Про нову поліцію

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 1 вер 2015.

  1. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Святі слова, поки час не видовжується на лікарняному ліжку :sad:
    (кажу з власного досвіду)
     
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    попкорн закінчився, покидаю Вас, любі друзі, так би мовити - до завтра, ну або до вечора.

    Шегі, подивись ютуб, він рясніє тими доказами.
     
  3. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Ну тут можу посперечатись, оскільки інфу отримую з "перших уст" одного з молодих керівників нової патрульної поліції)))). В них є внутрішня безпека (яка на кожному кроці їх контролює), є тестування (законодавство, медицина, стрільба.....), там є плинність кадрів (по власному бажанні, по статтях !!! ..... ). Йде формування нового підрозділу, так, є промахи, але одночасно проходить і навчання. Не все висвітлюється в ЗМІ (курси, тренування....), тому говорити, що це ті самі "страрі мусора" - це занадто голосно. Повірте, що кожне звернення громадян розглядається, тому вказуйте на помилки інспекторів письмово (з додаванням відео, свідків...) прямо в управління патрульної поліції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Це дуже нагадує бажання зробити дуже дотепний жарт, який насправді абсолютно тупий і не доречний... (с) ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Друзі по Фольксвагену, хочу поділитись цікавою зустріччю з поліцією сьогодні вранці у Львові:

    Їхав сьогодні близько 8 ранку по вул. Лисенка (в сторону центру) - доїхав до Миклухо Маклая і реально прозівав знак, який там поставили десь 2 тижні тому (2 дні тому їхав там же і бачив той знак) - знак званий 'цеглинкою'... їду і проїжджаю вже поворот з Гуцульською, по якій мав би виїхати за новими правилами, а там стоять полісмени і виписують штраф за неправильне паркування іншому агенту... коли я наблизився - один з полісменів махнув мені ркою, ніби хотів зі мною під'їхати... але попри моє небажання його везти, я усвідомив, що це через знак 'цегли', а не його бажання повозитися...
    Зустріч була короткою і позитивною... - кажу ' пане інспекторе, я прозівав знак - зізнаюсь, але по првилах, які я думаю, що пам'ятаю, здається, має бути місяць або 2 для ознайомлення, тому 'прийміть мої вибачення і я вам побажаю гарного дня'... - після цього інсперктор перевірив доки і віддавши честь - сам побажав мені гарного дня...
    Отака історія... всім таких позитивних 'органів' бажаю! ...але краще без без них звісно :)
     
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Аааааа, сміявся в голос. Епічно і в кольорах описав.
    За останній раз кілька разів, також, стикався з новими полісменими. Мої враження позитивні, якщо не бикувати і не брехати, то все пучком.
    Нещодавно, зупинили на посту київської траси у нас в області, доганяли з червоними маячками. Причина зупинки - не підсвічений номер ззаді. Сказав їм, що усуну на місці, але то буде по рагульське, тобто примотаю лампочку.... Світить?! Світить!!! Які питання. Недолік усунутий на місці, не являється недоліком, ще в армії тої мудрості навчили.
    Але, все ж таки, переконав, що краще, я вдома то зроблю, по людськи.
    Але, як вияснилось, реальна причина зупинки - поверхневий огляд вантажного відділення. По-ходу, коноплі возять мєсні.
    Перевірили документи і відпустили.
    Потім по трасі ще одного зупинили, та заглядали до вантажно-багажного відділення¹.

    ¹ - висловлювання поліцейським.

    Отже, не все ще так пєчально.
     
  7. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    В мене зустрічей з ними доволі багато було, я вже і розповідав. Поки тільки позитив, тьфу тьфу тьфу. Але задумався, толерантість і тд, це звісно круто.
    Вчора була ситуація. Стою я собі на Князя Романа, обід, вічна пробка в сторону центру. Тут, пролітає зліва, обганяючи пробку білий лексус рх. "о рагулько спішить" - як зазвичай майнуло в моїй голові. І, о чудо, разом зі мною він обганяє наших доблесних копів. Ясна річ, вони - мигалки тай за ним, тормознули.
    І тепер питання, чи виписали вони штраф, чи теж проявили ту толерантість?
    Я розумію, що парковка на 2 сек, завтикав по-привичці знак чи підсвітка номеру, це таке, можна і відпустити. Але, за таке хамство, імхо, треба валити штрафи по-повній.
    Бо толерантість - толерантістю, а культури бидла вчити треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    за хамство треба наказувати в будь якому випадку!
     
  9. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Який маразм, що з однієї сторони що з другої.. село-село...
     
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Йопт, дружбан появився!!!!
    І де, тебе друже, носило весь цей час....
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Я ж пообіцяв всім після продажу свого старого корита звідси уйобен sie bitte.
    Але... оскільки в мене настали дуже трудні часи, а саме реально закінчилось пиво, нема ні каплі, я пропоную "сдєлку".
    Добрі форумчани скидаються мені на пива і я прошу Керміта повернутися на форум і далі гнати собі зі всіх і всього ))
    Мій попередній пост можеш вважати як промо-пост :0
    За 2 тижні буду у Львові, зможу забрати... Давайте, Народ, камон за повернення самого веселого і дружелюбного форумчанина, в якого за весь цей час стільки відбулось.. писати не написати, читати не перечитати :)
    Ну.. хто перший готовий поставити?!
    [​IMG]
     
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Якась розпродажа барахла планується при поверненні до Львова ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    та без питань, але..... але, що мені з того буде? Привези мені, якусь цікаву, або корисну фігню і буде тобі щастя.
    Тут, "просто так", ніхто тобі ніц не поставить, бо у Львові, навіть тато з мамою за "просто так" не сплять.
    Як би там не було, але, я радий, що Керміт сі вернув.
    П/С/ винесіть ці пости у відповідну тему, бо ця тема про поліцаїв.
     
  15. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Вот зараза.. чого бідні - бо дурні... знаєш золоте правило, зроби комусь приємно і тобі то колись вернеться..
    а з таким "я що лох за просто так.." - далеко хй зайдеш..
    Можеш сі ображав і зі мнов не говорив, але від тебе точно пива не хочу :/
    це останній пост, нема пива - нема керміта..


    P.S.: навіть якби хотів щось привезти - палець в рот! - нема машини :sad:
     
  16. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Хочеш не хочеш як собі хочеш
     
  17. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Япка не вродили ?
    Готовий поставити і вернути сторицею Твоє колишнє добро. :drinks:
     
    Останнє редагування: 15 лип 2016
    • Подобається Подобається x 2
  18. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    ставлю два гайдамацьких (дуже смачні, на рисовій основі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    слабо керміта цінуєш.. :)
     
  20. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тиждень назад у знайомого ДТП в Солонці. Розвалили "зад" жигулю. Машина на викинення. В цю пятницю документи пішли в суд. За тиждень оформили всі докумети , відкрили кримінал , провели експертизу, оцінку, страхівку,покази і всю решта дребедень. Все робила пустомитівська поліція. В райвідділі поміняні всі на 100%, ні однієї знайомої морди. Щось то не реально швидко. Ще одне ДТП - наїзд на людину здійснене 2 роки тому так і висить......
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)