Що краще капремонт дизеля чи купити вживаний для гольф3

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Василь125, 28 лют 2012.

  1. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Та можна знайти більш-менш добрий мотор. Довго прийдеться шукати. Та і в будь-якому випадку цей мотор буде темною конячкою, а пробіг буде в районі 250-300тис.км. Все рівно вже буде масло підбирати.

    Василь125 ! Залий густіше масло ! Типу 10W-50, 15W-50.

    Правильно підібране масло багато що значить !
     
  2. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Я заливаю ARAL 10W 40 полусинтетичне
     
  3. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    А фірму яку краще вибрати, гарантію на якість майже ніхто не дає? 15W50 це вже мінеральні масла, а 10W50 що це за масло я не знаю, чим воно відрізняється від 10W40 температурою витримки?! Я в Золочеві беру на вул. Львівській в магазині.
     
  4. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Рекомендую Лікві Молі Моlуgеn 10W-50 (напівсинтетика), або Моlуgеn 15W-50 (мінералка).
    Купувати варто у Львові, на Шевченка 158, на крайняк у "німців" коло 2 школи (в Золочеві).
    Ще хороше масло Sеlеnіа возить з Італії золочівський моторист Ігор-"святий", з ним поговори на рахунок свого мота.
    А взагалі візьми книжку, і почитай яке масло в твій мот рекомендує VW.
    На рахунок суперпопулярного Аrаl 10W-40 bluеtrоnіс, то по-моєму його почали вже підробляти повним ходом.
     
  5. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Залив я Лікві Молі моліден 10w40 проїхав вже 400 км висновок НЕ ПІДХОДЕ це масло до турбо дизеля, не знаю чи точно але скоріше всього турбіна його палит, тому що, коли їду більше 80 км/год в салоні чути маслом згореним при нагрузці, турбіну перевіряв у турбомайстра, утечок нема. Не знаю що маю тепер робити гроші викинув на масло 400 грн. На маслі має писати ТУРБО ДИЗЕЛЬ, універсалні масла вини не підходять для дизеля на 100%. При АРАЛІ 10W40 в мене такого не було маслом не було чути навіть при 100 км/год.
     
  6. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    А хто тобі казав лити МоS 2 10W-40 ?
    А що рекомендує лити VW ? По інструкції (книжці) ?
    А чому не зайшов на сайт LМ і не підібрав масло до конкретного свого мотора ?
     
  7. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    варто глянути до двигуна, можливо сальники вже дубові и прокладку поміняти варто
     
  8. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Ну так. Це само-собою. Двигун треба дивитись.
    Я власне і рекомендував Василю поїхати до моториста. Навіть написав до якого.
    Маслом двигун не вилікуєш.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Блін.... почитай на упаковці... якщо не пише що для турбо-дізеля то витягни щуп і подивись на масло по факту, якщо зробилося дуже чорне і дуже густе то терміново міняй... спалиш двигун. Турбіна змащується моторним маслом, але оберти турбіни 70-100 тис.... і масло для таких обертів має спеціальні присадки. Невідомо як поведе себе це масло що ти залив. вже неодноразово були випадки що на звичайному маслі турбіновані двигуни давали клина... особливо зимою, коли тяжка заводка. Зараз літо масло так не гусне.... але......
     
  10. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Так як ти говорив заїхав на вул. Івана франка в офіційного диллера Лікві Молі кинули на компютер порекомендували таке масло 10W40 Моліден, таке я і залив по рекомендації і по компютері. Якщо вірити їхніх рекомендаціях по компютеру це масло для VW до мого двигуна. Відмінність в чому масло це УНІВЕРСАЛЬНЕ!!!! Вони можуть таписати казна що аби продати а наговорити ще більше. Я питав за масло хто його вже заливав і знає. а мені хто рекомендував той хто має бензонового гольфа. Я конкретно питав до дизеля!!! Підвели мене ....
     
  11. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Почитай уважно, що я тобі рекомендував ! При чому тут 10W-40 ? ! ?
    Офіційне представництво LМ на вул. Шевченка, а не на вул. Франка.
    І ще одне.
    Можливо проблема в двигуні, чи в турбіні ? А не в маслі ?
    В моториста був ? Чи займаєшся "самолікуванням" ? По принципу - пальцем в небо ?
     
