Про нову поліцію

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем MARTINI, 1 вер 2015.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    подивився вже багато відео з ними, жодного адекватного в спілкуванні не побачив(
     
  2. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    в укрі пива нема.. все розбавлене ((
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    аби не обісралися коли справді мигалки треба буде включити.. шкода що по аналу тільки їх позитиви показують, думаю бювіса і баттхеда там набагато більше
     
  4. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    А з ким ти їх порівнюєш?

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  5. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    В мене склалось враження і невперше,що відсутність твого ствердження в життєвому циклі самореалізації і є причиною того що тобі і в Україні зле,і поліція погана,і співклубники до твого рівня недоросли,а насправді поливаючи болотом когось ти просто самовиправдовуєш себе в своїх же очах.
    Не все в житі так зле і недобре,навчися на світ поіншому дивитись на нього і сприймати його.

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    ти що українофоб, що бакланиш все, що пов'язане з Україною ???

    Я так підозрюю, що ти тут не живеш - то і не обсирай людей і речей які собі тут успішно живуть і побутують!
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Харе робити висновки з ютуба пацанчік)))
    Порівняй кількістю бівіса і батхеда з ДАЇ. Нічого позитивного про ДАЇ не показували натомість)
     
  8. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    та я з комарного
     
  9. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    то ти безпідставно ображаючи наших нових ментосів - відніс себе до тої самої категорії рагулів )))
    ...''та я з комарного''- @sebastian del mar
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    принципово не бакланю українських баб і вареники
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Зауважив до речі дуже позитивну штуку з нашими полісменами - кожного дня їдучи на роботу або з роботи - бачу паро екіпажів по дорозі (мінімум 2 - 3 машини на горизонті з мигалками) - порівняно з минулими реаліями - думаю львів'яни себе почувають в більшій безпеці з такими розкладами...
     
  12. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    нахера постійно включені мигалки?
     
  13. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    витягом з правил треба відповідати на твоє питання... в нас вони трохи інші ніж в інших країнах...

    а так на хлопський розум дивися фотку нижче.
     

    Вкладення:

  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    тепер для порівняння: німецька поліція для того щоб включити бляуліхт і порушуючи пдр добратись до місця пригоди повинна по рації запросити спеціальний дозвіл, аля зондеррехте..
     
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    нах мені знати які 'зондеррехти' швабським мєнтам треба ))) ??? де тут логіка ???

    коли я їжджу по німецьких дорогах - мене цікавить тільки одне - знак зняття заборони на обмеження швидкості 200км\год - і їдеш скільки фабрика дала, тільки адекватно себе поводити треба...

    в нас тут свої правила, вхапуєш?

    тут розділ обговорення саме української поліції, а не порівняння її з якимось ''фрау штерн поліцай'' - я би тобі @Sebastian del Maar навів безліч прикладів американської поліції, де німецька в порівнянні просто салаги... але тут про українську, розумієш)?

    Якщо би наші поліціянти давали запит на дозвіл перед тим як вкл мигалки чи сирени - то всі би всралися поки ті би доїхали на якісь виклики... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чоловіче не нервуйся.. ))
     
  17. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    ніби земляк,а сам гівнюк, бо просто обсираєш Українське,а сам незмінивши нічого,засравшись сидиш за кордоном.Скажу як кажу москалям,среш в україні смерди Україною,і по Українськи говори(останнє не про тебе)а ні,клунки в руки і туди ким хочеш бути,що ти і зробив, а коли ти там то немай права лізти туди ,де ти невкладаєш нічого.Я в німеччині народився,і можу жити там же,але я добиваюсь того чого хочу,а не патякаю все підряд як мій бивший тесть,а я його називаю ПИ.ДА з яйцями.Прото небудь таким,або просто небудь...................!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чоловіче, народившись в німеччині тобі нічого не дає і підозрюю ти про це прекрасно знаєш.. )
    а обсираю я тільки то де нема логіки.. хоча якщо людина ху_ово мислить, то напевно для неї мої обсери незрозумілі..
    + я так само обсираю купу нім. речей, просто нема змісту то тут робити..
    + + не завжди я щось обсираю, просто якщо хтось не шарить логіки, то для нього це заскладно, а щоб з себе дурного не робити - треба обізвати все обсиранням
    + + + 99% людей, які відписують на мій п"яний спам - ті хто ще жодного разу не дав логічну відповідь
    + + + + і взагалі висер це чи ні - дурно рішати, чи всі не стадні роздуми - це висер?

    P.S.: Василю, давай 3тє фото!
     
    Останнє редагування: 22 жов 2015
  19. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    На рахунок мігалок - тут багато суперечностей. По-перше, вони постійно їздять з ними і їм ніхто дороги не дає. Тоді виходить що поліцаї не дотримуються ПДР, тому що не складають протоколи на тих хто їх не пропустив. По-друге, сині мігалки включаються лише при виконанні екстренного завдання, а патрулювання - не є таким. По-третє, якщо мігалки служать для привернення уваги і показ присутності на дорогах, щоб зменшити к-сть правопорушень, то ПДРом передбачено мігалки оранжевого кольору.

    З останнього: їхав по сихівському мості, передімною копчики. Я на спідометр, а там 90, я їм на хвіст і також 90. Бачив як через бокове дзеркало водій дивився на мене, і лише біля нижнього шувару він скинув швидкість до 60...

    Проте реформу поліції вітаю. Задовбали ті пузаті холуї, які тільки і чекають від тебе правопорушення і пару грн... А те що вчили 2 міс, то фігня. Вони і після них більше роблять ніж ДАЇ, а ще підівчаться трохи на практиці і будуть їздити вчити німаків, і тоді наша жаба вернеться в своє Комарне... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW

    Дуже погоджуюсь, шо з мигалками багато суперечностей, бо люди починають звикати до них - і може бути ситуація, що при реальній потребі ту мигалку просто не пропустять в потоці машин... але як завжди у нас є нюанси )) - в наших поліцаїв є гучномовець - спостерігав декілька разів як вони в нього кажуть з'їхати вправо і зупинитись (водій не зрозумів по мигалці, шо то до нього в гості )))
    Так загалом виходить, що вони на практиці використовують два разом (синій і червоний) для 'пробивань' крізь натовп :)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)