Renault Espace 3 2.0і

Тема у розділі 'Наші авто', створена користувачем ROS, 14 кві 2017.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ага, счяс йокалемене :haha:
    Сказав той, хто юзається по асфальтованому проспекту із виїздом за місто.
    Хотя, як би в мене не товкло на крупній бруківці, то навіть і би і не знав, шо пістєць пружині :cools:
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    А шо тут юзатись? Каждих пів року піднімайтесь на підйомник і буде вам св'ято на Личаківськьй. :)))
     
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Машинка регулярно кожних три місяці на підйомнику(халява, майна-віра), профілактика. Якби не заліз до стабілізатора, то незнав би. Морда не просіла, стуків не було, інколи на поворотах невеличкий скрегіт, підстукували стійки стабілізатора! Вже є нові пружини, в кінці тижня заміню!
    Якась карма з передніми пружинами, заїхав вчора до товариша, має Гольф 2, також права передня пружина штрикнула.
     
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Заліз я знову під машину, надумав таки поміняти пружини. Знялося все легко, але нові розтрати, розсипався опорний підшипник, купив два. Вроді пересипав весь передок, надалі планую поміняти сайлентблоки задньої балки, поки не критично, думаю після свят.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)