Реєстрація ТЗ в МРЕВ ДАІ

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем shifo, 8 вер 2010.

  1. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    яка зараз процедура перереєстрації, якщо маю генеральне доручення на себе, батька і сестру. Мені треба знімати з обліку, а батькові ставити? Чи обов*язкова присутність власника по тех паспорту?
     
  2. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    при діючому дорученню - можете переоформити машину: батько або сестра на тебе - власника по техпаспорту не треба.
    скоро будуть всі штрафи саме власнику присилати і тому, на кого зареєстроване авто і якщо воно по дорученні продане кудись по руках - то не буде контролю над штрафами на свою адресу.
     
  3. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ті що вписані в дорученн. не можуть відчужувати майноу власних цілях. Тобто ніхто з вписаних в дорученню людей не можуть бути новими власниками...
     
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Мій дядько купив собі машину десь рік тому по генеральному дорученні.
    Точного дня не пам'ятаю, але було діло десь червень - липень влітку: машина з тех паспортом на третю особу, доручення на мене і на дядька - ми в МРЕВ оформили купівлю-продаж від мене на мого дядька, після чого видрукували тех паспорт на дядька і зараз їздить і горя не знає (ніякого контакту з власником не було після купівлі авто).
     
  5. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Можливо зараз щось помінялось, вже декілька років не слідкую за законодавством, але раніше довірена особа по дорученню не могла сама продати автомобіль самому собі...
     
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Я також таке пам'ятаю,що не можна було. Зараз здається пишуть в генеральному дорученні,що дорученій людині дається право продавати від імені власника...ну і загалом воно кумедно трохи звучить один другому продали між собою машинку:) але такі наші реаліі)
     
  7. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Тряхнув стариною
    Ст 238 п.3 "Представник не може вчиняти правочин від імені особи, яку він представляє, у своїх інтересах або в інтересах іншої особи, представником якої він одночасно є, за винятком комерційного представництва, а також щодо інших осіб, встановлених законом."
    Стаття діє. Такі правочини які описані вище є недійсними та пои бажанні скасуються судом на першому ж засіданні
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    То виходить, що в нас реально кумедне законодавство, в якому один документ перечить другому :)
    Знайшов текст генерального доручення: http://korotyuk.com/zrazky-dokument...na-rozporyadzhennya-transportnym-zasobom.html

    Там є рядок, де пише про право продажу:
    ...
    уповноважую

    Мартинюк Наталію Володимирівну, яка проживає в м. Києві,
    вул. Бориспільська, буд. 5, кв. 50,

    Петренко Маргариту Василівну, яка проживає в м. Києві,
    вул. Гоголівська, 1, кв. 2, представляти мої інтереси з питань

    ВОЛОДІННЯ, КОРИСТУВАННЯ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ (з правом здійснення продажу, міни, передачі в заставу, в тому числі як майновим поручителем, надання в оренду тощо) належним мені автомобілем марки NISSAN NOTE 1.4, тип транспортного засобу – ЛЕГКОВИЙ КОМБІ-В, 2008 року випуску...
     
  9. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    за що прийдеться платити зараз і в скільки обійдеться?
     
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Carlsson скидав лінк на Львівський МПЕВ: http://lvv.hsc.gov.ua/poslugi/poslu...ku-z-vidacheyu-oblikovoyi-kartki-ta-nomernih/

    Там пише вказана вартість 490 грн. Я останній раз їхніми послугами користувався влітку - обійшлась перереєстрація із залишенням номерів 1500. Минулої суботи не попав до них, але скоро там буду і відпишусь тут як воно там виглядає насправді.
     
  11. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Все правильно пише. Мартинюк Н.В. не може продати автомобіль Петренку М.В. чи навпаки. Кожен з них може продати будь якій іншій особі, яка не вписана в довіреності.
     
  12. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Там вказано, що та людина, які довірили автомобіль може його продавати, але не вказано, що не може продавати іншому вписаному в доручення агенту (якщо таких двоє і більше), або я не бачу, де то пише )
     
  13. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Треба уточнити це питання, але в договорі є дві сторони, одна продає, друга купує, тобто обидві вчиняють дії і обидві є представниками власника... А з другої сторони купець набуває власність від свого імені, то продавець продає від імені довірителя... Хз, треба в нотаріусів питати чи таке можливо...
     
  14. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    А як тепер швидко можна переоформити авто, і скільки то коштує?????
     
  15. Назар Непийпиво

    Назар Непийпиво Active Member

    Авто:
    VW CADDY 1.9TDI 77kWt
    всім привіт! чи стикався хтось останнім часом з продажем-купівлею авто?

