Що лити в радіатор?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем MARTINI, 4 тра 2006.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Такого бути не може!!! ти мабуть не все злив!
    Обєм рідини в рокко 4.7л.-5л.
     
  2. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    Мабуть Franko зливав при закритому малому колі, тобто холодному двигуні, тому він замінив тільки 3 літри
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    :hang1: тоді все ясно.... коробка знята, тому мотор не використовувався... не було куда мені рук прикласти поки запцацки їдуть....

    Розкажіть Будь-ласка, ПОВНУ ПРАВИЛЬНУ процедуру заміти антифризу, особливо коли треба вкл. мотор.
    На численні прохання буду виконувати заміну антифризу на БІС) зроблю фотозвіт для наступних нових нубів/адептів на форумі.
     
  4. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    (залежно від конструкції) можна і при холодному двигуні злити воду з малого кола, якшо роз'єднати відповідний патрубок
    + треба увімкнути пічку на макс, щоб звідти стекла вода
     
  5. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    гм.... пічку включав... а про патрубок нічого не знаю.
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    ???
    Зачем? У вас на радіаторі пічки стоїть краник??? Не вірю.

    + Вода з радіатора пічки витече вся тільки якщо його продути

    Як міняти ОЖ на 1.8 читайте тут
     
  7. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    100% стоїть. А як по іншому регулюватиметься температура обігріву салону?

    в усіх моїх мануалах по 1 гольфу пише "увімкнути пічку на макс" і як бачу по другому теж:
    значить шось дає
     
    Останнє редагування: 6 лис 2009
  8. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Йоли пали
    В Г1 точно крани ставили. Ужость.
    Вибачєйте за дизінфо

    Ну а це якщо вдруг в кого кран зламався :)
     
    Останнє редагування: 6 лис 2009
    • Подобається Подобається x 2
  9. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Якщо концетрована рідина G12 (так як я оприділив в мене ніби така) розводиться дистильованою водою. Виходить, що якщо трошки підлити в бачок розширювача дистильваної води (ну скажімо грам 200) , тоді якість рідини практично не поміняється. Мається на увазі якщо дуже потрібно.
    І ще одне батько купив собі антифриз до Віто по кольору він такий як в мене, але на банці я ніде не знайшов що там допуск G12. Думаю не варто його лити.
    Скільки коштує нормальний з допуском G12? І який, і де краще взяти.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я брав в Автостопі (що на науковій), концентрат 1Л (рожевий), тепер доливаю потрохи (бо в мене прокладка протікає). Як тільки доберуся до СТО то поміняю прокладку і весь антифриз на новий, але такий же G12.
     
  11. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    а скільки коштує?
     
  12. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я брав за 75 грн, але думаю що то G12plus (тому що рожевий), тре точно на банку глянути. Ну і те що я брав більше ніж пів року тому, то все таки щось та вносить в цінове питання ;)
     
  13. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    По ціні то 100 процентів. У мене він оранжевого кольору. Та й долити мені треба дуже мало, думаю 100 грам дистильованої води точно не зашкодить.
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Тре почитати десь яка густина антифризу повинна бути, і що буде якщо буде завелика чи замала. Я думаю тре робити як сказано на упаковці, бо інакше можуть бути нюанси. Невелика різниця думаю не впливає - не мензуркою ж міряти :)
     
  15. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    А чи потрібно промити систему перед повною заміною антифрізу, скажімо синього на більш сучасний, G12 або G12+? І якщо потрібно, то як її промивати хто підкаже.
     
  16. AndrewBest

    AndrewBest Active Member

    Авто:
    WV Passat B3i GT,88р, Digifant PF
    Що народ скаже про "Лена"?
     
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Читав на московському форумі якраз тему про то - більшість каже що тре промивати, якщо було раніше залито щось інше ніж G12 або G12+. Я не знаю що залито у мене, то ж скоро буду промивати :D
    Що до кольору: визначати по ньому - марна справа. Якщо взяти виробника оригінального G12 або G12+, а ним є концерн BASF, то у них на сайті розмальовані кольори G12 або G12+, так от - вони бувають РІЗНІ!
     
    Останнє редагування: 13 бер 2011
  18. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Ну я знаю не тільки колір, а й марку, яка там зараз залита :) Але хочеться поміняти на те, що книжка пише. Або й краще. Цікавить лише чи промивати чи так піде. Кажуть, що якщо заливати G12, то не потрібно промивати. Цікаво наскільки це близько до реальності.
     
  19. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Книжка пише про G11 :) G12 почали випускати трішки пізніше, тому "знающіє люді" кажуть лити G12 і аж ніяк не G12+, і аргументи наводять різні ;)
    Я от повірив їм і залию G12 :music:
     
  20. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Краще і малось на увазі G12. А які аргументи на користь G12 без плюса?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)