що краще, затоновані вікна чи прозорі?

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Miha, 5 гру 2008.

  1. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    це з якого з В4???? бо в аватарці в тебе цілий автопарк))))):good::pardon:

    в мене рука не піднялася б ...............здерти........ а по пиці тому, що заставляє в*їхав би.....
     
  2. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Ну-ну!!! Приїхав я на станцію СТО в м.Ковелі (я сам з Волині) проходити ТО на В4, почали мою машину передивлятися, все вроді би нормально, а скло просто піпець(взяли апарат і давай мені показувати, що пропускна спроможність світла ".уйова"), ну і в акті написали "НЕ ВІДПОВІДАЄ".
    як я їх не просив(і давав на карман, щоб не писали) ні в какую!!! сказали домовляйся в ДАІ.
    Приїхав я до своїх Хоробрих Улічних Інспекторів, а вони мені здирай і все......або вези довідку що все "ВІДПОВІДАЄ"(І ТАК САМО ПРОСИВ І ДАВАВ НА КАРМАН), короче мусив здирати на передніх вікнах і тільки після цього виписали талон.
    Ось така хєрня !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    за це +1, земляче. Але то вже і довбодятли були..........не твій день був, карма не в ту сторону дивилась. таке буває)))))))))))))).

    особисто мені тоніровка великої ролі не грає. але оскільки я не одружений, то не хочеться, щоб кожна папараца зазирала мені в машину, коли я стою в кущах.\

    Був декілька разів в Польщі, то в них є авто як не затоновані, так і такі, що ніфіга не видно. тобі тре було поцікавитись документацію і сертифікатами на прилад, яким міряли.
     
  4. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    З документами в них все було ОК, а не хотіли вони брати на карман тому, що якщо три випадки "невідповідності"(випишуть комусь, а потім ДАІ верне) у них забирають ліцензію і плюс великий штраф.
    Я вже був договорився у Луцьку порішати все, але обставини складались не на мою користь....дуже поспішав у Львів.
     
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Стикнувся з проблемою, плівка почала міняти колір на фіолетовий. Наразі легкий відтінок фіолетового, до того була чорно-сірого кольору(чимось колір нагадував бутилку з шампанського). Цікавить чи це мені наклеїли якусь дешеву плівку, чи це більшість має таку схильність вигарати, бо місця під ущільнювачем зберегли початковий колір. Не пройшло і 2 років.
     
  6. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    гмм
    в мене super dark black стоїть)))) з джеркальнти відображенням зверху вже 2 роки
    нічо тілоки от племінники місцями повидирали(((( треба переклеювати..
    напевно всетаки якість плівки .вон а трохи змінює відтінок це нормально
    а скільки вон а в тебе?
     
  7. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Ще немає 2 років, просто бачив багато службових авто з синіми номерами з повністю фіолетовим відтінком, то і задумався над тим, дуже не подобається. А з самого початку хотів таку, як дзеркальна(не плутати максимум подібну на дзеркало, яка заборонена), але мене відрадили, пояснювали що на такі як в мене вікна(без відтінків, прозоре) буде погано виглядати, і поклеїли ту.
     
  8. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    якість плівки така. в мене нічого не вигоріло за період експлуатації 1,5 року. Навіть більше - там де колись писало www.volkswagen.lviv.ua - на задньому склі і вичіло то 1 рік - також ніякого сліду.
     
  9. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    коли тонував просив нормальної якості, заплатив 500 грн. (95 у. о.), і то все робив через знайомого, мене привів і сказав що тут добре роблять, і вони ше про якусь гарантію казали 5 чи 10 років не вигарає, але я не це незвертав увагу, але я не маю ніякого підтвердження що вних робив,а той хлопець, що мені обклеював то він там вже не працює, а дає пораду, ще якусь пліку наклеїти поверх.
     
  10. Orest

    Orest Active Member

    Авто:
    ye
    укеп

    В машині якато класна пльонка поклеєна вночі їдеш а бачиш як в день ззовні видно небагато порівняно а з середини без проблем, тонована не з заводу! такшо моя думка якшо тонувати то дорогою якісноб но також як кажуть без фанатизму:D
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)