    цікавить як виглядає процедура зміни власника (переоформлення) авто без зняття ТЗ з обліку?
     
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
  17. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Там нема що розказувати. Приїздите з ранку двоє. В холі біля кафе є приймальня, біля тої приймальні стоїть бокс де ротрібно зарегатись і відповідно вказати на яку послугу, там стоїть тіп і вам це все зробить сам і скаже куди іти з тим. І відповідно потім каждий вам буде говорити куда дальше. До обіда все робиться. Це так у Львові. По вартості без заміни номерів щось 300-400гр. Точно не пригадую бо діло було ще літом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Додам ще, що плюс варто ще зразу зайняти чергу на огляд авто, якщо багато машин, а так дійсно все прсото, але до обіду ніразу не виходило. Користувався цими послугами двічі цього року (раз купляв, раз продавав), і завжди в них якісь проблеми були технічні, плюс оцінка авто така, що воно вже давно так багато не коштувало ;)
     
  19. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Поділюсь і я своїми враженнями та досвідом постановки на облік авта.
    Місяць тому назад, купили Skoda Fabia для навчальної, і коли купували, продавець боявся щоб я його не кинув і тому авто він знімав з обліку в моїй присутності у Стрию. У Львові він побоявся, як потім сказав, що боявся, що я заберу і авто і бабло.
    Це карочче смішно, але в такого чуда купував. Певно стрємався він того, що коли він "буксував і тягнув" з процесом, я вхарився і сказав, що завалю його..... ахахаха... Ну, менше з тим.

    В Стрию все відбулось доволі швидко. Черг не було. За менше, як годину ми все зробили. І навіть враховуючи, що ми приїхали за 45 хв. до закриття робочого дня, мені навіть запропонували одразу поставити на облік. Був шокований від оперативності. Приємно вражений. Але, з собою не мав всіх доків, тому вирішив облікувати її в Львівському ТСЦ МВС.

    Пройшов місяць. І нарешті поїхали ставити на облік. День ПТ вибрали не даремно. Адже, саме на прикінці тижня там найменше клієнтів. Приїхали десь о 14.30 год. Авто облікували під юридичну особу (на організацію) і для того напередодні подали про автівку інфу у війсккомат, де нам видали довідку. Така собі реєстрація на військовий облік. Це потрібно для всіх юридичних осіб в незалежності від форми власності.

    1) Одразу всі документи подали у вікно на 2-му поверсі (для юридичних осіб), там їх прийняли, зробили заяву і відправили на оглядовий майданчик.

    2) Оглядовий майданчик. Перед нами була лише одна машина. Як дізнався, там є 7 експертів. Оглянули, пофоткали, підписали. Звідти скерували в інше вікно (вікно №15), де подавати доки для резолюції експертів. Там подали, 10 хв. почекали і проштамповану заяву віддали.

    3) Проплатили в банку бабло за постановку на облік (ціна для іномарки в районі ста грн. більше) з новими номерними знаками.

    4) Знову на 2-ий поверх. Весь пакет знову подали. Там оформли договір купівлі-продажу на підставі нотаріального доручення зі Стрия. Договір купівлі продажу - безкоштовно. Після підписання, всі документи забирають і сказали пошаритись 1 годину і тоді на першому поверсі отримати новий ТП та нові номерні знаки.

    5) Через годину і неповних 10 хвилин на першому поверсі віддали транзитні номера, взамін отримали нові і тех.паспорт.

    Все!!! Складного нічого нема! Таку процедуру проходив вперше за останні роки, а тим паче при реформованому МРЕВ. Попередньо ні в кого не консультувались. Хоча бажаючі були допомогти. Ми ні в кого допомоги не просили, послугами всяких там сторонніх осіб не користувались. Разом зі своєю головним бухгалтером самі все зробили. На всьо про всьо у нас пішло менше 3-х годин і всюди було в порядку живої черги. По ціні получилось за ту процедуру 562грн. 99коп. + 10грн. комісія банку.
    35882063_1752970444772717_3836014645596913664_n.jpg

    Якщо порівнювати з колишніми порядками та відношенням, то це небо та земля. Нам ніхто не хамив. На кожному етапі запитувались, куди наступний наш крок, то любязно відповідали.
    За цей порядок ставлю палець вверх, проте можна було б ще краще спростити, але добре що так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Процедура спростилась, не спорю. Але в Польщі за 15хв все робиться біля одного віконечка.
    Ще є куди розвиватись в українському мрев
     
    • Подобається Подобається x 2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)