  12. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Так так вул. Шевченка а не Франка це опечатка, я там був, там сидить жінка продавець - консультант, вона в маслах нічого не петрає, своїх співпрацівників питає яке краще може це, а може це, а ти що мені говорив "Заїдеш на Шевченка там тобі начебто професійний спеціаліст професійно підбере масло яке тобі потрібно". Знаєш що майстри мені говорять "Не шукай собі проблем, двигун ідеально працює". Те що я масло залив воно для дизеля і бензинового двигуна, двигуну це не пошкодить, просто замінити його потрібно швидше на інше таке яке має бути саме для мого двигуна, грошей шкода!. Одним словом я нікого не звинувачую що зроблено то зроблено! В мене принцип раджу те що сам пробував і знаю а не то що хтось говорив...
     
    Останнє редагування: 15 тра 2012
  13. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Я, як радив так і раджу, Моlуgеn 10W-50, або Моlуgеn 15W-50 виробник LМ. Сам на такому їжджу.
    А що там жіночка нарекомендувала хз ? ! ?
    Наскільки знаю я, ти "борешся" з проблемою втрати 2л масла на 10т.км. на 1,9 ТD.
    Сам кажеш, що ніде не витікає, і не димить. Парадокс ? ! ? ?
    Не шариш сам - поїдь до спеціаліста-моториста. А то будеш міняти масла, лити присадки, і т.д. Хз що ще тобі порекомендують ? ? !

    Саме цікаве, що в цій же ж темі тобі вже писали, що цих 2л не смертельно, їзди собі на здоров'я, все в межах норми. І по телефону я теж саме тобі казав.
     
  14. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Не 2л а 1,5 л. не діло в траті масла, а яке краще? Хочеться для свого Гольфа кращого. Звичайно втрата масла могло би і не бути, а залити краще масло, - ніж заливаю це вже плюс би був, правильно?
    P.S Вік живеш, вік вчишся.
     
  15. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Я вже все вияснив масло для моєї машини, уточнював в декількох продавців масел. Чому там не пише що то турбо дизеля, тому що він аналог 10W40 іншого виду що для турбо дизеля, просто там є присадка молігенівська воно є універсальне шкоди немає ніякої. Богу дякувати загрози для двигуна немає. Думка моя не змінилася, це масло мені не подобається на зиму зміню на нове. Чому в салоні чути згореним маслом потрібно вияснити звідки воно попадає навіть якщо спалює турбіна чи його кидає в колектор вихід один через вихлопну а не під капот і всалон???
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Щось це якось туманно... Може воно і підходить до турбо дизеля, але за звичай, якщо масло від виробника то на упаковці пишуть про це. Врахуй що дуже багато підробок масел і ніякий продавець не признається що продає підробку.... Єдиний метод визначити чи не підробка це дуже уважно вичитати упаковку і груба провірка на на текучість липкість і запах.
     
  17. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Василь, напиши яке саме масло купив, і напиши букви мотора.
    Тому що 10W-40 від LМ є декількох типів !
    MoS 2 Leichtlauf, Super Leichtlauf, Diesel Leichtlauf, Leichtlauf ?
    Яке саме ти купив і залив ?
    І напиши букви мотора !
     
  18. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Я залив MoS2 Leichtlauf. Мос2 я точно памятаю а решту завтра напишу думаю що 100% мос2. Букви мотора AFN 110 к.с., велике АЛЕ як я вже писав в мене мотор новіший з 1996р. по 1999р.в, масло до нього має йти тільки синтетика 5W40, а навісне просте без електрики і турбіна проста, топливний насос простий, без компютера, газ на тросик. Попередній власник заливав масло полусинтетику. Навісне всє від двигуна AAZ 75к.с. Тепер думай яке масло заливати щоб було добре для турбіни і навісного???? Скільки потужності має двигун? Запчастини до такого двигуна дорожчі наприклад прокладка на мій 116 грн на ААЗ 80грн.
     
    Останнє редагування: 16 тра 2012
  19. Green

    Green Місцевий

    Авто:
    Golf Mk2
    Top Tec 4100 5W-40
    Top Tec 4200 5W-30
    Super Leichtlauf 10W-40
    OPTIMAL Synth SAE 5W-40
    Molygen SAE 5W-50
    Ось такі масла Lіquі Моlу рекомендує для двигуна АFN.
    Особисто я, вибрав би Моlуgеn 5W-50.
     
  20. Василь125

    Василь125 Active Member

    Авто:
    Гольф 3 1993р.в. 1,9ТД - був.
    AFN 1,9 ТДІ - є.
    Як видно до мого двигуна підходить майже вся синтетика, але це масло що я цитую Super Leichtlauf 10W-40 що не те саме ідентичне Мос2, до цього масла добавлена додаткова присадка і вийшов Мос2 ? Чи це помилка яке я масло залив? А 5W40 це вже синтетика хіба я можу перейти на синтетику з півсинтетики. буде брати масло мені ще більше...
     
    Останнє редагування: 17 тра 2012

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)