Реєстрація ТЗ в МРЕВ ДАІ

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем shifo, 8 вер 2010.

  1. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Зараз 750 грн.
     
  2. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    купив машину,поставив її на облік,машина з іншої області і тому дали тимчасовий техпаспорт(на 3 місяці),термін підбігаю кінцю....треба міняти на постійний,планую на днях їхати в ДАЇ(як зарплату дадуть ))) ),хтось підкаже скільки то приблизно мені винесе і чи багато часу часу то займе,як воно хоч в двох словах все відбувається?????
     
  3. sash2307

    sash2307 Active Member

    Авто:
    Peugeot 3008 II
    Audi A6 Avant C5 1.9tdi(AWX) 2003р-була
    vw_passat b4 2.0 '96-був
    Знайомому ставили машину на облік, та сама ситуація була, але ми на початку все домовились, через 3 місяці просто під'їхали і забрали техпаспорт, без грошей. Можна було відразу отримати техпаспорт, але дорожче виходило і не було в ньому необхідності...
     
  4. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Приїджаеш, береш страховку, тимчасовий тех паспорт і копію квитанції про збір(вже не пам"ятаю точно але він десь 17 грн має бути), якщо загубив то йдеш в касу і просиш щоб дали копію квитанції (скажеш дату і фамілію, повторно платити ненада). В Мрео дивляться чи прийшла відповідь, чи немаєш штрафів(чи оплачені) якщо гуд то платиш за тех паспорт 350грн+-, чекаєш пів годинки годину і отримуєш пластик. Ніяких осмотрів, перевірок авто бути не повинно. Паспорт теж не потрібен але я брав на всяк випадок. Якщо відповідь не прийшла то продовжують ще на місяць, потім ще, ще....
     
  5. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    дякую,зрозумів!Ще одне питання,в тимчасовому талоні пише : " дійсний до такого то такого то" в мене вже вийшов вроді термінЮпару днів назад(нерозберу чи там до 3 чи до 8 лютого,число і місяць постирались так що нерозбереш шо там написано) за це якісь штрафні санкції мені будуть????
     
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    напевно, техпаспорті?
    думаю можуть бути, типу їзда без документів...
     
  7. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Краще поїдь та продовж його або заміни, а то сам знаєш як зупинять, то дешевше тобі не буде.
     
  8. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    ну я мав на увазі техпаспорт тимчасовий,соррі,не так висловився!
     
  9. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Неможу сказати! Але якщо будуть щось виписувати то кажи що авто було на ремонті, а краще на всяк випадок візьми справку з СТО, а ще краще лікарняний лист в якому булоб сказано що ти з 1го по ... був хворий і неміг приїхати в МРЕО (без авто можна отримати постійний тех.паспорт). Але для гайців лікарняний сили не матиме і штраф випишуть за їзду без доків. Краще не пропускай останнього терміну, доречі дізнатися про дату можна просто подивившись на квитанцію про сплату податку(писав вище) + 90 днів = кінцева дата дії тимчасового. Успіху!!!
     
  10. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    був зранку в МРЕВ,приїхав кажуть що немає постійних техпаспортів(бланків) каже з віконечка підійдіть до начальника він вам продовжить,пішов,заходжу в кабінет,кажу так то так,він взяв талон там навіть нічого не дивився написав на ньому до такого то такого то (ще на 2 місяці) витягнув печатку з внутрішньої кишені ,штампанув от і вся процедура,30 сек. тривало)))),мені таке вирішення справ сподобалось...,+ нашій доблесній автоінспекції!)
     
  11. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    я так їздив майже рік, "козли" :diablo:хотіли на лапу, а я їм "хєр":P..... талон був списаний і проштампований просто піпець, живого місця не було. Вже коли останні рази зупиняли, то дайці не могли знайти до якого терміну він дійсний. І коли останній раз знову поїхав продовжувати, то сказав начальнику, що всі хто мене зупиняє сміються з Вас(тіпа) і почав розказувати, як вони говорять і шо думають про нього, то він "бідося" аж застидався, почервонів і о "алілуя":girl_angel: виписав пластиковий.
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    офтоп:
    rusmaks, а чо ти "козли" і "хер" пишеш в лапках? Вониж внатурі козли і хер їм тоже внатурі! :)
     
  13. ЮркаУ

    ЮркаУ Початківець

    Авто:
    Golf 3 1,8 AAM-був; Chevrolet Lacetti SX wagon, black
    Всім привіт!
    Хочу брати машинку, але мене мучать деякі нюанси:
    1, машина на київських номерах
    2, людина, яка мені продає машину (мій знайомий), має генеральну довіренність до 2014року, хоче продавати по довіреності.

    Питання:
    1,Чи варто брати мені по 2 довіреності, які можуть бути проблеми при продажі?
    2, Чи можна зняти машину з обліку не їхавши в Київ?
    Буду вдячний за коментарі...:dntknw:
     
  14. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    можеш брати, але та генералка закінчиться в 2014 році також, по ній ти вже передовірити неможеш - хіба зняти з обліку.

    твій знайомий знімає з обліку, чіпляє транзит і їдеш до Львіва, тут вже ставиш на облік на себе.

    правда перестановка на обілк зараз "трошки" дорожче ніж по дорученню, зато на всі 100% знаєш, що то твоє :):morning1:
     
  15. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Підкажіть, будь ласка, як зробити з вантажного буса вантажно-пасажирський і кіко то коштує.
    :english_en:

    ПиСи. Мене цікавлять документи, а не технічний бік.
     
    Останнє редагування: 30 жов 2011
  16. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Колеги, хочу завтра їхати в Львівський МРЕВ ДАІ з метою перереєстрації авта - чув, що недавно (місяць \ два тому) там щось знову помінялось в процедурно процесуальному плані. Хто недавно там був і знає як довго займає ця процедура і скільки фінансово сьогодні воно обійдеться?
     
  17. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Ось їхня офіційна сторінка: http://hsc.gov.ua/poslugi/poslugi-s...ku-z-vidacheyu-oblikovoyi-kartki-ta-nomernih/
    На веб сторінці вказана вартість перереєстрації 490.09 грн. Цікавить, чи не виникає там на місці якигось сьрпризів, які видовжують час самого переоформлення машинки, і чи вартість відповідає вказаній на сайті.
     
  18. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    490 це здається ціна реєстрації з оглядом авто. До цього її треба зняти з обліку. Якщо номера залишаєш, то буде ціна ще меньша. В нашому МРЕО тепер не так як було. Зараз там столики, ти приходиш, отримуєш талончик і тебе викликають до столу з спеціалістом... Казали по новинах що така процедура займає десь пів год часу... А я пів року тому знімав з обліку пассата з 9 ранку до 18 вечора....
    http://lvv.hsc.gov.ua/poslugi/poslu...ku-z-vidacheyu-oblikovoyi-kartki-ta-nomernih/
    Там збоку навіть є веб камери
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Америка :)

    А зняття з обліку щось додатково коштує, чи воно входить в ту ціну переоформлення?
     
  20. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    зняття не обовязково робити, якщо є покупець то робите пряму перереєстрацію і все.
    на рахунок пів години це з області фантастики. сам пластик друкується більше часу. щоб реально встигнути за 3 години потрібно приїжати в четвер або в пятницю до обіду.
    в решту днів щоб встигнути до обіду потрібно пів девятої вже бути на огляді в експертів. якщо пізніше то зависаєте на огляді.
    по грошах зняття 200, перереєстрація без номерів 400 з номерами 500. огляд авто експертами безкоштовний(тобто входить у вартість реєстраційної послуги), якщо потрібно робити екпертизу ще +200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)