Щеплення

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем ZET, 20 жов 2007.

  1. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Для перевірки щеплення авто ставиться на ручник, під ведучі колеса підкладаються кирпичі(або шось більше), заводиться двигун включаемо пряму передачу (4) можна 3, але спалене шеплення і на 4 добре видно, і тепер використовуем камасутру тиснем гальма до упора, оборти 3000/хв(двигун реве) і кидаем щеплення при цьому тримаемо гальма і газ. Двигун здох зразу(1-2сек) - добре, 2-5сек - нормально але пора задуматися, продовжує працювати або здихае після 5 сек пряма дорога на СТО.
     
  2. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    пряма передача для того щоб непошкодити справне щеплення!!!
     
  3. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Так цікаво, а можна з фотографіями, і можна уточнити

    чим краще замінити ті кирпичі бо мінімальна партія,щоб купити від 1 тис, то треба всі чи їх треба якось поскладати? І ще- якщо закласти кирпічами по гальма ще треба тримати?
     
  4. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Якшо ти колись пробував зробити щось подібне(коли непрацюе ручник під горку і тебе піджали в ..опу, та ще й повна машина) то по мимоволі прослаблюеш гальма. Кирпичі - то образно ,деревяні бруски, підставки під колеса, в кінці кінців вперся в бордюру на парковці(це необхідно для ускладнення руху вперед або унеможливлювання).Тримати гальма необхідно для того щоб (взалежності від потужності) колеса небуксували. Фоток нема щеплення мое підгорівше я й так знаю, а вцю камасутру добавляти ще й цифровик нехочу.
    А нарахунок закладання авто кирпичами потрібна лише пара "кирпичів" під колеса по напрямку руху авто.
     
  5. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    :):):), по суті все правильно викладаєш, але твоя лексика-:wacko1:, щоб зрозуміти разів 10 треба перечитати.Але приємно коли з Харкова пробують писати українською, пиши ще.
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Взагалі я з Полтавської області, навчаюсь в Харькові, машина Київська - Гайці незнають що казати коли зупеняють:)
    А на рахунок 10 разів перечитати: кому потрібно той і з першого разу зрозуміє, а ні запитуйте відповім! Є цікаві теми як за 500 грн (до кризи) поставити електро скло підйомники на Г2 правда без фоток але можна щось придумати!
     
  7. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    десь пів року тому міняв собі тросик щеплення з самонатяжного на простий регулюючий , проблем не було ніяких , недавно сталася така проблема: дуже тяжко натискати на педель , дуже тяжко йде.. вчому моде бути причина ?

    P.S. щеплення згорене , чи може бути то через нього ?
     
  8. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Вєталь, а ти сам трос дивився? Ну маю на увазі, як на педалі сидить, чи на лапці ніц не зіскочило! Як хочеш можем на наступний тиждень якось глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    та дивився ніби норм.

    чи міг він десь посередині протертися і терти до стінки ?
     
  10. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Сумніваюсь, але хз. Тре дивитись. З понеділка здзвонимся.
     
  11. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    В мене те саме було, він десь затирав. Я його змазав, але того хватило максимум на тиждень, і поки його вижимав - тріснула пружина у сідушці:diablo:, а потім він розірвався у самий невідповідний момент, краще задумайся над заміною
     
  12. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    мене не буде я буду через тиждень у львові. я тебе сам наберу.
     
  13. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    ZET, OK. Доречі, skrap, можливо і правий, в мене перед тим, як порвався тросик, теж педаль на силу нажималась і сцеплення не вижималось. Тому купи тросик і кинь в багажнік (місця не займає, коштує не багато) і буде спокійніше!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ні

    Зніми трос з лапи зчеплення і перевір чи він добре ходить. Якщо з ним все добре то спробуй напомпувати ВДшки в те місце де лапа зчеплення входить в коробку
     
  15. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Питання звичайно цікаве, але як регулюється саморегулюющийса тросик щеплення.... Ситуація така: в тому місці де закінчується тросік і віддягує ричаг (під капотом) зносилась бляшка та яка на резинці відповідно педаль провалилась... Той хто колись міняв точно знає про що йде мова... Так от після її заміни щеплення почало брати під самим верхом і відповідно напевно тороха пробуксовує тому що троха чути запах деколи.... Питання чи міг той трос саморегулюющийся якось поміняти довжину... і як зробити щоб було так як раніше????? Боюсь так іздити щоб не спалити тоді дороще вийде)))
     
  16. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Друзі допоможіть,хочу поміняти щеплення,який бренд взяти до уваги.Наразі пропонують ЛЮК або САКС,хто що порадить.Дякую.
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    І то і то добре якщо не підробка. Власне була партія бракованих щеплень..190 і 210- тих. Поміняли.... одного вистарчило на 4000 км друге обрізало через 300 км. Треба візуально дивитись на кожне окреме... які лепестки, які заклепки, які пружини...і т.д. Бо після 300 км ще можна повернути, а після 4000 км вже трудно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    А може то такі майсри ставили то щеплення ?
     
  19. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Коли на зчепленні обрізає диск на лепестках... то такого ні ніякий майстер не зможе придумати .... то просто брак виробу.
     
  20. Мирік

    Мирік Active Member

    Авто:
    Volkswagen Golf 2 1.6 RF,87р
    я був взяв браковане сцеплення то коли дав добрих прикурків то аж повилітали пружини,купляв помоєму сакс,дав в районі 400грн.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)