бітіє, як тут мої роздуми перебило мелькання синіх маячків, котрі з'явились на горизонті, вони наближались до мене, і курва, якраз тоді мій мозг дав команду: "харош думати, поїхали...", ну і я рушив з місця, перед самим носом поліцейських. Стартанув по траєкторії, яка зазначена червоною переривчастою лінією. Ото, я тупанув....... (зрозумів я, кілька секунд опісля содєяного).
    В зеркало заднього виду, побачив вже не синій маячок, а синій у поєднанні з червоним, причому, дуже близенько вони були. Прийняв вправо, аварійка, заглушив двигун, втворив шибу, сиджу, чекаю, хвилина-дві, підходять. Представились. Питають чого порушую. Ну, я звісно, не погоджуюсь, щось своє доказую. (Але, розмова НЕ на повишених тонах, розмова спокійно), як тут один поліцейський, не повірив, що там для мене був знак "кірпіч", і каже до мене: "ану пішли подивимось". Звісно, я не пішов, натомість запропонував йому це зробити в одІночку, він пішов. В той час, другий полісмен, попросив посвідчення водія, пробив пацана по базі - все чисто, без зальотів і попандосів, віддав посвідчення, далі - тех.паспорт пробив по базі - машина чиста, клубна без гємору. Пробивають всю інфу при водієві на планшеті, по-ходу в них вай-фай з Пріуса, або 3g інтернет.
    За той час повернувся інший полісмен, і "намалював" умовно мені, ще кілька порушень в тому місці. Ми обмінювались думками згідно ПДР ще зо 5 хвилин. Перехожі та проїжджаючі на то всьо дивились, ніби прЄступнІка спіймали, дикі зацікавлені погляди я ловив в кожного перехожого.
    Все закінчилось так:
    .... я їм кажу, що в кожного своя правда, що мигаэмо час, і з тої ситуації є два виходи, а саме (цитую себе): "хлопці, 1-ше оформляйте порушення, складайте протокол, я свою вину частково визнаю (частково з тим, що вони говорили) нехай розбирається суд та доказує мою провину за недотримання ПДР, якщо мене визнають винуватим, я оплачу..... 2-ге, це обмежемось усним попередженням???" На що один з них відповів: "Саме це ми хотіли від вас почути, те що ви усвідомлюєте, що порушили, більше такого не робіть, будьте уважні, а ми вас не попереджаємо, а робимо вам ЗАУВАЖЕННЯ!"
    Вкінці-кінців, я вибачився за те, що своїми діями відволік їх від ратної справи, вони мені побажали успіхів і ми роз'їхались.
    При всіх тих двіженіях, я з машини, навіть не виходив, при перевірці документів ніяких рук на руль чи за голову не ставив, документи по не всі зразу вимагали, а почерзі, взяли права, перевірили, віддали, потім тех.паспорт. Думаю, що якби у мене по "базі" були б якісь грішки, то хєрушки би обмежились "зауваженням".
    Ось такі-то бігуді....
    Висновок: працівники поліції адекватно себе вели, не вимагали грошей, "не заганяли в 5-ий кут", карочче всьо пучком, якщо не бикувати.

    П/С/ але, в тому салоні краси гарні дівчата-перукарі.......... аж ся просят...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Звісно поліції респект за відношення до порушників (я про ввічливість і так далі), але за стільки порушень все таки треба штрафувати, а не попередження/зауваження виносити (там жеж ціла купа порушень, а не одне). Таке враження ніби їм дали команду поки не штрафувати, щоб до них водії привикли чи що. ІМХО
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    підтримую.. ти ж порушив 100500 правил. в європі тобі би надавали карних пунктів за таке стільки, що хз чи би залишився з правами.
    не знаю чому тут тішитись. але якщо говорити суто про поліцію - то дійсно, таке враження, що вони зараз тільки роблять зауваження.
    імхо, поліції потрібно пожоще діяти, ато всі розслабляться і потім буде вже тяжко щось міняти.
     
  11. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Наразі так і є, тільки попередження, оскільки офіційно в нас ще є служба ДАЙ, але якщо непомиляюсь, то з жовтня-листопада будуть мочити вже на місцях по повній програмі )))
     
  12. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Diesel не дуже тим переймається, бо має інший клопіт :))):))):))):dirol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Офіційно Поліція починає діяти з 7 листопада (6 серпня опублікований новий закон в Голосі України). Тому якщо зараз вони оформляють якісь протоколи, то їх можна оспорити в суді.
    Через це вони зараз обходяться лише попередженнями. Подивимося що буде з листопада.
     
  14. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Це потрібно робити навпаки: зпершу отримати протокол, а потім іти в той салон знімати стрес )))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    треба буде, до них заскочити на днях, і попросити бабла за рекламу :dirol::dance3:
     
  16. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    відколи-то гусари беруть грошима? ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Уууууууу....чує моє серце, що скоро весь VW-клуб буде їздити "стригтися" в той салон після такої реклами....:bye2:
     
  18. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    питання лише одне:ЯКОГО ФАКА ПОЛІЦАЇ НЕРОБЛЯТЬ ТАКІ Ж ДІЇ САМОСТІЙНО ,А НЕ З ПІД ПИНКААКТИВІСТІВ?
     
  19. Alfa 75

    Alfa 75 Новачок

    Авто:
    Alfa Romeo 75////2.0twin
    Привіт всім)недавно їхав з Городка і тут на городоцькій гоп машина заглохла і незаводиться прям на світлофорі а за мною поліція стоїть я вкл аварійку та й хотів відіпхати на бік а тут вони підійшли запитались що сталось помогли відіпхати а коли я поняв що її незаведу без нової катушки а тоді відтягнули мене додому побажали успіхів і поїхали))
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Шота мені нутро підсказує, що то якийсь глобаьний розводняк з тою поліцією. Це моє таке субєктивне припущення. З перших днів їх було дофігіща, а тепер кагби їх поменшало. Тай часто вдень зустрічаю один екіпаж на Пасічній, машина постійно брудна, навіть в сонячну погоду.
    Спочатку, я вроді-би, був задоволений ними, а тепер - насторожений, чекаю якогось подвоху.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)