Про нову поліцію

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 1 вер 2015.

  1. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Пустомитівський суд був самий корумпованим в свій час, міліція також. Напевно через це так все швидко...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    І я мав нагоду в суботу поспілкуватись з поліцією.
    Біля мене переддень відбулася порізка двох великих ясенів. Все вроді і добре, але ті гіляки різчики покидали прямо в канал стічної води від 28-го заводу, який по Тракті проходить поруч моєї хати. Звернення до "господара" прилеглої територіїї нічого доброго не дало. Якщо на вихідні був би дощ, то мій маєток перетворився би в озеро. Викликав поліцію і вони після оглядин прийняли мою заяву. Що цікаво, "господар" через годину сам передзвонив і говорив, нащо я викликав поліцію, можна було полюбовно все залагодити. Певно ті дерева треба було підрівняти, а не косити під корінь!
    Спілкуванням і моральною підтримкою полісменів дуже задоволений. Вони хоч трошки порухали тих зажраних 2господарів".
    Отакево мав!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Хто що скаже про таке затримання?
     
  4. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Викладені записи - це вже з моменту втихомирення "пенсіонерки". До цього вона накинулась на поліцейського (який оформляв правопорушення у її "сусіда" по вуличній торгівлі), розірвала на ньому футболку, потім зняла свою білизну і почала світити своїми старечими геніталіями (це зафіксовано нагрудною камерою поліцейського, але поки триває слідство, це відео непоширюють). Бабка вже проходила лікування у психлікарні, також має адмін штрафи за торгівлю у недозволених місцях, тому це ще той фрукт... А те, що за кожним кущем сидять колишні і теперішні "шістьорки" і тільки чекають ось такого - це вже давно не таємниця))) Нехай вона накинеться на копа в іншій країні, що буде???
    Вся інфа від першоджерела, тому...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Дорожній Контроль хтось фінансує? Чи це дійсно громадсбка організація. Вони завжди шукають такі матеріали бачу і красиво подають =)
     
  6. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Так, особливо після того, коли одного з їх керівників (вже непригадую прізвище) хапанула нова поліція в стані алкогольного спяніння за кермом :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  8. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Закину сюда. Трапилось вчора зі мною. Випадок кумедний.

    Їхав я по місту, вирішив зупинитись. Зупинився в районі Привокзальної, тут:
    IMG_20180225_110612_469.jpg
    в тому місці тролейбуси заходять на розворот. Парканувся зліва дороги під самим тротуаром і залипнув в телефон. Був вечір.
    Як тут, глип ззаді притулює машина якась і стає за мною. Я уважніше в люстерка глянув.... курв@ та то патрулька.
    Ну, думаю - фсьо!, сушим весла, вафлі-баунті і ку-ку-ру-ку разом взяті. На рівному місці буду мати штраф за паркування.
    Але сиджу. І тут вони такі чирик і поблимали синіми маячками. Сиджу. Натиснув на стопи, дав зрозуміти, шо в машині хтось є. А вони тогди хєрась і лупанули червоні гирлянди... Усьо! Вєрняк в зальоті!
    Ну що ж? Думаю тре виходити і йти здаватись? А хулі? Накосячив же ж, парканувся в неположеному місці.
    Виходжу. Йду до них. А вони сидять в машині. Підходжу і починаю діалог:
    - добрий вечір!
    - добрий)!
    - то шо? будете штрафувати?
    (після мого питання - пауза)
    - та ні, то ми просто мигалки перевіряли.
    (німа сцена, я в ступорі)
    - та стійте собі скільки тре --- вони кажут мені.
    - дякую! тогди вибачте шо потурбував)))
    (ЗАВІСА... Я, пішов до Пассата, сів, закурив, вони троха постояли і упетляли)
    :dirol::dirol::dirol:

    Якшо чесно, то я і афігєл. Виявляється, я їм нах не потрібен був зі своїм паркувпнням.
    Можливо вони "кинули" номера на свій планшет по базі... Але ж, цивілка річна є, штрафів за останні 2-3 роки не мав.
    Згодом і я покинув те місце.
     
  9. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Твм односторонній рух дві смуги, знаків що парковка зліва заборонена нема, головне щоб від перехрестя 10М було. Вони правила перечитували ;)
     
  10. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Во власне, шо той заїзд чи проїзд всього максимум 10м. Тому апріорі, я порушив. Бо переді мною з правої сторони того проїзду є знак "дати дорогу". Тобто, якщо візуально провести лінію, то морда машини за 1,5-2м до знаку.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Якісь гуманні попалися. Мене на днях штрафанули на 170 грн за то шо в мене не працювала підсвітка заднього номера :) Короче, шось мені почало на них надто щастити... Явно якісь плани по постановах на мені відпрацьовують :)
     
  12. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Вони знають що як потепліє то перепригнеш на ровер тому зараз тебе рубають по максимому :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    план виконують просто
     
  14. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Фігассє, а то шо така цифра по штрафах є? Я думав, що мінімалка 225грн, не счітая за хрінове пішоходство.
     
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Радіохвиля 100,8 м.Львова:
    - запрошують в патрульну поліцію, зі слів реклами по радіо, зрозуміло, що з/пл 12тис.грн + компенсація за оренду житла.
    Щось за часто та реклама лунала протягом двох днів, а тому питання:
    - там, що дійсно так фігово чи що?
    Ану, поділіться інфою..... вєрняк хтось є хто там службу тєгне.
    Розкажіть, що то за такий набір по оголошенню)))), як там насправді?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Хреново там насправді, але по цікавій причині... поліцаї на сьогодні мають дуже мало прав робити свою роботу. За Януковича портнов змінив процесуальні кодекси так що винуватий має більше прав ніж потерпілий. катастрофічно бракує грамотних слідаків... Якщо на райвідділ є два три грамотних то дуже добре. Все решта детский сад - по телефону консультуються як правильно скласти протокол затримання. Я уже не говорю про те що кожний добрий слідак має мати свою агентуру серед криміналу... Старих порозганяли а нові дуб дубом у юриспунденції... от тільки за задню підсвітку можуть штрафанути і то якщо розібратись то любий їх щтраф можна в суді оскаржити і виграти бо 100% там є якісь порушення... Я от думаю ще якщо суддів порозганяють і наберуть детский сад то буде повний піздець
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Слідаки які були ті і залишились. Але нормальний, кваліфікований слідак заточений на заробітку а не тій зп в 8000 грн. І скільки йому не дай, то вже "в крові", що треба лівак дьорнути. Нормальну роботу може забезпечити закон який діє, так щоб лише за підозру відсторонювали а потім при наявних доказах - садити. В нас закони диряві до неможливості.
    Якщо ми про копів - то це понабирали будь-кого, бо нема кому. Дали ПДР в руки, пару слів на зборах розказали, дали льодяника і пинзлюй на дорогу. Ніхто їх не вчить, ніякого підвищення кваліфікації не відбувається. Бо нікому то не треба. В нас всі закони працюють лише на лохах, а їх дофіга. З них і заробляються гроші. Нашо кваліфіковувати, нашо напрягатись, нашо приймати закони... Це все до сраки...
    Не кадри роблять пиздець чи ні, а закон який дозволяє набирати будь-кого, діяти будь-як безнаказанно...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)