Проблема з мотором, вгадування по симптомах

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем scrap, 29 чер 2017.

  1. Пласмаса

    Пласмаса Початківець

    Авто:
    Passat b3, 1.8 бензин, інжектор, 1990 рік
    Ти правий, я так і не поняв в чому справа.
     
  2. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    І на основі цього всього мозги лиють палива як для 2000 обертів... в результаті розхід палива "мама негорюй"!
     
  3. Пласмаса

    Пласмаса Початківець

    Авто:
    Passat b3, 1.8 бензин, інжектор, 1990 рік
    Але в мене зараз добре, 0,83в на хх 900
     
  4. Lucky

    Lucky Новачок

    Авто:
    Golf IV
    Комп
    комп показав шо проблема з самим дроселем . Чи нема підсосу повітряв першу чергу провірили
     
  5. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Крутилося в мене то на пальцях написати, але думав краще промовчу... а зря.
    Цікаво, певне потенціометр здох, цікаво б було подивитись на причину ізнутрі.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Там немає потенціометра... сама заслонка відкривається закривається моторчиками
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    • Подобається Подобається x 1
  8. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Таке питання:
    Гольф 2, 1,4 карб (бенз/газ) - раз в якийсь час (може бути з інтервалом 2-3 міс) ні з того, ні з сього гарячий не хоче заводитись(особливо у жарку погоду). АКБ добрий і успішно крутить стартер, навіть магнітола не виключається, кручу до 1 хв - нічого. Постоїть хвилин 5, з-пів оберта схвачує на долю секунди, і далі не заводиться. Впринципі воно само "попускається", як то кажуть час лікує. Лишаю машину на 30-60 хв, потім трошки покручу - заводиться, і далі катаюсь (в тому числі повторні заводження без проблем). Проблема що на газі, що на бензі, точніше їзджу на газі, не можу завести, переходжу на бенз і тоді довго кручу стартер (сек 15-20 потрібно, щоб як мінімум підкачати бенз).
    З чого починати шукати(але профілактика, чистка контактів і т.д.)? СТО не варіант, бо 99% не зможу повторити там(

    П.С. рік назад, тут в темі описував про пригоду в Солотвино, коли машина стояла на жарі, крутилось дуже весело і не заводилась якийсь час. Таке враження, що щось нагріваєть, але не від температури двигуна, а більш від сонця і починає погано працювати(суто моя догадка)
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Спершу треба зясувати чи є подача іскри, потім чи є подача бєнзи (свічі мокрі). Далі по ситуації

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  10. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    А від чого то туда мотор впихнули?
     
  11. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Очевидно Г3/поло2/3

    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
     
  12. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    вірно, але точно я не знаю))) букви ABD, майже 1в1, відрізняється щупом і на голові не було отвору під мех.насос, але площадка була.
     
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Була схожа проблема на г2 1.6 карб.
    Після дощу або мийки з ранку завів трошки проїхав і вглох. Скільки не крути хрен заведеш. Почекаю 30-40 хв. заводилось без питані і цілий день їздиш і заводиш без проблем. Шо тільки не робив і міняв але так і не встиг знайти причину бо продав.
     
  14. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Ну що зараз повторилась((( Але цього разу у Львові.
    Також машина простояла останніх 5 днів...сів, завів на газі. Зразу зрозумів, що не всі циліндри працюють, спробував підгазувати - заглох. Далі по накатаній))) пункт №2 - легко крутить стартер (тут коротеньке відео, воно десь в 1,5 -2 рази швидше крутить, ніж зазвичай)

    Вже не мучачи авто на газу, переключив на бенз, завів - троїло, але не глохло (видео) . З газуванням за 10-15 сек все стало на свої місця. Успішно назад включив газ, декілька зупинок/заведень - все ок.

    Що це: стартер? чи може в якомусь циліндрі щось залягає/пропадає компресія?

    П.С. проїхав 15 км, все як завжди, жодних втрат динаміки.
     
  15. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    1.3 мотор ? Почнемо з обертів 500-900 обертів то нормально , я виставив на 400 бо їло багато . симптоми подібні на обрив одного з дротів які від трамбльора до свічки йдуть ну і до трамбльора подивися то така штука , яка любить мозги полюбити
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)