Renault Espace 3 2.0і

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем ROS, 14 кві 2017.

  1. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    у французьких авто щеплення то якась болячка
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Щеплення поміняв, все добре! Пару фоток передньої панелі, тахометра і два бардачка. 20170916_153349.jpg 20170916_153356.jpg 20170916_153452.jpg 20170916_153228.jpg
     
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Прийшла потреба міняти помпу, загудів підшипник, але ще не потекла. При розборці виявив, що попєрєдніки дуже сильно затягнули болти, зірвали грані на болтах(зірочки). Відкрутив три болта з дев'яти, а далі ступор. Або опускати двигун і наварювати гайки, або зубилом. Зубилом рубав десь біля п'яти годин і п'ять відкрутив. Залишився один(самий подлий) посередині, ніяк не підлізти. Вирішив розламити помпу і тоді він піддався. Ітого: зняття - цілий день,а встановлення - до години. Треба було зняти колесо, бампер і бачок омивача, болти якого також два з трьох дуже важко відкручувалися. Поставив нові болти від зчеплення Гольфа, там різьба М7х1. Сьогодні вже на колесах, ніякого шуму немає, двигун працює тихо!
    п1.jpg п2.jpg п3.jpg п4.jpg п5.jpg п6.jpg п7.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  4. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Що рубав? Бив по грані щоб болт провернувся чи щоб обламався? Чи як?
     
    Останнє редагування: 15 лют 2018
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Я не зрубував болти, а тільки їх підбивав, щоб відкрутити згодом. Різби не прослаблені, на блоку ні царапини. Там треба було зрушити лише чверть оберта і він відкручувався пальцями. Помпа сама силомінова і легко відколювалася, головне без фанатізма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вчора пробився до другого гаража, і космольотік не підвів, снігу нагріб по номер!
    сніг.jpg
     
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Одного разу стояв перед вибором міні вена ! Було три варіанти крайслер вояджер, Рено еспейс і ВВ шаран!
    За еспейсом і шараном жалію! Одне точно можу сказати не беріть ніколи крайслер вояджер 2,5 дизель!

    Ros машинка зачьот! Знаю що руки в тебе з правильного місця виросли , тому буде ще багато суперських подорожей на моря !
     
  8. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Офтоп. А що не так із крайслером?
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Порада на майбутнє - купляєш дванадцятигранні головки 8/7, або зірочки Е10/9 ( взалежності від степені збитості) по принципу на розмір меньше і забиваєш зверху на болт, а ще краще мати для такого з самого початку якісну головку, як мінімум Force. За звичай грані збиваються від першої спроби відкрутити розбитою неякісною головкою чи ключом. Хіба до тебе вже хтось зрізав грані.
     
    Останнє редагування: 17 лют 2018
    • Корисно Корисно x 1
  10. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Крайслер авто мериканське! А двигун 2,5 дизель запхнули туда Італійці. Якщо глибше занурюватися в історію - то це взагалі мотор з якогось баркаса !
    Постійний перегрів 4х гбц - то мененгіт у всіх дизельних крайслерах тих років. Я маю на увазі 1997-2000.
    Для підтвердження маю двох свідків з клюбу !
     
  11. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Згідний! Я для того процесу якраз взяв нову головку Е8, але грані вже до мене були підірвані, а далі процес з зубилом і молотком! Зараз прикрутив болти з зчеплення ВАГа з різьбою М7, підійшли по всім параметрам і грані там більші.
    Я якраз такі машинки я і розглядав, +форд галаксі і сеат альхамбра. На оглядини одного Крайслера навіть їздив в Яворів, виявився вбитий варіант і переробка з вантажівки.
    Навіть був варіант Тойота Превія, але прайс на неї мене не влаштував.
    Шаран також в прайс не влазив, дорогі вони тоді були чомусь.
    Рено Еспейс мене задовільняє повністю, самий великий плюс це пластикові елементи кузова, трансформація салону. До того ніколи не стикався з пластиковими машинами, мені сподобалося. Якщо би зараз прийшлося міняти машинку, то став би в великий ступор. Привик вже до габаритів мінівена. Пару днів довелося поїздити на Вектрі, якось не комфортно себе почував, якась вона маленька стала, зато шустріша. Всюди є свої плюси і мінуси!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Цього року також планую машиною на моря, в Лазурне, по путівці. Але це майбутня історія!
    п.с. Якось приглядаюся до купівлі автобоксу, стидно вже позичати. хто буде продавати, пишіть.
    п.с.1. Шукаю Терра Драйв, Тулє дороге. Юзав їх два на машині, різниці не відчув, хіба ціна.
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Маю мінімальний по літражу від терра драйва. Обклеєний наклейками "Country".
    VW Golf Country Chrome Edition
    З ціною щось придумаєм.
     
  14. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Дякую Саша, але я юзав на 480літрів, мені він сподобався.
    Я просто потихенько шукаю і моніторю нет
     
  15. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Сьогодні побачив сімки на приборці, скоро ті цифри набігли! За десять місяців 10700км. накрутив! приборка.jpg
     
  16. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Сімки то добре ))), особливо коли вони не на початку )))
     
  17. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Прийшла черга до ходовки. Минулого тижня поміняв сайленблоки і шарові, того тижня черга підійде до стабілізатора. Стійки вже поставив, а втулки на днях. Коли зняв праве переднє колесо то офігів, зламана пружина і погнута стійка стаба. Пошуки б/у нічого не дали, вчора в Новояворівську купив нові пружини, заодно гляну опори і опорний підшипник.
    втулки стаб1.jpg втулки стаб2.jpg стаб.jpg стойки стаба.jpg пружина.jpg
     
  18. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    то всьо та кончіна Личаківська, мля. В мене теж пружина кілька місяців тому була тріснула.
     
  19. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Я також на Личаківську думаю
     
  20. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Хочу вас розчарувати, то не Личаківська винна а Наукова :))).
    Ну ви прям як двоє виїхали з салону на нових авто пару раз катнули по Личаківській :))).
    Хоть при покупці на ті спружини дивились?
     
    • Смішно Смішно x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)