що краще, затоновані вікна чи прозорі?

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Miha, 5 гру 2008.

  1. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    Я вважаю що найкраще, це є оригінальна димка
    Так хоть обзор нормальний і трошки є димки від сонця.
    А так не в прикол іхати і нічого не бачити
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    воно то так, але мені так само не в прикол їхати як в вітрині, хочеться мати в своїй машині приватний простір, щоб ніхто не заглядав чи я там підспівую під магнітолку, чи в носі колупаюся і вхзагалі ... :)
     
  3. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Коли здер передні то виявилося, що вони в мене з заводською голубо-зеленуватою тоновкою. ЗАТО ВСЕ ВИДНО І В ДЕНЬ І ВНОЧІ, А всім остальним можна займатися на задньому сидінні , навіть в центрі, во!:music::gamer:
     
  4. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    ПідтримуюMARTINI, не можна їздити як в акваріумі але дико затоновувати теж не варіант треба обирати шось середнє
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    у мене всі вікна (крім лобового) затоновані 30% - цілком комфортно почуваюся, видимість ввечері терпима, в жару сонце не пече
     
  6. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    один друг побачивши мене черговий раз десь у Львові не самого в машині одразу мені подзвонив і сказав МУДРІ в слова:
    "чим темніші вікна - МІЦНІША СІМ"Я"......
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    А я проти тонування - не розумію я переваг цього і завжди сміюся з водіїв зацімньоних дівяток, які зимою їздять з відкритими вікнами бо ніфіга не видко. А для того, щоби дати задню, треба всю голову витягувати назад. Так і жирафом стати можна... Власне мені не розходиться про приватні вподобання власників затемнених машин, мене напрягає тільки те, що на трасі чи в потоці через їхні вікна не видно інших машин, їх стопів ітд - треба робити більші дистанції, заглядати, вдивлятися... Коротше як на мене, тонування це в більшості пережиток минулого, і всім, хто вагається, раджу спробувати їздити без плівки - в рази спокійніше, без напрягів видно все навколо, а головне, працює боковий зір, легше оцінювати швидкість, дорожню ситуацію, є відчуття повного контролю, не треба тратити часу поки око повинне підлаштовуватися до меншої кількості світла, коли водій дивиться вбік.

    P.S. Був минулого року в Росії - бачив там героїв, які затемнювали начорно передні фари, навіть фотки десь маю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Знайшов фотку

    [​IMG]
     
  9. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    З фарами канєшно вже перебор ))))))), але якщо юзати якісну гарну плівку, а не кульки босс )), то водієві все прекрасно, так ніби її немає. Я саме за таке тонування!! :) Ну й % не більше 40.
     
  10. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Думаю весною перетонувати. . . Зараз ніби 10 чи 20. Думаю буду тонувати на 30. Погоджуюсь, що їздити і ні. . .уя не бачити - не є добре і такой небезпечно.
    До речі, питання може хто вміє то робити (тонувати), або порадьте де це можна якісно і за прийнятну ціну зробити (може хто і ціну скаже)?!?
     
  11. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    сзади отеля Гетьман ребята хорошо делают. перетемнял передние стекла- окно 120 гр с пленкой -цены октября
     
  12. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    В мене не тоновані вікна ( купила такий акваріум... ). Але хочу тонувати якоюсь якісною плівкою 25-30 %. Тут вже хтось писав, щоб можна було співати і ніхто тебе не бачив :)
     
  13. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    в кінці вулиці Кобилиці (між Боткіна та Кн. Ольги) зі сторони Боткіна хороші - всі знайомі рекомендували. вони собі бехи 5 там пообклеювали

    мудрі люди мені колись радили (коли ще я в акваріумі їздив): ЧИМ ТЕМНІШІ ВІКНА - ТИМ МІЦНІША СІМ"Я)))))))))))))
    щось в тому є)))
     
    Останнє редагування модератором: 26 бер 2009
  14. яринка

    яринка Початківець

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    бе... я не люблю тонованих вікон - їздиш як в шафі :)
    хоча погоджуюсь, що літом, коли сильне сонце то зручно, але скільки там того літа... :-\
     
  15. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    А так ездиш как в АКВАРИУМЕ!!!:D
     
  16. яринка

    яринка Початківець

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    в акваріумі цікавіше :D
     
  17. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    а це вже комплекси, комплекси...
     
  18. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    ну коли є русалка, то полюбому:nyam2:
    Хоча, я б тонував навіть прозорою, навіть тільки з міркувань безпеки...скло не посипеться, тай не видно шо в автівці залишено(гаманець, сумка, папка, мафон), сидить там хтось, а може не варто, але однозначно в нормальних майстрів тонувати...
    Особисто в мене передні бічні затоновані найлегшою (20, 25 чи 30, я в тому не петраю), решту середньою затонував, думаю хто бачив погодиться, що і виглядає не зле
     
  19. яринка

    яринка Початківець

    Авто:
    VW New Beetle 2.0
    а нема чого цінні речі залишати в салоні) хто захоче вкрасти, то на плівку не буде зважати...
     
  20. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Авто без тонування реально рулить коли салон прикольний (яскрава обшивка)! Аж сам починаю дозрівати до розтонування ;)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)