Що лити в радіатор?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем MARTINI, 4 тра 2006.

  1. G60

    G60 Active Member

    Авто:
    BMW 5
    А може то не антифриз???А вода. Не простіше злити стару рідину,та залити нову?
    Якщо навіть змішати антифриз з водою,то при мінусовій температурі ця суміш стає кашою і може позабивати якісь тоненькі канали в системі охолодження.:yes:
     
    Останнє редагування: 8 лис 2008
  2. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    В мене є пуста бутилка з нього і там написано що то антифриз, але в продажу знайти не можу, бо є жовтий або червоний
     
  3. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    scrap, як неможу найти?
    ти нетам шукаэш.
    в любому магазині називається G12.
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    На кожній банці з концентргованим антифризом є табличка з пропорціями, як його мішати з водою. 1:1 наприклад до -25, і т.д. Мішати з дистильованою водою, антифриз SKT не купувати бо г..но.
     
  5. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Що буде якщо долити не той антифриз?
    "...обозначение G11 и G12 – это допуски к применению антифризов компании Volkswagen. Первый, антифриз G11, сделан на основе давно известного и всюду применяемого этиленгликоля и имеет синий цвет. Срок использования такого антифриза в системе охлаждения составляет примерно два года. Второй антифриз, G12, изготовлен на основе другого химического вещества – карбоксилата. Антифриз имеет красный цвет и не содержит силикатов..." ( Библиотека LIQUI MOLY: статьи) На пустій бутилці в складі є этиленгликоль, та в складі жовтого також
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Слухай, шо ти паришся? Купи 2 банки синього антифрізу нормальної фірми (Hepu, Febi) і 3 л дистильованої води. Попадеш в цілих 80-90 грн. Зато поміняєш весь антифриз на свіжий і будеш знати шо в тебе залито. Перед тим ше можеш промити систему. І буде тобі щастя.
     
  7. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Справа в тому що радіатор протікає і я хочу долити, щоб до весни доїздити, а там поміняю і заллю вже заново
     
  8. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    А чому не до осені наступної? Невже проблема зробити порядок з радіатором і патрубками, залити новий антифріз і впевнено їздити зимою?
    В гіршому випадку обійдеться новим радіатором (б/у - 100 грн, новий - 250-300 грн) або патрубками/хомутами.
    Чи краще заливати всякі герметики, які позабивають охолодження і в кінці перегріти двигун?
     
  9. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    от надибав цікаву інфу
    джерело
     
  10. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    В мене у мануалі ще тільки про G10 йдеться)
    і я не знаю чи мій радіатор алюмінієвий

    то ж яку охолоджуючу рідину заливати? Є зараз якась стандарту G10?
    Чи може мені тосол підходить? (фірменний:))

    Олег М як там з тим у Сірка старшого?)
     
  11. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    ЧИТАЙ ПРО ВСЕ ВИЩЕ, І НЕ ЗАДАВАЙ ДУРНИХ ПИТАНЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАВАЙ НЕ ЗАСМІЧУВАТИ ФОРУМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    П.С. Заливати можна і м...чу, але вона солена і ,,,,!
     
  12. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Маю лишню HEPU P999-G12PLUS (1,5 литра) можу продати за що купив, ( Купляв в Петра). Виявляється моя охолоджуюча система має 3л.)
     
  13. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    ЧИТАЙ ПРО ВСЕ ВИЩЕ, І НЕ ЗАДАВАЙ ДУРНИХ ПИТАНЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАВАЙ НЕ ЗАСМІЧУВАТИ ФОРУМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
     
  14. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    ROS.... може в тебе ота грипа почалась???:mocking: чи то така самокритика?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    З інструкції для диллерських центрів

    Доливка антифризу
    Важливо:
    ♦ Охолоджуючу рідину червоного кольору (G12), відповідну нормі „TL VW 774 D", не можна змішувати з рідинами, відповідними нормам „TL VW774 C (В) "- синьо-зеленого кольору.
    В результаті змішування цих двох рідин утворюється рідина коричневого кольору, яку потрібне негайно злити, промити систему охолоджування питною водою і заправити новою охолоджуючою рідиною => сторінка 19.
    Інакше матиме місце пошкодження двигуна і системи охолоджування.
    ♦ Охолоджуючими рідинами, відповідними нормі „TL VW 774 C" (G11) - синьо-зеленого кольору - можна користуватися тільки для
    доливки у тих автомобілів, система охолоджування яких вже
    заправлена цією рідиною.

    ♦ Починаючи з МР 03, автомобілі заправляються охолоджуючою рідиною фіолетового кольору „G12 PLUS", відповідній нормі „TL VW 774 F".
    ♦ Охолоджуючу рідину „G12 PLUS" можна змішувати з рідинами „G12" і „G11".
    ♦ Для зміни охолоджуючої рідини рекомендований застосовувати рідину „G12 PLUS".
    Якщо двигун автомобіля заправлений затвердженою охолоджуючою рідиною, концентрація якої і, тим самим, морозостійкість теж нeдocтaтня, потрібно злити з системи охолоджування деяку частину охолоджуючої рідини => сторінка 19.2.

    Якщо тече радіатор то можна найдешевший тосол лити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Питання: в мене була синьо-зелена рідина, я її злив і залив G12. Чи потрібно було робити промивку??? чи остатки синьо-зеленої ні на що не вплинуть??
     
  17. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038

    Думаю варто було промити, тим паче, це не складно і не дорого!
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Читай що пишуть для діллерів
    "В результаті змішування цих двох рідин утворюється рідина коричневого кольору, яку потрібне негайно злити, промити систему охолоджування питною водою і заправити новою охолоджуючою рідиною => сторінка 19."
    Якщо втебе не коричнева то нехай їздить
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Я це вже зрозумів:russian_ru:, якщо поміняється колір рідини через якийсь час, прийдеться знов поміняти....
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ось що пише Ельза:
    Оскыльки вын сумістний з обома попередніми типами то лийте його - не помилитесь.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)